Úvod Vuelta de San Juan 2020
Vuelta de San Juan 2020
Vuelta de San Juan 2020 (celým názvem Vuelta Ciclista a la Provincia de San Juan) je každoroční etapový závod v Argentině.
Historie tohoto závodu se datuje od roku 1982. Tehdy vyhrál Eduardo Trillini.
Oficiální stránky závodu: www.vueltaasanjuan.org
Etapy
P. | Datum | Typ etapy | Start > Cíl | Délka | Vítěz etapy | Lídr závodu | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26.1.2020 | Rovinatá etapa | San Juan (20:17) > San Juan (00:10) | 163.5 km | Rudy Barbier | Rudy Barbier | |
2 | 27.1.2020 | Rovinatá etapa | Pocito (20:09) > Pocito (23:45) | 168.7 km | Fernando Gaviria | Fernando Gaviria | |
3 | 28.1.2020 | Individuální časovka | Ullum (21:17) > Ullum (00:10) | 15.2 km | Remco Evenepoel | Remco Evenepoel | |
4 | 29.1.2020 | Kopcovitá etapa | Jáchal (19:17) > Valle Fértil (00:10) | 185.8 km | Fernando Gaviria | Remco Evenepoel | |
5 | 31.1.2020 | Horská etapa | Caucete (19:43) > Alto Colorado (00:10) | 169.5 km | Miguel Flórez | Remco Evenepoel | |
6 | 1.2.2020 | Rovinatá etapa | Villicum (20:01) > Villicum (23:36) | 174.5 km | Zdeněk Štybar | Remco Evenepoel | |
7 | 2.2.2020 | Rovinatá etapa | San Juan (21:14) > San Juan (23:55) | 141.3 km | Fernando Gaviria | Remco Evenepoel |
Články
Nejnovější
Štybar, Gaviria, Evenepoel. Hvězdy zářily v Argentině
Někteří jezdci odstartovali svoji sezónu v Austrálii, jiní v Evropě, ale týmy World Tour vyrazily i do Argentiny na závod Vuelta a San Juan....
Výsledky etap
Vuelta a San Juan Internacional 2020, 1.etapa
|
|
|
|
|
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Rudy Barbier | ISN | 3:45:14 | |
2 | Manuel Belletti | ANS | + 0:00:00 | |
3 | Tomás Contte | EMP | + 0:00:00 | |
4 | Alvaro Hodeg | DQT | + 0:00:00 | |
5 | Sebastián Molano | UAD | + 0:00:00 | |
6 | Peter Sagan | BOH | + 0:00:00 | |
7 | Roman Maikin | RUS | + 0:00:00 | |
8 | Luca Wackermann | THR | + 0:00:00 | |
9 | Fernando Gaviria | UAD | + 0:00:00 | |
10 | Cyril Lemoine | COF | + 0:00:00 | |
40 | Zdeněk Štybar | DQT | + 0:00:00 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Rudy Barbier | ISN | 3:45:14 | |
2 | Manuel Belletti | ANS | + 0:00:00 | |
3 | Tomás Contte | EMP | + 0:00:00 | |
4 | Alvaro Hodeg | DQT | + 0:00:00 | |
5 | Sebastián Molano | UAD | + 0:00:00 | |
6 | Peter Sagan | BOH | + 0:00:00 | |
7 | Roman Maikin | RUS | + 0:00:00 | |
8 | Luca Wackermann | THR | + 0:00:00 | |
9 | Fernando Gaviria | UAD | + 0:00:00 | |
10 | Cyril Lemoine | COF | + 0:00:00 | |
11 | Iuri Filosi | BCF | + 0:00:00 | |
12 | Norman Vahtra | ISN | + 0:00:00 | |
13 | Sebastian Mora | MOV | + 0:00:00 | |
14 | Guillaume Martin | COF | + 0:00:00 | |
15 | Fernando Barceló | COF | + 0:00:00 | |
16 | Travis McCabe | ISN | + 0:00:00 | |
17 | Hugo Hofstetter | ISN | + 0:00:00 | |
18 | Laureano Rosas | TPC | + 0:00:00 | |
19 | Oscar Bazan | ARG | + 0:00:00 | |
20 | César Martingil | ATM | + 0:00:00 | |
21 | Brandon McNulty | UAD | + 0:00:00 | |
22 | Oliviero Troia | UAD | + 0:00:00 | |
23 | Bert Van Lerberghe | DQT | + 0:00:00 | |
24 | Alessandro Tonelli | BCF | + 0:00:00 | |
25 | Juan Pablo Dotti | SEP | + 0:00:00 | |
26 | Jorge Castel Blanco | PAN | + 0:00:00 | |
27 | Rubén Ramos | EMP | + 0:00:00 | |
28 | Alexander Evtuschenko | RUS | + 0:00:00 | |
29 | Mirco Maestri | BCF | + 0:00:00 | |
30 | Filippo Ganna | ITA | + 0:00:00 | |
31 | Unai Cuadrado | FOR | + 0:00:00 | |
32 | Mattia Frapporti | ANS | + 0:00:00 | |
33 | Miguel Flórez | ANS | + 0:00:00 | |
34 | Felipe Brito | BRA | + 0:00:00 | |
35 | Viesturs Lukševics | AMO | + 0:00:00 | |
36 | Luis Angel Maté | COF | + 0:00:00 | |
37 | Íñigo Elosegui | MOV | + 0:00:00 | |
38 | Jose Reyes | EMP | + 0:00:00 | |
39 | José Rujano | VEN | + 0:00:00 | |
40 | Zdeněk Štybar | DQT | + 0:00:00 | |
41 | Nicolas Dalla Valle | BCF | + 0:00:00 | |
42 | Clever Martínez | VEN | + 0:00:00 | |
43 | Franklin Archibold | PAN | + 0:00:00 | |
44 | Nathan Brown | RLY | + 0:00:00 | |
45 | Matteo Fabbro | BOH | + 0:00:00 | |
46 | Andrea Garosio | THR | + 0:00:00 | |
47 | Emiliano Ibarra | TPC | + 0:00:00 | |
48 | Randish Lorenzo | PAN | + 0:00:00 | |
49 | Simon Pellaud | ANS | + 0:00:00 | |
50 | Alejandro Durán | SEP | + 0:00:00 | |
51 | Leandro Messineo | TPC | + 0:00:00 | |
52 | Nelson Oliveira | MOV | + 0:00:00 | |
53 | Carlos Betancur | MOV | + 0:00:00 | |
54 | Álvaro Trueba | ATM | + 0:00:00 | |
55 | Royner Navarro | PER | + 0:00:00 | |
56 | Maximiliano Richeze | UAD | + 0:00:00 | |
57 | Leonardo Finkler | BRA | + 0:00:00 | |
58 | Matvei Mamykin | RUS | + 0:00:00 | |
59 | Maciej Bodnar | BOH | + 0:00:00 | |
60 | Oscar Gatto | BOH | + 0:00:00 | |
61 | Pawel Poljański | BOH | + 0:00:00 | |
62 | Julian Alaphilippe | DQT | + 0:00:00 | |
63 | Daniel Oss | BOH | + 0:00:00 | |
64 | Vladimir Ilchenko | RUS | + 0:00:00 | |
65 | Antonio Zullo | AMO | + 0:00:00 | |
66 | Patrick Schelling | ISN | + 0:00:00 | |
67 | Brayan Sánchez | MED | + 0:00:00 | |
68 | Mattia Bais | ANS | + 0:00:00 | |
69 | Leonardo Rodriguez | MRW | + 0:00:00 | |
70 | Umberto Marengo | THR | + 0:00:00 | |
71 | Eduin Becerra | VEN | + 0:00:00 | |
72 | Riccardo Marchesini | AMO | + 0:00:00 | |
73 | Anderson Paredes | VEN | + 0:00:00 | |
74 | Diego Camargo | CTA | + 0:00:00 | |
75 | Magno Nazaret | SEP | + 0:00:00 | |
76 | Remco Evenepoel | DQT | + 0:00:00 | |
77 | Óscar Sevilla | MED | + 0:00:00 | |
78 | Tito Hernández | MED | + 0:00:00 | |
79 | Nicolas Tivani | AVF | + 0:00:00 | |
80 | Leonardo Velardez | AVF | + 0:00:00 | |
81 | Maximiliano Navarrete | EMP | + 0:00:00 | |
82 | Omar Mendoza | CTA | + 0:00:00 | |
83 | Daniel Díaz | TPC | + 0:00:00 | |
84 | Juan Melivilo | EMP | + 0:00:00 | |
85 | Veljko Stojnić | THR | + 0:00:00 | |
86 | Michele Scartezzini | ITA | + 0:00:00 | |
87 | Jonathan Milan | ITA | + 0:00:00 | |
88 | Mamyr Stash | RUS | + 0:00:00 | |
89 | Garikoitz Bravo | FOR | + 0:00:00 | |
90 | Francesco Lamon | ITA | + 0:00:00 | |
91 | Oscar Gomez | AVF | + 0:00:00 | |
92 | Nicolás Naranjo | AVF | + 0:00:00 | |
93 | Vinicius Rangel | BRA | + 0:00:00 | |
94 | Andre Gohr | BRA | + 0:00:00 | |
95 | Ricardo Escuela | AVF | + 0:00:00 | |
96 | Itamar Einhorn | ISN | + 0:00:00 | |
97 | César Paredes | MED | + 0:00:00 | |
98 | Walter Vargas | MED | + 0:00:00 | |
99 | Yeisson Casallas | CTA | + 0:00:00 | |
100 | Rob Britton | RLY | + 0:00:00 | |
101 | Robin Carpenter | RLY | + 0:00:00 | |
102 | Kyle Murphy | RLY | + 0:00:00 | |
103 | Gavin Mannion | RLY | + 0:00:00 | |
104 | Marco Tizza | AMO | + 0:00:00 | |
105 | Simone Ravanelli | ANS | + 0:00:00 | |
106 | Alejandro Quilci | MRW | + 0:00:00 | |
107 | Alejandro Marque | ATM | + 0:00:00 | |
108 | Leonardo Basso | ITA | + 0:00:00 | |
109 | Pieter Serry | DQT | + 0:00:00 | |
110 | Óscar Quiroz | CTA | + 0:00:00 | |
111 | Christophe Laporte | COF | + 0:00:00 | |
112 | Lucas Gaday | ARG | + 0:00:00 | |
113 | Emiliano Contreras | TPC | + 0:00:00 | |
114 | Cristofer Jurado | PAN | + 0:00:00 | |
115 | Aleksandr Grigorev | ATM | + 0:00:00 | |
116 | Weimar Roldán | MED | + 0:00:00 | |
117 | Marco Benfatto | BCF | + 0:00:00 | |
118 | Eduardo Sepúlveda | MOV | + 0:00:00 | |
119 | Mikel Alonso | FOR | + 0:00:00 | |
120 | Colin Joyce | RLY | + 0:00:00 | |
121 | Maris Bogdanovics | AMO | + 0:00:00 | |
122 | Davide Appollonio | AMO | + 0:00:00 | |
123 | Frederico Figueiredo | ATM | + 0:00:00 | |
124 | Matteo Busato | THR | + 0:00:00 | |
125 | Andy Limaylla | PER | + 0:05:45 | |
126 | Robinson Ruiz | PER | + 0:05:45 | |
127 | Sergey Rostovtsev | RUS | + 0:06:59 | |
128 | Davide Plebani | ITA | + 0:06:59 | |
129 | Renzo Obando | ARG | + 0:06:59 | |
130 | Máximo Rojas | VEN | + 0:06:59 | |
131 | Daniel Juárez | AVF | + 0:06:59 | |
132 | Carlos Samudio | PAN | + 0:06:59 | |
133 | Iker Ballarin | FOR | + 0:06:59 | |
134 | José Alarcón | VEN | + 0:06:59 | |
135 | Facundo Cattapan | MRW | + 0:06:59 | |
136 | Agustin Fraysse | ARG | + 0:06:59 | |
137 | Juan Curuchet | ARG | + 0:06:59 | |
138 | Tom Bohli | UAD | + 0:06:59 | |
139 | Nelson Soto | CTA | + 0:06:59 | |
140 | William Muñoz | CTA | + 0:06:59 | |
141 | Jokin Aranburu | FOR | + 0:06:59 | |
142 | Cesar Gárate | PER | + 0:06:59 | |
143 | Hugo Ruiz | PER | + 0:06:59 | |
144 | Peio Goikoetxea | FOR | + 0:06:59 | |
145 | Efrain Toloza | SEP | + 0:06:59 | |
146 | Alain Quispe | PER | + 0:06:59 | |
147 | Matias Maggiora | SEP | + 0:06:59 | |
148 | Sergio Aguirre | MRW | + 0:06:59 | |
149 | Johan Jacobs | MOV | + 0:06:59 | |
150 | Piet Allegaert | COF | + 0:06:59 | |
151 | Mauro Richeze | TPC | + 0:06:59 | |
152 | Dario Diaz | TPC | + 0:06:59 | |
153 | Higiño Lucero | MRW | + 0:06:59 | |
154 | Kevin Castro | MRW | + 0:06:59 | |
155 | Sebastián Cianci | ARG | + 0:06:59 | |
156 | Francisco Montes | ARG | + 0:06:59 | |
157 | Alessandro Guimaraes | BRA | + 0:06:59 | |
158 | Gerardo Atencio | EMP | + 0:06:59 | |
159 | Renan Ladewig | BRA | + 0:06:59 | |
160 | Leonardo Cobarrubia | SEP | + 0:06:59 | |
161 | Andrea Di Renzo | THR | + 0:06:59 | |
162 | Filippo Zaccanti | BCF | + 0:06:59 | |
163 | Bolivar Espinosa | PAN | + 0:06:59 | |
164 | Gabriel Juárez | AVF | + 0:09:22 | |
165 | Héctor Lucero | SEP | + 0:14:39 | |
166 | Gerardo Tivani | EMP | + 0:14:39 | |
167 | Rúben Simão | ATM | + 0:20:14 | |
OTL | Pedro Gordillo | MRW |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Rudy Barbier | ISN | 3:45:04 | |
2 | Manuel Belletti | ANS | + 0:00:04 | |
3 | Tomás Contte | EMP | + 0:00:06 | |
4 | Alvaro Hodeg | DQT | + 0:00:10 | |
5 | Sebastián Molano | UAD | + 0:00:10 | |
6 | Peter Sagan | BOH | + 0:00:10 | |
7 | Roman Maikin | RUS | + 0:00:10 | |
8 | Luca Wackermann | THR | + 0:00:10 | |
9 | Fernando Gaviria | UAD | + 0:00:10 | |
10 | Cyril Lemoine | COF | + 0:00:10 | |
11 | Iuri Filosi | BCF | + 0:00:10 | |
12 | Norman Vahtra | ISN | + 0:00:10 | |
13 | Sebastian Mora | MOV | + 0:00:10 | |
14 | Guillaume Martin | COF | + 0:00:10 | |
15 | Fernando Barceló | COF | + 0:00:10 | |
16 | Travis McCabe | ISN | + 0:00:10 | |
17 | Hugo Hofstetter | ISN | + 0:00:10 | |
18 | Laureano Rosas | TPC | + 0:00:10 | |
19 | Oscar Bazan | ARG | + 0:00:10 | |
20 | César Martingil | ATM | + 0:00:10 | |
21 | Brandon McNulty | UAD | + 0:00:10 | |
22 | Oliviero Troia | UAD | + 0:00:10 | |
23 | Bert Van Lerberghe | DQT | + 0:00:10 | |
24 | Alessandro Tonelli | BCF | + 0:00:10 | |
25 | Juan Pablo Dotti | SEP | + 0:00:10 | |
26 | Jorge Castel Blanco | PAN | + 0:00:10 | |
27 | Rubén Ramos | EMP | + 0:00:10 | |
28 | Alexander Evtuschenko | RUS | + 0:00:10 | |
29 | Mirco Maestri | BCF | + 0:00:10 | |
30 | Filippo Ganna | ITA | + 0:00:10 | |
31 | Unai Cuadrado | FOR | + 0:00:10 | |
32 | Mattia Frapporti | ANS | + 0:00:10 | |
33 | Miguel Flórez | ANS | + 0:00:10 | |
34 | Felipe Brito | BRA | + 0:00:10 | |
35 | Viesturs Lukševics | AMO | + 0:00:10 | |
36 | Luis Angel Maté | COF | + 0:00:10 | |
37 | Íñigo Elosegui | MOV | + 0:00:10 | |
38 | Jose Reyes | EMP | + 0:00:10 | |
39 | José Rujano | VEN | + 0:00:10 | |
40 | Zdeněk Štybar | DQT | + 0:00:10 | |
41 | Nicolas Dalla Valle | BCF | + 0:00:10 | |
42 | Clever Martínez | VEN | + 0:00:10 | |
43 | Franklin Archibold | PAN | + 0:00:10 | |
44 | Nathan Brown | RLY | + 0:00:10 | |
45 | Matteo Fabbro | BOH | + 0:00:10 | |
46 | Andrea Garosio | THR | + 0:00:10 | |
47 | Emiliano Ibarra | TPC | + 0:00:10 | |
48 | Randish Lorenzo | PAN | + 0:00:10 | |
49 | Simon Pellaud | ANS | + 0:00:10 | |
50 | Alejandro Durán | SEP | + 0:00:10 | |
51 | Leandro Messineo | TPC | + 0:00:10 | |
52 | Nelson Oliveira | MOV | + 0:00:10 | |
53 | Carlos Betancur | MOV | + 0:00:10 | |
54 | Álvaro Trueba | ATM | + 0:00:10 | |
55 | Royner Navarro | PER | + 0:00:10 | |
56 | Maximiliano Richeze | UAD | + 0:00:10 | |
57 | Leonardo Finkler | BRA | + 0:00:10 | |
58 | Matvei Mamykin | RUS | + 0:00:10 | |
59 | Maciej Bodnar | BOH | + 0:00:10 | |
60 | Oscar Gatto | BOH | + 0:00:10 | |
61 | Pawel Poljański | BOH | + 0:00:10 | |
62 | Julian Alaphilippe | DQT | + 0:00:10 | |
63 | Daniel Oss | BOH | + 0:00:10 | |
64 | Vladimir Ilchenko | RUS | + 0:00:10 | |
65 | Antonio Zullo | AMO | + 0:00:10 | |
66 | Patrick Schelling | ISN | + 0:00:10 | |
67 | Brayan Sánchez | MED | + 0:00:10 | |
68 | Mattia Bais | ANS | + 0:00:10 | |
69 | Leonardo Rodriguez | MRW | + 0:00:10 | |
70 | Umberto Marengo | THR | + 0:00:10 | |
71 | Eduin Becerra | VEN | + 0:00:10 | |
72 | Riccardo Marchesini | AMO | + 0:00:10 | |
73 | Anderson Paredes | VEN | + 0:00:10 | |
74 | Diego Camargo | CTA | + 0:00:10 | |
75 | Magno Nazaret | SEP | + 0:00:10 | |
76 | Remco Evenepoel | DQT | + 0:00:10 | |
77 | Óscar Sevilla | MED | + 0:00:10 | |
78 | Tito Hernández | MED | + 0:00:10 | |
79 | Nicolas Tivani | AVF | + 0:00:10 | |
80 | Leonardo Velardez | AVF | + 0:00:10 | |
81 | Maximiliano Navarrete | EMP | + 0:00:10 | |
82 | Omar Mendoza | CTA | + 0:00:10 | |
83 | Daniel Díaz | TPC | + 0:00:10 | |
84 | Juan Melivilo | EMP | + 0:00:10 | |
85 | Veljko Stojnić | THR | + 0:00:10 | |
86 | Michele Scartezzini | ITA | + 0:00:10 | |
87 | Jonathan Milan | ITA | + 0:00:10 | |
88 | Mamyr Stash | RUS | + 0:00:10 | |
89 | Garikoitz Bravo | FOR | + 0:00:10 | |
90 | Francesco Lamon | ITA | + 0:00:10 | |
91 | Oscar Gomez | AVF | + 0:00:10 | |
92 | Nicolás Naranjo | AVF | + 0:00:10 | |
93 | Vinicius Rangel | BRA | + 0:00:10 | |
94 | Andre Gohr | BRA | + 0:00:10 | |
95 | Ricardo Escuela | AVF | + 0:00:10 | |
96 | Itamar Einhorn | ISN | + 0:00:10 | |
97 | César Paredes | MED | + 0:00:10 | |
98 | Walter Vargas | MED | + 0:00:10 | |
99 | Yeisson Casallas | CTA | + 0:00:10 | |
100 | Rob Britton | RLY | + 0:00:10 | |
101 | Robin Carpenter | RLY | + 0:00:10 | |
102 | Kyle Murphy | RLY | + 0:00:10 | |
103 | Gavin Mannion | RLY | + 0:00:10 | |
104 | Marco Tizza | AMO | + 0:00:10 | |
105 | Simone Ravanelli | ANS | + 0:00:10 | |
106 | Alejandro Quilci | MRW | + 0:00:10 | |
107 | Alejandro Marque | ATM | + 0:00:10 | |
108 | Leonardo Basso | ITA | + 0:00:10 | |
109 | Pieter Serry | DQT | + 0:00:10 | |
110 | Óscar Quiroz | CTA | + 0:00:10 | |
111 | Christophe Laporte | COF | + 0:00:10 | |
112 | Lucas Gaday | ARG | + 0:00:10 | |
113 | Emiliano Contreras | TPC | + 0:00:10 | |
114 | Cristofer Jurado | PAN | + 0:00:10 | |
115 | Aleksandr Grigorev | ATM | + 0:00:10 | |
116 | Weimar Roldán | MED | + 0:00:10 | |
117 | Marco Benfatto | BCF | + 0:00:10 | |
118 | Eduardo Sepúlveda | MOV | + 0:00:10 | |
119 | Mikel Alonso | FOR | + 0:00:10 | |
120 | Colin Joyce | RLY | + 0:00:10 | |
121 | Maris Bogdanovics | AMO | + 0:00:10 | |
122 | Davide Appollonio | AMO | + 0:00:10 | |
123 | Frederico Figueiredo | ATM | + 0:00:10 | |
124 | Matteo Busato | THR | + 0:00:10 | |
125 | Andy Limaylla | PER | + 0:05:55 | |
126 | Robinson Ruiz | PER | + 0:05:55 | |
127 | Daniel Juárez | AVF | + 0:07:03 | |
128 | Agustin Fraysse | ARG | + 0:07:06 | |
129 | Facundo Cattapan | MRW | + 0:07:07 | |
130 | Filippo Zaccanti | BCF | + 0:07:08 | |
131 | Sergey Rostovtsev | RUS | + 0:07:09 | |
132 | Davide Plebani | ITA | + 0:07:09 | |
133 | Renzo Obando | ARG | + 0:07:09 | |
134 | Máximo Rojas | VEN | + 0:07:09 | |
135 | Carlos Samudio | PAN | + 0:07:09 | |
136 | Iker Ballarin | FOR | + 0:07:09 | |
137 | José Alarcón | VEN | + 0:07:09 | |
138 | Juan Curuchet | ARG | + 0:07:09 | |
139 | Tom Bohli | UAD | + 0:07:09 | |
140 | Nelson Soto | CTA | + 0:07:09 | |
141 | William Muñoz | CTA | + 0:07:09 | |
142 | Jokin Aranburu | FOR | + 0:07:09 | |
143 | Cesar Gárate | PER | + 0:07:09 | |
144 | Hugo Ruiz | PER | + 0:07:09 | |
145 | Peio Goikoetxea | FOR | + 0:07:09 | |
146 | Efrain Toloza | SEP | + 0:07:09 | |
147 | Alain Quispe | PER | + 0:07:09 | |
148 | Matias Maggiora | SEP | + 0:07:09 | |
149 | Sergio Aguirre | MRW | + 0:07:09 | |
150 | Johan Jacobs | MOV | + 0:07:09 | |
151 | Piet Allegaert | COF | + 0:07:09 | |
152 | Mauro Richeze | TPC | + 0:07:09 | |
153 | Dario Diaz | TPC | + 0:07:09 | |
154 | Higiño Lucero | MRW | + 0:07:09 | |
155 | Kevin Castro | MRW | + 0:07:09 | |
156 | Sebastián Cianci | ARG | + 0:07:09 | |
157 | Francisco Montes | ARG | + 0:07:09 | |
158 | Alessandro Guimaraes | BRA | + 0:07:09 | |
159 | Gerardo Atencio | EMP | + 0:07:09 | |
160 | Renan Ladewig | BRA | + 0:07:09 | |
161 | Leonardo Cobarrubia | SEP | + 0:07:09 | |
162 | Andrea Di Renzo | THR | + 0:07:09 | |
163 | Bolivar Espinosa | PAN | + 0:07:09 | |
164 | Gabriel Juárez | AVF | + 0:09:32 | |
165 | Héctor Lucero | SEP | + 0:14:49 | |
166 | Gerardo Tivani | EMP | + 0:14:49 | |
167 | Rúben Simão | ATM | + 0:20:24 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | César Paredes | MED | 9 | |
2 | Mattia Bais | ANS | 6 | |
3 | Vinicius Rangel | BRA | 2 | |
4 | Iker Ballarin | FOR | 1 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Tomás Contte | EMP | 3:45:10 | |
2 | Oscar Bazan | ARG | + 0:00:04 | |
3 | Brandon McNulty | UAD | + 0:00:04 | |
4 | Felipe Brito | BRA | + 0:00:04 | |
5 | Íñigo Elosegui | MOV | + 0:00:04 | |
6 | Leonardo Finkler | BRA | + 0:00:04 | |
7 | Leonardo Rodriguez | MRW | + 0:00:04 | |
8 | Diego Camargo | CTA | + 0:00:04 | |
9 | Remco Evenepoel | DQT | + 0:00:04 | |
10 | Veljko Stojnić | THR | + 0:00:04 | |
11 | Jonathan Milan | ITA | + 0:00:04 | |
12 | Vinicius Rangel | BRA | + 0:00:04 | |
13 | Yeisson Casallas | CTA | + 0:00:04 | |
14 | Lucas Gaday | ARG | + 0:00:04 | |
15 | Robinson Ruiz | PER | + 0:05:49 | |
16 | Daniel Juárez | AVF | + 0:06:57 | |
17 | Facundo Cattapan | MRW | + 0:07:01 | |
18 | Kevin Castro | MRW | + 0:07:03 | |
19 | Renan Ladewig | BRA | + 0:07:03 | |
20 | Leonardo Cobarrubia | SEP | + 0:07:03 | |
21 | Rúben Simão | ATM | + 0:20:18 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Israel Start-Up Nation | ISN | 11:15:42 | |
2 | UAE Team Emirates | UAD | + 0:00:00 | |
3 | Cofidis | COF | + 0:00:00 | |
4 | Bardiani - CSF - Faizanè | BCF | + 0:00:00 | |
5 | Androni Giocattoli - Sidermec | ANS | + 0:00:00 | |
6 | Deceuninck - Quick-Step | DQT | + 0:00:00 | |
7 | EC Municipalidad de Pocito | EMP | + 0:00:00 | |
8 | Russia | RUS | + 0:00:00 | |
9 | Movistar Team | MOV | + 0:00:00 | |
10 | Bora - Hansgrohe | BOH | + 0:00:00 | |
11 | Transporte Puertas de Cuyo | TPC | + 0:00:00 | |
12 | Panama | PAN | + 0:00:00 | |
13 | Vini Zabù KTM | THR | + 0:00:00 | |
14 | SEP de San Juan | SEP | + 0:00:00 | |
15 | Venezuela | VEN | + 0:00:00 | |
16 | Amore e Vita | P: | AMO | + 0:00:00 | |
17 | Atum General - Tavira - Maria Nova Hotel | ATM | + 0:00:00 | |
18 | Brazil | BRA | + 0:00:00 | |
19 | Italy | ITA | + 0:00:00 | |
20 | Team Medellín | MED | + 0:00:00 | |
21 | Fundación - Orbea | FOR | + 0:00:00 | |
22 | Rally Cycling | RLY | + 0:00:00 | |
23 | ACA Virgen de Fátima | AVF | + 0:00:00 | |
24 | Colombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas | CTA | + 0:00:00 | |
25 | Argentina | ARG | + 0:06:59 | |
26 | Municipalidad de Rawson | MRW | + 0:06:59 | |
27 | Peru | PER | + 0:11:30 |
Vuelta a San Juan Internacional 2020, 2.etapa
|
|
|
|
|
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Fernando Gaviria | UAD | 3:30:06 | |
2 | Nicolás Naranjo | AVF | + 0:00:00 | |
3 | Marco Benfatto | BCF | + 0:00:00 | |
4 | Piet Allegaert | COF | + 0:00:00 | |
5 | Peter Sagan | BOH | + 0:00:00 | |
6 | Travis McCabe | ISN | + 0:00:00 | |
7 | Mauro Richeze | TPC | + 0:00:00 | |
8 | César Martingil | ATM | + 0:00:00 | |
9 | Bert Van Lerberghe | DQT | + 0:00:00 | |
10 | Alvaro Hodeg | DQT | + 0:00:00 | |
94 | Zdeněk Štybar | DQT | + 0:00:00 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Fernando Gaviria | UAD | 3:30:06 | |
2 | Nicolás Naranjo | AVF | + 0:00:00 | |
3 | Marco Benfatto | BCF | + 0:00:00 | |
4 | Piet Allegaert | COF | + 0:00:00 | |
5 | Peter Sagan | BOH | + 0:00:00 | |
6 | Travis McCabe | ISN | + 0:00:00 | |
7 | Mauro Richeze | TPC | + 0:00:00 | |
8 | César Martingil | ATM | + 0:00:00 | |
9 | Bert Van Lerberghe | DQT | + 0:00:00 | |
10 | Alvaro Hodeg | DQT | + 0:00:00 | |
11 | Hugo Hofstetter | ISN | + 0:00:00 | |
12 | Manuel Belletti | ANS | + 0:00:00 | |
13 | Cyril Lemoine | COF | + 0:00:00 | |
14 | Lucas Gaday | ARG | + 0:00:00 | |
15 | Mikel Alonso | FOR | + 0:00:00 | |
16 | Umberto Marengo | THR | + 0:00:00 | |
17 | Rudy Barbier | ISN | + 0:00:00 | |
18 | Sebastian Mora | MOV | + 0:00:00 | |
19 | Weimar Roldán | MED | + 0:00:00 | |
20 | Luca Wackermann | THR | + 0:00:00 | |
21 | Oscar Gatto | BOH | + 0:00:00 | |
22 | Colin Joyce | RLY | + 0:00:00 | |
23 | Nelson Soto | CTA | + 0:00:00 | |
24 | Leonardo Basso | ITA | + 0:00:00 | |
25 | Guillaume Martin | COF | + 0:00:00 | |
26 | Brandon McNulty | UAD | + 0:00:00 | |
27 | Alain Quispe | PER | + 0:00:00 | |
28 | Vinicius Rangel | BRA | + 0:00:00 | |
29 | Mirco Maestri | BCF | + 0:00:00 | |
30 | Nicolas Tivani | AVF | + 0:00:00 | |
31 | Kevin Castro | MRW | + 0:00:00 | |
32 | Aleksandr Grigorev | ATM | + 0:00:00 | |
33 | Laureano Rosas | TPC | + 0:00:00 | |
34 | Roman Maikin | RUS | + 0:00:00 | |
35 | Davide Appollonio | AMO | + 0:00:00 | |
36 | Oliviero Troia | UAD | + 0:00:00 | |
37 | Omar Mendoza | CTA | + 0:00:00 | |
38 | Filippo Ganna | ITA | + 0:00:00 | |
39 | Maximiliano Navarrete | EMP | + 0:00:00 | |
40 | Remco Evenepoel | DQT | + 0:00:00 | |
41 | Alejandro Marque | ATM | + 0:00:00 | |
42 | Leonardo Rodriguez | MRW | + 0:00:00 | |
43 | Simon Pellaud | ANS | + 0:00:00 | |
44 | Daniel Oss | BOH | + 0:00:00 | |
45 | Agustin Fraysse | ARG | + 0:00:00 | |
46 | Itamar Einhorn | ISN | + 0:00:00 | |
47 | Miguel Flórez | ANS | + 0:00:00 | |
48 | Daniel Díaz | TPC | + 0:00:00 | |
49 | Norman Vahtra | ISN | + 0:00:00 | |
50 | Óscar Sevilla | MED | + 0:00:00 | |
51 | Leonardo Finkler | BRA | + 0:00:00 | |
52 | Leandro Messineo | TPC | + 0:00:00 | |
53 | Eduardo Sepúlveda | MOV | + 0:00:00 | |
54 | Íñigo Elosegui | MOV | + 0:00:00 | |
55 | Jorge Castel Blanco | PAN | + 0:00:00 | |
56 | Unai Cuadrado | FOR | + 0:00:00 | |
57 | Patrick Schelling | ISN | + 0:00:00 | |
58 | Brayan Sánchez | MED | + 0:00:00 | |
59 | Fernando Barceló | COF | + 0:00:00 | |
60 | Juan Pablo Dotti | SEP | + 0:00:00 | |
61 | Alessandro Guimaraes | BRA | + 0:00:00 | |
62 | Cesar Gárate | PER | + 0:00:00 | |
63 | Emiliano Ibarra | TPC | + 0:00:00 | |
64 | Michele Scartezzini | ITA | + 0:00:00 | |
65 | Magno Nazaret | SEP | + 0:00:00 | |
66 | Pawel Poljański | BOH | + 0:00:00 | |
67 | Matteo Fabbro | BOH | + 0:00:00 | |
68 | José Rujano | VEN | + 0:00:00 | |
69 | Renzo Obando | ARG | + 0:00:00 | |
70 | Alexander Evtuschenko | RUS | + 0:00:00 | |
71 | Sergey Rostovtsev | RUS | + 0:00:00 | |
72 | Eduin Becerra | VEN | + 0:00:00 | |
73 | Jokin Aranburu | FOR | + 0:00:00 | |
74 | Frederico Figueiredo | ATM | + 0:00:00 | |
75 | Luis Angel Maté | COF | + 0:00:00 | |
76 | Clever Martínez | VEN | + 0:00:00 | |
77 | Oscar Bazan | ARG | + 0:00:00 | |
78 | Marco Tizza | AMO | + 0:00:00 | |
79 | Nelson Oliveira | MOV | + 0:00:00 | |
80 | Mattia Bais | ANS | + 0:00:00 | |
81 | Royner Navarro | PER | + 0:00:00 | |
82 | Ricardo Escuela | AVF | + 0:00:00 | |
83 | Peio Goikoetxea | FOR | + 0:00:00 | |
84 | Rubén Ramos | EMP | + 0:00:00 | |
85 | Alessandro Tonelli | BCF | + 0:00:00 | |
86 | Álvaro Trueba | ATM | + 0:00:00 | |
87 | Robinson Ruiz | PER | + 0:00:00 | |
88 | Felipe Brito | BRA | + 0:00:00 | |
89 | Franklin Archibold | PAN | + 0:00:00 | |
90 | Matteo Busato | THR | + 0:00:00 | |
91 | Tito Hernández | MED | + 0:00:00 | |
92 | Renan Ladewig | BRA | + 0:00:00 | |
93 | Simone Ravanelli | ANS | + 0:00:00 | |
94 | Zdeněk Štybar | DQT | + 0:00:00 | |
95 | Davide Plebani | ITA | + 0:00:00 | |
96 | César Paredes | MED | + 0:00:00 | |
97 | Randish Lorenzo | PAN | + 0:00:00 | |
98 | Gavin Mannion | RLY | + 0:00:00 | |
99 | Anderson Paredes | VEN | + 0:00:00 | |
100 | Diego Camargo | CTA | + 0:00:00 | |
101 | Garikoitz Bravo | FOR | + 0:00:00 | |
102 | Carlos Betancur | MOV | + 0:00:00 | |
103 | Jose Reyes | EMP | + 0:00:00 | |
104 | Alejandro Durán | SEP | + 0:00:00 | |
105 | Francisco Montes | ARG | + 0:00:00 | |
106 | Riccardo Marchesini | AMO | + 0:00:00 | |
107 | Mattia Frapporti | ANS | + 0:00:00 | |
108 | Tomás Contte | EMP | + 0:00:00 | |
109 | Andrea Garosio | THR | + 0:00:00 | |
110 | Máximo Rojas | VEN | + 0:00:00 | |
111 | Johan Jacobs | MOV | + 0:00:00 | |
112 | Higiño Lucero | MRW | + 0:00:00 | |
113 | Sebastián Cianci | ARG | + 0:00:00 | |
114 | Walter Vargas | MED | + 0:00:00 | |
115 | Leonardo Cobarrubia | SEP | + 0:00:00 | |
116 | Nathan Brown | RLY | + 0:00:00 | |
117 | Iuri Filosi | BCF | + 0:00:00 | |
118 | Andre Gohr | BRA | + 0:00:00 | |
119 | Antonio Zullo | AMO | + 0:00:00 | |
120 | Gabriel Juárez | AVF | + 0:00:00 | |
121 | Rob Britton | RLY | + 0:00:00 | |
122 | Juan Melivilo | EMP | + 0:00:00 | |
123 | Andrea Di Renzo | THR | + 0:00:00 | |
124 | Facundo Cattapan | MRW | + 0:00:00 | |
125 | Pieter Serry | DQT | + 0:00:00 | |
126 | Robin Carpenter | RLY | + 0:00:00 | |
127 | Maciej Bodnar | BOH | + 0:00:00 | |
128 | Cristofer Jurado | PAN | + 0:00:00 | |
129 | Kyle Murphy | RLY | + 0:00:00 | |
130 | Vladimir Ilchenko | RUS | + 0:00:20 | |
131 | Julian Alaphilippe | DQT | + 0:00:20 | |
132 | Yeisson Casallas | CTA | + 0:00:23 | |
133 | Juan Curuchet | ARG | + 0:00:31 | |
134 | Maximiliano Richeze | UAD | + 0:00:31 | |
135 | José Alarcón | VEN | + 0:00:50 | |
136 | Viesturs Lukševics | AMO | + 0:01:08 | |
137 | Matvei Mamykin | RUS | + 0:02:05 | |
138 | Jonathan Milan | ITA | + 0:03:22 | |
139 | Tom Bohli | UAD | + 0:03:22 | |
140 | Héctor Lucero | SEP | + 0:03:22 | |
141 | Maris Bogdanovics | AMO | + 0:03:22 | |
142 | Andy Limaylla | PER | + 0:03:33 | |
143 | Dario Diaz | TPC | + 0:03:33 | |
144 | Gerardo Tivani | EMP | + 0:03:33 | |
145 | Bolivar Espinosa | PAN | + 0:04:07 | |
146 | Sergio Aguirre | MRW | + 0:04:07 | |
147 | Óscar Quiroz | CTA | + 0:05:04 | |
148 | Sebastián Molano | UAD | + 0:05:04 | |
149 | Veljko Stojnić | THR | + 0:05:04 | |
150 | Mamyr Stash | RUS | + 0:05:04 | |
151 | Francesco Lamon | ITA | + 0:05:04 | |
152 | Rúben Simão | ATM | + 0:05:04 | |
153 | Iker Ballarin | FOR | + 0:05:04 | |
154 | Daniel Juárez | AVF | + 0:05:48 | |
155 | Oscar Gomez | AVF | + 0:05:49 | |
156 | Leonardo Velardez | AVF | + 0:05:49 | |
157 | Emiliano Contreras | TPC | + 0:05:49 | |
158 | William Muñoz | CTA | + 0:05:49 | |
159 | Gerardo Atencio | EMP | + 0:05:49 | |
160 | Carlos Samudio | PAN | + 0:05:49 | |
161 | Nicolas Dalla Valle | BCF | + 0:05:49 | |
162 | Hugo Ruiz | PER | + 0:05:49 | |
163 | Efrain Toloza | SEP | + 0:05:49 | |
164 | Filippo Zaccanti | BCF | + 0:05:49 | |
165 | Alejandro Quilci | MRW | + 0:08:48 | |
166 | Matias Maggiora | SEP | + 0:12:42 | |
DNS | Christophe Laporte | COF | + |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Fernando Gaviria | UAD | 7:15:10 | |
2 | Rudy Barbier | ISN | + 0:00:00 | |
3 | Manuel Belletti | ANS | + 0:00:04 | |
4 | Nicolás Naranjo | AVF | + 0:00:04 | |
5 | Tomás Contte | EMP | + 0:00:06 | |
6 | Marco Benfatto | BCF | + 0:00:06 | |
7 | Cristofer Jurado | PAN | + 0:00:09 | |
8 | Peter Sagan | BOH | + 0:00:10 | |
9 | Alvaro Hodeg | DQT | + 0:00:10 | |
10 | Travis McCabe | ISN | + 0:00:10 | |
11 | Cyril Lemoine | COF | + 0:00:10 | |
12 | César Martingil | ATM | + 0:00:10 | |
13 | Hugo Hofstetter | ISN | + 0:00:10 | |
14 | Luca Wackermann | THR | + 0:00:10 | |
15 | Sebastian Mora | MOV | + 0:00:10 | |
16 | Bert Van Lerberghe | DQT | + 0:00:10 | |
17 | Guillaume Martin | COF | + 0:00:10 | |
18 | Roman Maikin | RUS | + 0:00:10 | |
19 | Brandon McNulty | UAD | + 0:00:10 | |
20 | Laureano Rosas | TPC | + 0:00:10 | |
21 | Mirco Maestri | BCF | + 0:00:10 | |
22 | Oliviero Troia | UAD | + 0:00:10 | |
23 | Norman Vahtra | ISN | + 0:00:10 | |
24 | Filippo Ganna | ITA | + 0:00:10 | |
25 | Fernando Barceló | COF | + 0:00:10 | |
26 | Miguel Flórez | ANS | + 0:00:10 | |
27 | Oscar Gatto | BOH | + 0:00:10 | |
28 | Jorge Castel Blanco | PAN | + 0:00:10 | |
29 | Juan Pablo Dotti | SEP | + 0:00:10 | |
30 | Umberto Marengo | THR | + 0:00:10 | |
31 | Unai Cuadrado | FOR | + 0:00:10 | |
32 | Íñigo Elosegui | MOV | + 0:00:10 | |
33 | Simon Pellaud | ANS | + 0:00:10 | |
34 | Oscar Bazan | ARG | + 0:00:10 | |
35 | Alexander Evtuschenko | RUS | + 0:00:10 | |
36 | Leandro Messineo | TPC | + 0:00:10 | |
37 | Daniel Oss | BOH | + 0:00:10 | |
38 | José Rujano | VEN | + 0:00:10 | |
39 | Leonardo Finkler | BRA | + 0:00:10 | |
40 | Nicolas Tivani | AVF | + 0:00:10 | |
41 | Alessandro Tonelli | BCF | + 0:00:10 | |
42 | Emiliano Ibarra | TPC | + 0:00:10 | |
43 | Leonardo Rodriguez | MRW | + 0:00:10 | |
44 | Luis Angel Maté | COF | + 0:00:10 | |
45 | Rubén Ramos | EMP | + 0:00:10 | |
46 | Matteo Fabbro | BOH | + 0:00:10 | |
47 | Remco Evenepoel | DQT | + 0:00:10 | |
48 | Clever Martínez | VEN | + 0:00:10 | |
49 | Omar Mendoza | CTA | + 0:00:10 | |
50 | Maximiliano Navarrete | EMP | + 0:00:10 | |
51 | Vinicius Rangel | BRA | + 0:00:10 | |
52 | Felipe Brito | BRA | + 0:00:10 | |
53 | Patrick Schelling | ISN | + 0:00:10 | |
54 | Brayan Sánchez | MED | + 0:00:10 | |
55 | Lucas Gaday | ARG | + 0:00:10 | |
56 | Óscar Sevilla | MED | + 0:00:10 | |
57 | Pawel Poljański | BOH | + 0:00:10 | |
58 | Iuri Filosi | BCF | + 0:00:10 | |
59 | Daniel Díaz | TPC | + 0:00:10 | |
60 | Nelson Oliveira | MOV | + 0:00:10 | |
61 | Leonardo Basso | ITA | + 0:00:10 | |
62 | Franklin Archibold | PAN | + 0:00:10 | |
63 | Mikel Alonso | FOR | + 0:00:10 | |
64 | Zdeněk Štybar | DQT | + 0:00:10 | |
65 | Weimar Roldán | MED | + 0:00:10 | |
66 | Royner Navarro | PER | + 0:00:10 | |
67 | Mattia Frapporti | ANS | + 0:00:10 | |
68 | Magno Nazaret | SEP | + 0:00:10 | |
69 | Álvaro Trueba | ATM | + 0:00:10 | |
70 | Jose Reyes | EMP | + 0:00:10 | |
71 | Colin Joyce | RLY | + 0:00:10 | |
72 | Itamar Einhorn | ISN | + 0:00:10 | |
73 | Eduin Becerra | VEN | + 0:00:10 | |
74 | Randish Lorenzo | PAN | + 0:00:10 | |
75 | Aleksandr Grigorev | ATM | + 0:00:10 | |
76 | Alejandro Marque | ATM | + 0:00:10 | |
77 | Mattia Bais | ANS | + 0:00:10 | |
78 | Michele Scartezzini | ITA | + 0:00:10 | |
79 | Alejandro Durán | SEP | + 0:00:10 | |
80 | Carlos Betancur | MOV | + 0:00:10 | |
81 | Andrea Garosio | THR | + 0:00:10 | |
82 | Davide Appollonio | AMO | + 0:00:10 | |
83 | Nathan Brown | RLY | + 0:00:10 | |
84 | Tito Hernández | MED | + 0:00:10 | |
85 | Eduardo Sepúlveda | MOV | + 0:00:10 | |
86 | Anderson Paredes | VEN | + 0:00:10 | |
87 | Diego Camargo | CTA | + 0:00:10 | |
88 | Ricardo Escuela | AVF | + 0:00:10 | |
89 | Riccardo Marchesini | AMO | + 0:00:10 | |
90 | Marco Tizza | AMO | + 0:00:10 | |
91 | Antonio Zullo | AMO | + 0:00:10 | |
92 | Maciej Bodnar | BOH | + 0:00:10 | |
93 | Garikoitz Bravo | FOR | + 0:00:10 | |
94 | César Paredes | MED | + 0:00:10 | |
95 | Frederico Figueiredo | ATM | + 0:00:10 | |
96 | Simone Ravanelli | ANS | + 0:00:10 | |
97 | Gavin Mannion | RLY | + 0:00:10 | |
98 | Juan Melivilo | EMP | + 0:00:10 | |
99 | Walter Vargas | MED | + 0:00:10 | |
100 | Andre Gohr | BRA | + 0:00:10 | |
101 | Matteo Busato | THR | + 0:00:10 | |
102 | Rob Britton | RLY | + 0:00:10 | |
103 | Robin Carpenter | RLY | + 0:00:10 | |
104 | Kyle Murphy | RLY | + 0:00:10 | |
105 | Pieter Serry | DQT | + 0:00:10 | |
106 | Julian Alaphilippe | DQT | + 0:00:30 | |
107 | Vladimir Ilchenko | RUS | + 0:00:30 | |
108 | Yeisson Casallas | CTA | + 0:00:33 | |
109 | Maximiliano Richeze | UAD | + 0:00:41 | |
110 | Viesturs Lukševics | AMO | + 0:01:18 | |
111 | Matvei Mamykin | RUS | + 0:02:15 | |
112 | Jonathan Milan | ITA | + 0:03:32 | |
113 | Maris Bogdanovics | AMO | + 0:03:32 | |
114 | Sebastián Molano | UAD | + 0:05:14 | |
115 | Veljko Stojnić | THR | + 0:05:14 | |
116 | Mamyr Stash | RUS | + 0:05:14 | |
117 | Francesco Lamon | ITA | + 0:05:14 | |
118 | Óscar Quiroz | CTA | + 0:05:14 | |
119 | Robinson Ruiz | PER | + 0:05:55 | |
120 | Nicolas Dalla Valle | BCF | + 0:05:59 | |
121 | Leonardo Velardez | AVF | + 0:05:59 | |
122 | Oscar Gomez | AVF | + 0:05:59 | |
123 | Emiliano Contreras | TPC | + 0:05:59 | |
124 | Francisco Montes | ARG | + 0:07:05 | |
125 | Agustin Fraysse | ARG | + 0:07:06 | |
126 | Facundo Cattapan | MRW | + 0:07:07 | |
127 | Piet Allegaert | COF | + 0:07:09 | |
128 | Mauro Richeze | TPC | + 0:07:09 | |
129 | Nelson Soto | CTA | + 0:07:09 | |
130 | Alain Quispe | PER | + 0:07:09 | |
131 | Kevin Castro | MRW | + 0:07:09 | |
132 | Renzo Obando | ARG | + 0:07:09 | |
133 | Sergey Rostovtsev | RUS | + 0:07:09 | |
134 | Cesar Gárate | PER | + 0:07:09 | |
135 | Jokin Aranburu | FOR | + 0:07:09 | |
136 | Alessandro Guimaraes | BRA | + 0:07:09 | |
137 | Davide Plebani | ITA | + 0:07:09 | |
138 | Peio Goikoetxea | FOR | + 0:07:09 | |
139 | Máximo Rojas | VEN | + 0:07:09 | |
140 | Renan Ladewig | BRA | + 0:07:09 | |
141 | Johan Jacobs | MOV | + 0:07:09 | |
142 | Higiño Lucero | MRW | + 0:07:09 | |
143 | Sebastián Cianci | ARG | + 0:07:09 | |
144 | Leonardo Cobarrubia | SEP | + 0:07:09 | |
145 | Andrea Di Renzo | THR | + 0:07:09 | |
146 | Juan Curuchet | ARG | + 0:07:40 | |
147 | José Alarcón | VEN | + 0:07:59 | |
148 | Alejandro Quilci | MRW | + 0:08:58 | |
149 | Andy Limaylla | PER | + 0:09:28 | |
150 | Gabriel Juárez | AVF | + 0:09:32 | |
151 | Tom Bohli | UAD | + 0:10:31 | |
152 | Dario Diaz | TPC | + 0:10:42 | |
153 | Sergio Aguirre | MRW | + 0:11:16 | |
154 | Bolivar Espinosa | PAN | + 0:11:16 | |
155 | Iker Ballarin | FOR | + 0:12:13 | |
156 | Daniel Juárez | AVF | + 0:12:45 | |
157 | Hugo Ruiz | PER | + 0:12:57 | |
158 | Filippo Zaccanti | BCF | + 0:12:57 | |
159 | Carlos Samudio | PAN | + 0:12:58 | |
160 | William Muñoz | CTA | + 0:12:58 | |
161 | Efrain Toloza | SEP | + 0:12:58 | |
162 | Gerardo Atencio | EMP | + 0:12:58 | |
163 | Héctor Lucero | SEP | + 0:18:11 | |
164 | Gerardo Tivani | EMP | + 0:18:22 | |
165 | Matias Maggiora | SEP | + 0:19:51 | |
166 | Rúben Simão | ATM | + 0:25:28 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | César Paredes | MED | 9 | |
2 | Mattia Bais | ANS | 6 | |
3 | Francisco Montes | ARG | 3 | |
4 | Vinicius Rangel | BRA | 2 | |
5 | Royner Navarro | PER | 2 | |
6 | Robin Carpenter | RLY | 1 | |
7 | Iker Ballarin | FOR | 1 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Tomás Contte | EMP | 7:15:16 | |
2 | Brandon McNulty | UAD | + 0:00:04 | |
3 | Íñigo Elosegui | MOV | + 0:00:04 | |
4 | Oscar Bazan | ARG | + 0:00:04 | |
5 | Leonardo Finkler | BRA | + 0:00:04 | |
6 | Leonardo Rodriguez | MRW | + 0:00:04 | |
7 | Remco Evenepoel | DQT | + 0:00:04 | |
8 | Vinicius Rangel | BRA | + 0:00:04 | |
9 | Felipe Brito | BRA | + 0:00:04 | |
10 | Lucas Gaday | ARG | + 0:00:04 | |
11 | Diego Camargo | CTA | + 0:00:04 | |
12 | Yeisson Casallas | CTA | + 0:00:27 | |
13 | Jonathan Milan | ITA | + 0:03:26 | |
14 | Veljko Stojnić | THR | + 0:05:08 | |
15 | Robinson Ruiz | PER | + 0:05:49 | |
16 | Facundo Cattapan | MRW | + 0:07:01 | |
17 | Kevin Castro | MRW | + 0:07:03 | |
18 | Renan Ladewig | BRA | + 0:07:03 | |
19 | Leonardo Cobarrubia | SEP | + 0:07:03 | |
20 | Daniel Juárez | AVF | + 0:12:39 | |
21 | Rúben Simão | ATM | + 0:25:22 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Israel Start-Up Nation | ISN | 21:46:00 | |
2 | Cofidis | COF | + 0:00:00 | |
3 | UAE Team Emirates | UAD | + 0:00:00 | |
4 | Deceuninck - Quick-Step | DQT | + 0:00:00 | |
5 | Bardiani - CSF - Faizanè | BCF | + 0:00:00 | |
6 | Androni Giocattoli - Sidermec | ANS | + 0:00:00 | |
7 | Bora - Hansgrohe | BOH | + 0:00:00 | |
8 | Atum General - Tavira - Maria Nova Hotel | ATM | + 0:00:00 | |
9 | Transporte Puertas de Cuyo | TPC | + 0:00:00 | |
10 | EC Municipalidad de Pocito | EMP | + 0:00:00 | |
11 | Russia | RUS | + 0:00:00 | |
12 | Movistar Team | MOV | + 0:00:00 | |
13 | ACA Virgen de Fátima | AVF | + 0:00:00 | |
14 | Vini Zabù KTM | THR | + 0:00:00 | |
15 | Panama | PAN | + 0:00:00 | |
16 | Italy | ITA | + 0:00:00 | |
17 | Team Medellín | MED | + 0:00:00 | |
18 | SEP de San Juan | SEP | + 0:00:00 | |
19 | Venezuela | VEN | + 0:00:00 | |
20 | Brazil | BRA | + 0:00:00 | |
21 | Amore e Vita | P: | AMO | + 0:00:00 | |
22 | Fundación - Orbea | FOR | + 0:00:00 | |
23 | Colombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas | CTA | + 0:00:00 | |
24 | Rally Cycling | RLY | + 0:00:00 | |
25 | Argentina | ARG | + 0:06:59 | |
26 | Municipalidad de Rawson | MRW | + 0:06:59 | |
27 | Peru | PER | + 0:11:30 |
Vuelta a San Juan Internacional 2020, 3.etapa
|
|
|
|
|
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Remco Evenepoel | DQT | 0:19:16 | |
2 | Filippo Ganna | ITA | + 0:00:32 | |
3 | Óscar Sevilla | MED | + 0:01:08 | |
4 | Nelson Oliveira | MOV | + 0:01:25 | |
5 | Brandon McNulty | UAD | + 0:01:26 | |
6 | Maciej Bodnar | BOH | + 0:01:27 | |
7 | Alexander Evtuschenko | RUS | + 0:01:28 | |
8 | Colin Joyce | RLY | + 0:01:40 | |
9 | Matteo Fabbro | BOH | + 0:01:41 | |
10 | Gavin Mannion | RLY | + 0:01:43 | |
17 | Zdeněk Štybar | DQT | + 0:02:07 | |
152 | Peter Sagan | BOH | + 0:05:27 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Remco Evenepoel | DQT | 0:19:16 | |
2 | Filippo Ganna | ITA | + 0:00:32 | |
3 | Óscar Sevilla | MED | + 0:01:08 | |
4 | Nelson Oliveira | MOV | + 0:01:25 | |
5 | Brandon McNulty | UAD | + 0:01:26 | |
6 | Maciej Bodnar | BOH | + 0:01:27 | |
7 | Alexander Evtuschenko | RUS | + 0:01:28 | |
8 | Colin Joyce | RLY | + 0:01:40 | |
9 | Matteo Fabbro | BOH | + 0:01:41 | |
10 | Gavin Mannion | RLY | + 0:01:43 | |
11 | Leonardo Cobarrubia | SEP | + 0:01:53 | |
12 | Juan Pablo Dotti | SEP | + 0:01:53 | |
13 | Eduardo Sepúlveda | MOV | + 0:01:56 | |
14 | Rob Britton | RLY | + 0:01:57 | |
15 | Diego Camargo | CTA | + 0:02:06 | |
16 | Brayan Sánchez | MED | + 0:02:07 | |
17 | Zdeněk Štybar | DQT | + 0:02:07 | |
18 | Pawel Poljański | BOH | + 0:02:08 | |
19 | Omar Mendoza | CTA | + 0:02:10 | |
20 | Michele Scartezzini | ITA | + 0:02:10 | |
21 | Daniel Oss | BOH | + 0:02:13 | |
22 | Simon Pellaud | ANS | + 0:02:16 | |
23 | Patrick Schelling | ISN | + 0:02:17 | |
24 | Walter Vargas | MED | + 0:02:19 | |
25 | Magno Nazaret | SEP | + 0:02:19 | |
26 | Veljko Stojnić | THR | + 0:02:19 | |
27 | Daniel Díaz | TPC | + 0:02:20 | |
28 | César Paredes | MED | + 0:02:21 | |
29 | Íñigo Elosegui | MOV | + 0:02:21 | |
30 | Leandro Messineo | TPC | + 0:02:21 | |
31 | Miguel Flórez | ANS | + 0:02:24 | |
32 | Laureano Rosas | TPC | + 0:02:26 | |
33 | Guillaume Martin | COF | + 0:02:27 | |
34 | Kyle Murphy | RLY | + 0:02:27 | |
35 | Tom Bohli | UAD | + 0:02:27 | |
36 | Tito Hernández | MED | + 0:02:28 | |
37 | Álvaro Trueba | ATM | + 0:02:29 | |
38 | José Rujano | VEN | + 0:02:30 | |
39 | Johan Jacobs | MOV | + 0:02:34 | |
40 | Aleksandr Grigorev | ATM | + 0:02:36 | |
41 | Simone Ravanelli | ANS | + 0:02:37 | |
42 | Jose Reyes | EMP | + 0:02:38 | |
43 | Juan Melivilo | EMP | + 0:02:39 | |
44 | Nicolas Tivani | AVF | + 0:02:41 | |
45 | Rubén Ramos | EMP | + 0:02:45 | |
46 | Emiliano Ibarra | TPC | + 0:02:45 | |
47 | Jonathan Milan | ITA | + 0:02:45 | |
48 | Alejandro Marque | ATM | + 0:02:46 | |
49 | Mattia Bais | ANS | + 0:02:47 | |
50 | Vinicius Rangel | BRA | + 0:02:47 | |
51 | Pieter Serry | DQT | + 0:02:48 | |
52 | Leonardo Basso | ITA | + 0:02:48 | |
53 | Peio Goikoetxea | FOR | + 0:02:48 | |
54 | Alejandro Durán | SEP | + 0:02:51 | |
55 | Marco Tizza | AMO | + 0:02:53 | |
56 | José Alarcón | VEN | + 0:02:55 | |
57 | Sebastian Mora | MOV | + 0:02:57 | |
58 | Luis Angel Maté | COF | + 0:02:58 | |
59 | Nathan Brown | RLY | + 0:03:00 | |
60 | Franklin Archibold | PAN | + 0:03:03 | |
61 | Alessandro Tonelli | BCF | + 0:03:04 | |
62 | Robin Carpenter | RLY | + 0:03:04 | |
63 | Carlos Betancur | MOV | + 0:03:05 | |
64 | Renzo Obando | ARG | + 0:03:05 | |
65 | Eduin Becerra | VEN | + 0:03:06 | |
66 | Anderson Paredes | VEN | + 0:03:09 | |
67 | Clever Martínez | VEN | + 0:03:09 | |
68 | Nelson Soto | CTA | + 0:03:09 | |
69 | Garikoitz Bravo | FOR | + 0:03:10 | |
70 | Ricardo Escuela | AVF | + 0:03:10 | |
71 | Carlos Samudio | PAN | + 0:03:15 | |
72 | Umberto Marengo | THR | + 0:03:18 | |
73 | Sebastián Molano | UAD | + 0:03:19 | |
74 | Andre Gohr | BRA | + 0:03:20 | |
75 | Yeisson Casallas | CTA | + 0:03:21 | |
76 | Frederico Figueiredo | ATM | + 0:03:23 | |
77 | Dario Diaz | TPC | + 0:03:26 | |
78 | Andrea Di Renzo | THR | + 0:03:28 | |
79 | Roman Maikin | RUS | + 0:03:28 | |
80 | William Muñoz | CTA | + 0:03:29 | |
81 | Maximiliano Richeze | UAD | + 0:03:31 | |
82 | Unai Cuadrado | FOR | + 0:03:31 | |
83 | Andrea Garosio | THR | + 0:03:35 | |
84 | Norman Vahtra | ISN | + 0:03:35 | |
85 | Leonardo Rodriguez | MRW | + 0:03:36 | |
86 | Alessandro Guimaraes | BRA | + 0:03:36 | |
87 | Efrain Toloza | SEP | + 0:03:36 | |
88 | Maximiliano Navarrete | EMP | + 0:03:38 | |
89 | Filippo Zaccanti | BCF | + 0:03:40 | |
90 | Fernando Barceló | COF | + 0:03:41 | |
91 | Piet Allegaert | COF | + 0:03:43 | |
92 | Mirco Maestri | BCF | + 0:03:44 | |
93 | Jokin Aranburu | FOR | + 0:03:44 | |
94 | Vladimir Ilchenko | RUS | + 0:03:47 | |
95 | Oliviero Troia | UAD | + 0:03:49 | |
96 | Oscar Gatto | BOH | + 0:03:52 | |
97 | Oscar Gomez | AVF | + 0:03:52 | |
98 | Daniel Juárez | AVF | + 0:03:54 | |
99 | Riccardo Marchesini | AMO | + 0:03:54 | |
100 | Weimar Roldán | MED | + 0:03:55 | |
101 | Itamar Einhorn | ISN | + 0:03:56 | |
102 | Bolivar Espinosa | PAN | + 0:03:56 | |
103 | Juan Curuchet | ARG | + 0:03:58 | |
104 | Jorge Castel Blanco | PAN | + 0:03:59 | |
105 | Oscar Bazan | ARG | + 0:04:02 | |
106 | Hugo Ruiz | PER | + 0:04:03 | |
107 | Leonardo Velardez | AVF | + 0:04:03 | |
108 | Matteo Busato | THR | + 0:04:03 | |
109 | Mattia Frapporti | ANS | + 0:04:04 | |
110 | Cyril Lemoine | COF | + 0:04:06 | |
111 | Emiliano Contreras | TPC | + 0:04:08 | |
112 | Óscar Quiroz | CTA | + 0:04:08 | |
113 | Iker Ballarin | FOR | + 0:04:08 | |
114 | Francisco Montes | ARG | + 0:04:08 | |
115 | Facundo Cattapan | MRW | + 0:04:09 | |
116 | Francesco Lamon | ITA | + 0:04:12 | |
117 | Leonardo Finkler | BRA | + 0:04:13 | |
118 | Randish Lorenzo | PAN | + 0:04:15 | |
119 | Alain Quispe | PER | + 0:04:16 | |
120 | Felipe Brito | BRA | + 0:04:18 | |
121 | Davide Plebani | ITA | + 0:04:18 | |
122 | Higiño Lucero | MRW | + 0:04:21 | |
123 | Royner Navarro | PER | + 0:04:22 | |
124 | Antonio Zullo | AMO | + 0:04:23 | |
125 | Bert Van Lerberghe | DQT | + 0:04:24 | |
126 | Sebastián Cianci | ARG | + 0:04:24 | |
127 | Gerardo Tivani | EMP | + 0:04:27 | |
128 | Rúben Simão | ATM | + 0:04:27 | |
129 | Máximo Rojas | VEN | + 0:04:28 | |
130 | Nicolas Dalla Valle | BCF | + 0:04:29 | |
131 | Matias Maggiora | SEP | + 0:04:29 | |
132 | Alejandro Quilci | MRW | + 0:04:31 | |
133 | Iuri Filosi | BCF | + 0:04:36 | |
134 | Viesturs Lukševics | AMO | + 0:04:36 | |
135 | Kevin Castro | MRW | + 0:04:36 | |
136 | Mamyr Stash | RUS | + 0:04:39 | |
137 | Alvaro Hodeg | DQT | + 0:04:40 | |
138 | Mikel Alonso | FOR | + 0:04:42 | |
139 | Gerardo Atencio | EMP | + 0:04:43 | |
140 | Renan Ladewig | BRA | + 0:04:47 | |
141 | Sergio Aguirre | MRW | + 0:04:51 | |
142 | Agustin Fraysse | ARG | + 0:04:52 | |
143 | Mauro Richeze | TPC | + 0:04:52 | |
144 | Maris Bogdanovics | AMO | + 0:04:56 | |
145 | Robinson Ruiz | PER | + 0:05:02 | |
146 | Davide Appollonio | AMO | + 0:05:06 | |
147 | Cristofer Jurado | PAN | + 0:05:08 | |
148 | Cesar Gárate | PER | + 0:05:10 | |
149 | Sergey Rostovtsev | RUS | + 0:05:15 | |
150 | César Martingil | ATM | + 0:05:22 | |
151 | Andy Limaylla | PER | + 0:05:23 | |
152 | Peter Sagan | BOH | + 0:05:27 | |
153 | Fernando Gaviria | UAD | + 0:05:28 | |
154 | Travis McCabe | ISN | + 0:05:33 | |
155 | Hugo Hofstetter | ISN | + 0:05:33 | |
156 | Matvei Mamykin | RUS | + 0:05:43 | |
157 | Héctor Lucero | SEP | + 0:05:47 | |
158 | Lucas Gaday | ARG | + 0:05:54 | |
159 | Nicolás Naranjo | AVF | + 0:05:56 | |
160 | Tomás Contte | EMP | + 0:05:57 | |
161 | Luca Wackermann | THR | + 0:06:08 | |
162 | Rudy Barbier | ISN | + 0:06:08 | |
163 | Manuel Belletti | ANS | + 0:07:35 | |
164 | Gabriel Juárez | AVF | + 0:07:58 | |
165 | Marco Benfatto | BCF | + 0:08:08 | |
DNS | Julian Alaphilippe | DQT | + |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Remco Evenepoel | DQT | 7:34:36 | |
2 | Filippo Ganna | ITA | + 0:00:32 | |
3 | Óscar Sevilla | MED | + 0:01:08 | |
4 | Nelson Oliveira | MOV | + 0:01:25 | |
5 | Brandon McNulty | UAD | + 0:01:26 | |
6 | Maciej Bodnar | BOH | + 0:01:27 | |
7 | Alexander Evtuschenko | RUS | + 0:01:28 | |
8 | Colin Joyce | RLY | + 0:01:40 | |
9 | Matteo Fabbro | BOH | + 0:01:41 | |
10 | Gavin Mannion | RLY | + 0:01:43 | |
11 | Juan Pablo Dotti | SEP | + 0:01:53 | |
12 | Eduardo Sepúlveda | MOV | + 0:01:56 | |
13 | Rob Britton | RLY | + 0:01:57 | |
14 | Diego Camargo | CTA | + 0:02:06 | |
15 | Brayan Sánchez | MED | + 0:02:07 | |
16 | Zdeněk Štybar | DQT | + 0:02:07 | |
17 | Pawel Poljański | BOH | + 0:02:08 | |
18 | Omar Mendoza | CTA | + 0:02:10 | |
19 | Michele Scartezzini | ITA | + 0:02:10 | |
20 | Daniel Oss | BOH | + 0:02:13 | |
21 | Simon Pellaud | ANS | + 0:02:16 | |
22 | Patrick Schelling | ISN | + 0:02:17 | |
23 | Walter Vargas | MED | + 0:02:19 | |
24 | Magno Nazaret | SEP | + 0:02:19 | |
25 | Daniel Díaz | TPC | + 0:02:20 | |
26 | César Paredes | MED | + 0:02:21 | |
27 | Íñigo Elosegui | MOV | + 0:02:21 | |
28 | Leandro Messineo | TPC | + 0:02:21 | |
29 | Miguel Flórez | ANS | + 0:02:24 | |
30 | Laureano Rosas | TPC | + 0:02:26 | |
31 | Guillaume Martin | COF | + 0:02:27 | |
32 | Kyle Murphy | RLY | + 0:02:27 | |
33 | Tito Hernández | MED | + 0:02:28 | |
34 | Álvaro Trueba | ATM | + 0:02:29 | |
35 | José Rujano | VEN | + 0:02:30 | |
36 | Aleksandr Grigorev | ATM | + 0:02:36 | |
37 | Simone Ravanelli | ANS | + 0:02:37 | |
38 | Jose Reyes | EMP | + 0:02:38 | |
39 | Juan Melivilo | EMP | + 0:02:39 | |
40 | Nicolas Tivani | AVF | + 0:02:41 | |
41 | Rubén Ramos | EMP | + 0:02:45 | |
42 | Emiliano Ibarra | TPC | + 0:02:45 | |
43 | Alejandro Marque | ATM | + 0:02:46 | |
44 | Mattia Bais | ANS | + 0:02:47 | |
45 | Vinicius Rangel | BRA | + 0:02:47 | |
46 | Pieter Serry | DQT | + 0:02:48 | |
47 | Leonardo Basso | ITA | + 0:02:48 | |
48 | Alejandro Durán | SEP | + 0:02:51 | |
49 | Marco Tizza | AMO | + 0:02:53 | |
50 | Sebastian Mora | MOV | + 0:02:57 | |
51 | Luis Angel Maté | COF | + 0:02:58 | |
52 | Nathan Brown | RLY | + 0:03:00 | |
53 | Franklin Archibold | PAN | + 0:03:03 | |
54 | Alessandro Tonelli | BCF | + 0:03:04 | |
55 | Robin Carpenter | RLY | + 0:03:04 | |
56 | Carlos Betancur | MOV | + 0:03:05 | |
57 | Eduin Becerra | VEN | + 0:03:06 | |
58 | Anderson Paredes | VEN | + 0:03:09 | |
59 | Clever Martínez | VEN | + 0:03:09 | |
60 | Garikoitz Bravo | FOR | + 0:03:10 | |
61 | Ricardo Escuela | AVF | + 0:03:10 | |
62 | Umberto Marengo | THR | + 0:03:18 | |
63 | Andre Gohr | BRA | + 0:03:20 | |
64 | Frederico Figueiredo | ATM | + 0:03:23 | |
65 | Roman Maikin | RUS | + 0:03:28 | |
66 | Unai Cuadrado | FOR | + 0:03:31 | |
67 | Andrea Garosio | THR | + 0:03:35 | |
68 | Norman Vahtra | ISN | + 0:03:35 | |
69 | Leonardo Rodriguez | MRW | + 0:03:36 | |
70 | Maximiliano Navarrete | EMP | + 0:03:38 | |
71 | Fernando Barceló | COF | + 0:03:41 | |
72 | Mirco Maestri | BCF | + 0:03:44 | |
73 | Yeisson Casallas | CTA | + 0:03:44 | |
74 | Oliviero Troia | UAD | + 0:03:49 | |
75 | Oscar Gatto | BOH | + 0:03:52 | |
76 | Riccardo Marchesini | AMO | + 0:03:54 | |
77 | Weimar Roldán | MED | + 0:03:55 | |
78 | Itamar Einhorn | ISN | + 0:03:56 | |
79 | Jorge Castel Blanco | PAN | + 0:03:59 | |
80 | Maximiliano Richeze | UAD | + 0:04:02 | |
81 | Oscar Bazan | ARG | + 0:04:02 | |
82 | Matteo Busato | THR | + 0:04:03 | |
83 | Mattia Frapporti | ANS | + 0:04:04 | |
84 | Cyril Lemoine | COF | + 0:04:06 | |
85 | Vladimir Ilchenko | RUS | + 0:04:07 | |
86 | Leonardo Finkler | BRA | + 0:04:13 | |
87 | Randish Lorenzo | PAN | + 0:04:15 | |
88 | Felipe Brito | BRA | + 0:04:18 | |
89 | Royner Navarro | PER | + 0:04:22 | |
90 | Antonio Zullo | AMO | + 0:04:23 | |
91 | Bert Van Lerberghe | DQT | + 0:04:24 | |
92 | Iuri Filosi | BCF | + 0:04:36 | |
93 | Alvaro Hodeg | DQT | + 0:04:40 | |
94 | Mikel Alonso | FOR | + 0:04:42 | |
95 | Davide Appollonio | AMO | + 0:05:06 | |
96 | Cristofer Jurado | PAN | + 0:05:07 | |
97 | Fernando Gaviria | UAD | + 0:05:18 | |
98 | César Martingil | ATM | + 0:05:22 | |
99 | Peter Sagan | BOH | + 0:05:27 | |
100 | Travis McCabe | ISN | + 0:05:33 | |
101 | Hugo Hofstetter | ISN | + 0:05:33 | |
102 | Viesturs Lukševics | AMO | + 0:05:44 | |
103 | Nicolás Naranjo | AVF | + 0:05:50 | |
104 | Tomás Contte | EMP | + 0:05:53 | |
105 | Lucas Gaday | ARG | + 0:05:54 | |
106 | Rudy Barbier | ISN | + 0:05:58 | |
107 | Jonathan Milan | ITA | + 0:06:07 | |
108 | Luca Wackermann | THR | + 0:06:08 | |
109 | Veljko Stojnić | THR | + 0:07:23 | |
110 | Manuel Belletti | ANS | + 0:07:29 | |
111 | Matvei Mamykin | RUS | + 0:07:48 | |
112 | Marco Benfatto | BCF | + 0:08:04 | |
113 | Maris Bogdanovics | AMO | + 0:08:18 | |
114 | Sebastián Molano | UAD | + 0:08:23 | |
115 | Leonardo Cobarrubia | SEP | + 0:08:52 | |
116 | Óscar Quiroz | CTA | + 0:09:12 | |
117 | Francesco Lamon | ITA | + 0:09:16 | |
118 | Johan Jacobs | MOV | + 0:09:33 | |
119 | Oscar Gomez | AVF | + 0:09:41 | |
120 | Mamyr Stash | RUS | + 0:09:43 | |
121 | Peio Goikoetxea | FOR | + 0:09:47 | |
122 | Leonardo Velardez | AVF | + 0:09:52 | |
123 | Emiliano Contreras | TPC | + 0:09:57 | |
124 | Renzo Obando | ARG | + 0:10:04 | |
125 | Nelson Soto | CTA | + 0:10:08 | |
126 | Nicolas Dalla Valle | BCF | + 0:10:18 | |
127 | Andrea Di Renzo | THR | + 0:10:27 | |
128 | Alessandro Guimaraes | BRA | + 0:10:35 | |
129 | Piet Allegaert | COF | + 0:10:42 | |
130 | Jokin Aranburu | FOR | + 0:10:43 | |
131 | José Alarcón | VEN | + 0:10:44 | |
132 | Robinson Ruiz | PER | + 0:10:47 | |
133 | Francisco Montes | ARG | + 0:11:03 | |
134 | Facundo Cattapan | MRW | + 0:11:06 | |
135 | Alain Quispe | PER | + 0:11:15 | |
136 | Davide Plebani | ITA | + 0:11:17 | |
137 | Higiño Lucero | MRW | + 0:11:20 | |
138 | Sebastián Cianci | ARG | + 0:11:23 | |
139 | Máximo Rojas | VEN | + 0:11:27 | |
140 | Juan Curuchet | ARG | + 0:11:28 | |
141 | Kevin Castro | MRW | + 0:11:35 | |
142 | Renan Ladewig | BRA | + 0:11:46 | |
143 | Agustin Fraysse | ARG | + 0:11:48 | |
144 | Mauro Richeze | TPC | + 0:11:51 | |
145 | Cesar Gárate | PER | + 0:12:09 | |
146 | Sergey Rostovtsev | RUS | + 0:12:14 | |
147 | Tom Bohli | UAD | + 0:12:48 | |
148 | Alejandro Quilci | MRW | + 0:13:19 | |
149 | Dario Diaz | TPC | + 0:13:58 | |
150 | Andy Limaylla | PER | + 0:14:41 | |
151 | Bolivar Espinosa | PAN | + 0:15:02 | |
152 | Sergio Aguirre | MRW | + 0:15:57 | |
153 | Carlos Samudio | PAN | + 0:16:03 | |
154 | Iker Ballarin | FOR | + 0:16:11 | |
155 | William Muñoz | CTA | + 0:16:17 | |
156 | Efrain Toloza | SEP | + 0:16:24 | |
157 | Filippo Zaccanti | BCF | + 0:16:27 | |
158 | Daniel Juárez | AVF | + 0:16:29 | |
159 | Hugo Ruiz | PER | + 0:16:50 | |
160 | Gabriel Juárez | AVF | + 0:17:20 | |
161 | Gerardo Atencio | EMP | + 0:17:31 | |
162 | Gerardo Tivani | EMP | + 0:22:39 | |
163 | Héctor Lucero | SEP | + 0:23:48 | |
164 | Matias Maggiora | SEP | + 0:24:10 | |
165 | Rúben Simão | ATM | + 0:29:45 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | César Paredes | MED | 9 | |
2 | Mattia Bais | ANS | 6 | |
3 | Francisco Montes | ARG | 3 | |
4 | Vinicius Rangel | BRA | 2 | |
5 | Royner Navarro | PER | 2 | |
6 | Robin Carpenter | RLY | 1 | |
7 | Iker Ballarin | FOR | 1 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Remco Evenepoel | DQT | 7:34:36 | |
2 | Brandon McNulty | UAD | + 0:01:26 | |
3 | Diego Camargo | CTA | + 0:02:06 | |
4 | Íñigo Elosegui | MOV | + 0:02:21 | |
5 | Vinicius Rangel | BRA | + 0:02:47 | |
6 | Leonardo Rodriguez | MRW | + 0:03:36 | |
7 | Yeisson Casallas | CTA | + 0:03:44 | |
8 | Oscar Bazan | ARG | + 0:04:02 | |
9 | Leonardo Finkler | BRA | + 0:04:13 | |
10 | Felipe Brito | BRA | + 0:04:18 | |
11 | Tomás Contte | EMP | + 0:05:53 | |
12 | Jonathan Milan | ITA | + 0:06:07 | |
13 | Veljko Stojnić | THR | + 0:07:23 | |
14 | Leonardo Cobarrubia | SEP | + 0:08:52 | |
15 | Robinson Ruiz | PER | + 0:10:47 | |
16 | Facundo Cattapan | MRW | + 0:11:06 | |
17 | Kevin Castro | MRW | + 0:11:35 | |
18 | Renan Ladewig | BRA | + 0:11:46 | |
19 | Rúben Simão | ATM | + 0:29:45 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Deceuninck - Quick-Step | DQT | 22:48:43 | |
2 | Bora - Hansgrohe | BOH | + 0:00:21 | |
3 | Rally Cycling | RLY | + 0:00:25 | |
4 | Italy | ITA | + 0:00:32 | |
5 | Team Medellín | MED | + 0:00:39 | |
6 | Movistar Team | MOV | + 0:00:47 | |
7 | SEP de San Juan | SEP | + 0:01:10 | |
8 | Transporte Puertas de Cuyo | TPC | + 0:02:12 | |
9 | UAE Team Emirates | UAD | + 0:02:17 | |
10 | Androni Giocattoli - Sidermec | ANS | + 0:02:22 | |
11 | Colombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas | CTA | + 0:02:30 | |
12 | Atum General - Tavira - Maria Nova Hotel | ATM | + 0:02:56 | |
13 | EC Municipalidad de Pocito | EMP | + 0:03:07 | |
14 | Venezuela | VEN | + 0:03:36 | |
15 | Russia | RUS | + 0:03:48 | |
16 | Vini Zabù KTM | THR | + 0:04:10 | |
17 | Cofidis | COF | + 0:04:11 | |
18 | Fundación - Orbea | FOR | + 0:04:34 | |
19 | ACA Virgen de Fátima | AVF | + 0:04:48 | |
20 | Brazil | BRA | + 0:04:48 | |
21 | Israel Start-Up Nation | ISN | + 0:04:53 | |
22 | Panama | PAN | + 0:05:19 | |
23 | Bardiani - CSF - Faizanè | BCF | + 0:05:33 | |
24 | Amore e Vita | P: | AMO | + 0:00:00 | |
25 | Argentina | ARG | + 0:13:09 | |
26 | Municipalidad de Rawson | MRW | + 0:14:10 | |
27 | Peru | PER | + 0:19:16 |
Vuelta a San Juan Internacional 2020, 4.etapa
|
|
|
|
|
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Fernando Gaviria | UAD | 4:08:03 | |
2 | Rudy Barbier | ISN | + 0:00:00 | |
3 | Alvaro Hodeg | DQT | + 0:00:00 | |
4 | Peter Sagan | BOH | + 0:00:00 | |
5 | Piet Allegaert | COF | + 0:00:00 | |
6 | Bert Van Lerberghe | DQT | + 0:00:00 | |
7 | Marco Benfatto | BCF | + 0:00:00 | |
8 | Manuel Belletti | ANS | + 0:00:00 | |
9 | Nicolás Naranjo | AVF | + 0:00:00 | |
10 | Maximiliano Richeze | UAD | + 0:00:00 | |
43 | Zdeněk Štybar | DQT | + 0:00:00 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Fernando Gaviria | UAD | 4:08:03 | |
2 | Rudy Barbier | ISN | + 0:00:00 | |
3 | Alvaro Hodeg | DQT | + 0:00:00 | |
4 | Peter Sagan | BOH | + 0:00:00 | |
5 | Piet Allegaert | COF | + 0:00:00 | |
6 | Bert Van Lerberghe | DQT | + 0:00:00 | |
7 | Marco Benfatto | BCF | + 0:00:00 | |
8 | Manuel Belletti | ANS | + 0:00:00 | |
9 | Nicolás Naranjo | AVF | + 0:00:00 | |
10 | Maximiliano Richeze | UAD | + 0:00:00 | |
11 | Travis McCabe | ISN | + 0:00:00 | |
12 | Lucas Gaday | ARG | + 0:00:00 | |
13 | Mauro Richeze | TPC | + 0:00:00 | |
14 | Davide Appollonio | AMO | + 0:00:00 | |
15 | Colin Joyce | RLY | + 0:00:00 | |
16 | Jonathan Milan | ITA | + 0:00:00 | |
17 | Nelson Soto | CTA | + 0:00:00 | |
18 | Aleksandr Grigorev | ATM | + 0:00:00 | |
19 | Maris Bogdanovics | AMO | + 0:00:00 | |
20 | Mamyr Stash | RUS | + 0:00:00 | |
21 | Umberto Marengo | THR | + 0:00:00 | |
22 | Sebastián Molano | UAD | + 0:00:00 | |
23 | Nicolas Dalla Valle | BCF | + 0:00:00 | |
24 | Miguel Flórez | ANS | + 0:00:00 | |
25 | Tomás Contte | EMP | + 0:00:00 | |
26 | Brandon McNulty | UAD | + 0:00:00 | |
27 | Mirco Maestri | BCF | + 0:00:00 | |
28 | Itamar Einhorn | ISN | + 0:00:00 | |
29 | Roman Maikin | RUS | + 0:00:00 | |
30 | Guillaume Martin | COF | + 0:00:00 | |
31 | Rubén Ramos | EMP | + 0:00:00 | |
32 | Mikel Alonso | FOR | + 0:00:00 | |
33 | Nelson Oliveira | MOV | + 0:00:00 | |
34 | Marco Tizza | AMO | + 0:00:00 | |
35 | Mattia Frapporti | ANS | + 0:00:00 | |
36 | Alexander Evtuschenko | RUS | + 0:00:00 | |
37 | Filippo Ganna | ITA | + 0:00:00 | |
38 | Leonardo Basso | ITA | + 0:00:00 | |
39 | Alejandro Marque | ATM | + 0:00:00 | |
40 | Johan Jacobs | MOV | + 0:00:00 | |
41 | Laureano Rosas | TPC | + 0:00:00 | |
42 | Norman Vahtra | ISN | + 0:00:00 | |
43 | Zdeněk Štybar | DQT | + 0:00:00 | |
44 | Eduardo Sepúlveda | MOV | + 0:00:00 | |
45 | Carlos Betancur | MOV | + 0:00:00 | |
46 | Cristofer Jurado | PAN | + 0:00:00 | |
47 | Garikoitz Bravo | FOR | + 0:00:00 | |
48 | Matteo Fabbro | BOH | + 0:00:00 | |
49 | Daniel Díaz | TPC | + 0:00:00 | |
50 | Nicolas Tivani | AVF | + 0:00:00 | |
51 | Davide Plebani | ITA | + 0:00:00 | |
52 | Alessandro Guimaraes | BRA | + 0:00:00 | |
53 | Simon Pellaud | ANS | + 0:00:00 | |
54 | Simone Ravanelli | ANS | + 0:00:00 | |
55 | Omar Mendoza | CTA | + 0:00:00 | |
56 | Remco Evenepoel | DQT | + 0:00:00 | |
57 | Unai Cuadrado | FOR | + 0:00:00 | |
58 | Iuri Filosi | BCF | + 0:00:00 | |
59 | Iker Ballarin | FOR | + 0:00:00 | |
60 | Mattia Bais | ANS | + 0:00:00 | |
61 | Frederico Figueiredo | ATM | + 0:00:00 | |
62 | Íñigo Elosegui | MOV | + 0:00:00 | |
63 | Weimar Roldán | MED | + 0:00:00 | |
64 | Pawel Poljański | BOH | + 0:00:00 | |
65 | Patrick Schelling | ISN | + 0:00:00 | |
66 | Luca Wackermann | THR | + 0:00:00 | |
67 | Oscar Bazan | ARG | + 0:00:00 | |
68 | Óscar Sevilla | MED | + 0:00:00 | |
69 | Ricardo Escuela | AVF | + 0:00:00 | |
70 | Magno Nazaret | SEP | + 0:00:00 | |
71 | Alejandro Durán | SEP | + 0:00:00 | |
72 | Juan Pablo Dotti | SEP | + 0:00:00 | |
73 | Michele Scartezzini | ITA | + 0:00:00 | |
74 | Alessandro Tonelli | BCF | + 0:00:00 | |
75 | Viesturs Lukševics | AMO | + 0:00:00 | |
76 | Leonardo Rodriguez | MRW | + 0:00:00 | |
77 | Jose Reyes | EMP | + 0:00:00 | |
78 | Diego Camargo | CTA | + 0:00:00 | |
79 | Maciej Bodnar | BOH | + 0:00:00 | |
80 | José Rujano | VEN | + 0:00:00 | |
81 | Jorge Castel Blanco | PAN | + 0:00:00 | |
82 | William Muñoz | CTA | + 0:00:00 | |
83 | Juan Melivilo | EMP | + 0:00:00 | |
84 | Tito Hernández | MED | + 0:00:00 | |
85 | César Martingil | ATM | + 0:00:00 | |
86 | Vinicius Rangel | BRA | + 0:00:00 | |
87 | Leonardo Cobarrubia | SEP | + 0:00:00 | |
88 | Sebastian Mora | MOV | + 0:00:00 | |
89 | Clever Martínez | VEN | + 0:00:00 | |
90 | Renzo Obando | ARG | + 0:00:00 | |
91 | Pieter Serry | DQT | + 0:00:00 | |
92 | Álvaro Trueba | ATM | + 0:00:00 | |
93 | Riccardo Marchesini | AMO | + 0:00:00 | |
94 | Eduin Becerra | VEN | + 0:00:00 | |
95 | Gavin Mannion | RLY | + 0:00:00 | |
96 | Luis Angel Maté | COF | + 0:00:00 | |
97 | Rob Britton | RLY | + 0:00:00 | |
98 | Anderson Paredes | VEN | + 0:00:00 | |
99 | Cyril Lemoine | COF | + 0:00:00 | |
100 | Dario Diaz | TPC | + 0:00:00 | |
101 | César Paredes | MED | + 0:00:00 | |
102 | Veljko Stojnić | THR | + 0:00:00 | |
103 | Brayan Sánchez | MED | + 0:00:00 | |
104 | Matteo Busato | THR | + 0:00:00 | |
105 | Andrea Garosio | THR | + 0:00:00 | |
106 | Andrea Di Renzo | THR | + 0:00:00 | |
107 | Daniel Oss | BOH | + 0:00:00 | |
108 | Nathan Brown | RLY | + 0:00:00 | |
109 | Fernando Barceló | COF | + 0:00:00 | |
110 | Maximiliano Navarrete | EMP | + 0:00:00 | |
111 | Robin Carpenter | RLY | + 0:00:00 | |
112 | Oscar Gatto | BOH | + 0:00:00 | |
113 | Walter Vargas | MED | + 0:00:00 | |
114 | Leandro Messineo | TPC | + 0:00:00 | |
115 | Royner Navarro | PER | + 0:00:00 | |
116 | José Alarcón | VEN | + 0:00:00 | |
117 | Filippo Zaccanti | BCF | + 0:00:00 | |
118 | Andre Gohr | BRA | + 0:00:00 | |
119 | Leonardo Finkler | BRA | + 0:00:00 | |
120 | Kyle Murphy | RLY | + 0:00:00 | |
121 | Antonio Zullo | AMO | + 0:00:00 | |
122 | Sergio Aguirre | MRW | + 0:00:00 | |
123 | Emiliano Contreras | TPC | + 0:00:00 | |
124 | Yeisson Casallas | CTA | + 0:00:00 | |
125 | Francesco Lamon | ITA | + 0:00:00 | |
126 | Gerardo Tivani | EMP | + 0:00:00 | |
127 | Hugo Hofstetter | ISN | + 0:00:56 | |
128 | Tom Bohli | UAD | + 0:01:43 | |
129 | Oliviero Troia | UAD | + 0:02:00 | |
130 | Peio Goikoetxea | FOR | + 0:02:00 | |
131 | Matvei Mamykin | RUS | + 0:17:38 | |
132 | Sebastián Cianci | ARG | + 0:17:38 | |
133 | Vladimir Ilchenko | RUS | + 0:17:38 | |
134 | Sergey Rostovtsev | RUS | + 0:17:38 | |
135 | Máximo Rojas | VEN | + 0:17:38 | |
136 | Renan Ladewig | BRA | + 0:17:38 | |
137 | Bolivar Espinosa | PAN | + 0:17:38 | |
138 | Jokin Aranburu | FOR | + 0:17:38 | |
139 | Carlos Samudio | PAN | + 0:17:38 | |
140 | Franklin Archibold | PAN | + 0:17:38 | |
141 | Rúben Simão | ATM | + 0:17:38 | |
142 | Gerardo Atencio | EMP | + 0:17:38 | |
143 | Efrain Toloza | SEP | + 0:17:38 | |
144 | Emiliano Ibarra | TPC | + 0:17:38 | |
145 | Daniel Juárez | AVF | + 0:17:38 | |
146 | Agustin Fraysse | ARG | + 0:17:38 | |
147 | Robinson Ruiz | PER | + 0:17:38 | |
148 | Facundo Cattapan | MRW | + 0:17:38 | |
149 | Alejandro Quilci | MRW | + 0:17:38 | |
150 | Cesar Gárate | PER | + 0:17:38 | |
151 | Alain Quispe | PER | + 0:17:38 | |
152 | Matias Maggiora | SEP | + 0:17:38 | |
153 | Hugo Ruiz | PER | + 0:17:38 | |
154 | Oscar Gomez | AVF | + 0:17:38 | |
155 | Higiño Lucero | MRW | + 0:17:38 | |
156 | Francisco Montes | ARG | + 0:17:49 | |
157 | Héctor Lucero | SEP | + 0:17:49 | |
158 | Gabriel Juárez | AVF | + 0:17:49 | |
159 | Leonardo Velardez | AVF | + 0:17:49 | |
160 | Juan Curuchet | ARG | + 0:17:49 | |
161 | Kevin Castro | MRW | + 0:17:38 | |
162 | Andy Limaylla | PER | + 0:37:26 | |
163 | Randish Lorenzo | PAN | + 0:37:26 | |
DNF | Óscar Quiroz | CTA | ||
DNF | Felipe Brito | BRA |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Remco Evenepoel | DQT | 11:42:38 | |
2 | Filippo Ganna | ITA | + 0:00:33 | |
3 | Óscar Sevilla | MED | + 0:01:09 | |
4 | Nelson Oliveira | MOV | + 0:01:26 | |
5 | Brandon McNulty | UAD | + 0:01:27 | |
6 | Maciej Bodnar | BOH | + 0:01:28 | |
7 | Alexander Evtuschenko | RUS | + 0:01:29 | |
8 | Colin Joyce | RLY | + 0:01:41 | |
9 | Matteo Fabbro | BOH | + 0:01:42 | |
10 | Gavin Mannion | RLY | + 0:01:44 | |
11 | Juan Pablo Dotti | SEP | + 0:01:54 | |
12 | Eduardo Sepúlveda | MOV | + 0:01:57 | |
13 | Rob Britton | RLY | + 0:01:58 | |
14 | Zdeněk Štybar | DQT | + 0:02:05 | |
15 | Diego Camargo | CTA | + 0:02:07 | |
16 | Brayan Sánchez | MED | + 0:02:08 | |
17 | Pawel Poljański | BOH | + 0:02:09 | |
18 | Omar Mendoza | CTA | + 0:02:11 | |
19 | Michele Scartezzini | ITA | + 0:02:11 | |
20 | Daniel Oss | BOH | + 0:02:14 | |
21 | Simon Pellaud | ANS | + 0:02:17 | |
22 | Patrick Schelling | ISN | + 0:02:18 | |
23 | Walter Vargas | MED | + 0:02:20 | |
24 | Magno Nazaret | SEP | + 0:02:20 | |
25 | Daniel Díaz | TPC | + 0:02:21 | |
26 | César Paredes | MED | + 0:02:22 | |
27 | Íñigo Elosegui | MOV | + 0:02:22 | |
28 | Leandro Messineo | TPC | + 0:02:22 | |
29 | Miguel Flórez | ANS | + 0:02:25 | |
30 | Laureano Rosas | TPC | + 0:02:27 | |
31 | Guillaume Martin | COF | + 0:02:28 | |
32 | Kyle Murphy | RLY | + 0:02:28 | |
33 | Tito Hernández | MED | + 0:02:29 | |
34 | Álvaro Trueba | ATM | + 0:02:30 | |
35 | José Rujano | VEN | + 0:02:31 | |
36 | Aleksandr Grigorev | ATM | + 0:02:37 | |
37 | Simone Ravanelli | ANS | + 0:02:38 | |
38 | Jose Reyes | EMP | + 0:02:39 | |
39 | Juan Melivilo | EMP | + 0:02:40 | |
40 | Nicolas Tivani | AVF | + 0:02:42 | |
41 | Rubén Ramos | EMP | + 0:02:46 | |
42 | Alejandro Marque | ATM | + 0:02:47 | |
43 | Mattia Bais | ANS | + 0:02:48 | |
44 | Vinicius Rangel | BRA | + 0:02:48 | |
45 | Pieter Serry | DQT | + 0:02:49 | |
46 | Leonardo Basso | ITA | + 0:02:49 | |
47 | Alejandro Durán | SEP | + 0:02:52 | |
48 | Marco Tizza | AMO | + 0:02:54 | |
49 | Sebastian Mora | MOV | + 0:02:58 | |
50 | Luis Angel Maté | COF | + 0:02:59 | |
51 | Nathan Brown | RLY | + 0:03:01 | |
52 | Robin Carpenter | RLY | + 0:03:02 | |
53 | Alessandro Tonelli | BCF | + 0:03:05 | |
54 | Carlos Betancur | MOV | + 0:03:06 | |
55 | Eduin Becerra | VEN | + 0:03:07 | |
56 | Anderson Paredes | VEN | + 0:03:10 | |
57 | Clever Martínez | VEN | + 0:03:10 | |
58 | Garikoitz Bravo | FOR | + 0:03:11 | |
59 | Ricardo Escuela | AVF | + 0:03:11 | |
60 | Umberto Marengo | THR | + 0:03:19 | |
61 | Andre Gohr | BRA | + 0:03:21 | |
62 | Frederico Figueiredo | ATM | + 0:03:24 | |
63 | Roman Maikin | RUS | + 0:03:29 | |
64 | Unai Cuadrado | FOR | + 0:03:32 | |
65 | Andrea Garosio | THR | + 0:03:36 | |
66 | Norman Vahtra | ISN | + 0:03:36 | |
67 | Leonardo Rodriguez | MRW | + 0:03:37 | |
68 | Maximiliano Navarrete | EMP | + 0:03:39 | |
69 | Fernando Barceló | COF | + 0:03:42 | |
70 | Mirco Maestri | BCF | + 0:03:45 | |
71 | Yeisson Casallas | CTA | + 0:03:45 | |
72 | Oscar Gatto | BOH | + 0:03:53 | |
73 | Riccardo Marchesini | AMO | + 0:03:55 | |
74 | Weimar Roldán | MED | + 0:03:56 | |
75 | Itamar Einhorn | ISN | + 0:03:57 | |
76 | Jorge Castel Blanco | PAN | + 0:04:00 | |
77 | Maximiliano Richeze | UAD | + 0:04:01 | |
78 | Oscar Bazan | ARG | + 0:04:03 | |
79 | Matteo Busato | THR | + 0:04:04 | |
80 | Mattia Frapporti | ANS | + 0:04:05 | |
81 | Cyril Lemoine | COF | + 0:04:07 | |
82 | Leonardo Finkler | BRA | + 0:04:14 | |
83 | Royner Navarro | PER | + 0:04:23 | |
84 | Antonio Zullo | AMO | + 0:04:24 | |
85 | Bert Van Lerberghe | DQT | + 0:04:25 | |
86 | Iuri Filosi | BCF | + 0:04:37 | |
87 | Alvaro Hodeg | DQT | + 0:04:37 | |
88 | Mamyr Stash | RUS | + 0:04:40 | |
89 | Mikel Alonso | FOR | + 0:04:43 | |
90 | Davide Appollonio | AMO | + 0:05:07 | |
91 | Cristofer Jurado | PAN | + 0:05:08 | |
92 | Fernando Gaviria | UAD | + 0:05:09 | |
93 | César Martingil | ATM | + 0:05:23 | |
94 | Peter Sagan | BOH | + 0:05:28 | |
95 | Travis McCabe | ISN | + 0:05:34 | |
96 | Viesturs Lukševics | AMO | + 0:05:45 | |
97 | Oliviero Troia | UAD | + 0:05:50 | |
98 | Nicolás Naranjo | AVF | + 0:05:51 | |
99 | Rudy Barbier | ISN | + 0:05:53 | |
100 | Tomás Contte | EMP | + 0:05:54 | |
101 | Lucas Gaday | ARG | + 0:05:55 | |
102 | Jonathan Milan | ITA | + 0:06:08 | |
103 | Luca Wackermann | THR | + 0:06:09 | |
104 | Hugo Hofstetter | ISN | + 0:06:30 | |
105 | Veljko Stojnić | THR | + 0:07:24 | |
106 | Manuel Belletti | ANS | + 0:07:30 | |
107 | Marco Benfatto | BCF | + 0:08:05 | |
108 | Maris Bogdanovics | AMO | + 0:08:19 | |
109 | Sebastián Molano | UAD | + 0:08:24 | |
110 | Leonardo Cobarrubia | SEP | + 0:08:53 | |
111 | Francesco Lamon | ITA | + 0:09:17 | |
112 | Johan Jacobs | MOV | + 0:09:34 | |
113 | Emiliano Contreras | TPC | + 0:09:58 | |
114 | Renzo Obando | ARG | + 0:10:05 | |
115 | Nelson Soto | CTA | + 0:10:09 | |
116 | Nicolas Dalla Valle | BCF | + 0:10:19 | |
117 | Andrea Di Renzo | THR | + 0:10:28 | |
118 | Alessandro Guimaraes | BRA | + 0:10:36 | |
119 | Piet Allegaert | COF | + 0:10:43 | |
120 | José Alarcón | VEN | + 0:10:45 | |
121 | Davide Plebani | ITA | + 0:11:18 | |
122 | Peio Goikoetxea | FOR | + 0:11:46 | |
123 | Mauro Richeze | TPC | + 0:11:52 | |
124 | Dario Diaz | TPC | + 0:13:59 | |
125 | Tom Bohli | UAD | + 0:14:32 | |
126 | Sergio Aguirre | MRW | + 0:15:58 | |
127 | Iker Ballarin | FOR | + 0:16:12 | |
128 | William Muñoz | CTA | + 0:16:18 | |
129 | Filippo Zaccanti | BCF | + 0:16:28 | |
130 | Emiliano Ibarra | TPC | + 0:20:24 | |
131 | Franklin Archibold | PAN | + 0:20:42 | |
132 | Vladimir Ilchenko | RUS | + 0:21:46 | |
133 | Gerardo Tivani | EMP | + 0:22:40 | |
134 | Matvei Mamykin | RUS | + 0:25:27 | |
135 | Oscar Gomez | AVF | + 0:27:20 | |
136 | Leonardo Velardez | AVF | + 0:27:42 | |
137 | Jokin Aranburu | FOR | + 0:28:22 | |
138 | Robinson Ruiz | PER | + 0:28:26 | |
139 | Facundo Cattapan | MRW | + 0:28:45 | |
140 | Francisco Montes | ARG | + 0:28:53 | |
141 | Alain Quispe | PER | + 0:28:54 | |
142 | Higiño Lucero | MRW | + 0:28:59 | |
143 | Sebastián Cianci | ARG | + 0:29:02 | |
144 | Máximo Rojas | VEN | + 0:29:06 | |
145 | Kevin Castro | MRW | + 0:29:14 | |
146 | Juan Curuchet | ARG | + 0:29:18 | |
147 | Renan Ladewig | BRA | + 0:29:25 | |
148 | Agustin Fraysse | ARG | + 0:29:27 | |
149 | Cesar Gárate | PER | + 0:29:48 | |
150 | Sergey Rostovtsev | RUS | + 0:29:53 | |
151 | Alejandro Quilci | MRW | + 0:30:58 | |
152 | Bolivar Espinosa | PAN | + 0:32:41 | |
153 | Carlos Samudio | PAN | + 0:33:42 | |
154 | Efrain Toloza | SEP | + 0:34:03 | |
155 | Daniel Juárez | AVF | + 0:34:07 | |
156 | Hugo Ruiz | PER | + 0:34:29 | |
157 | Gabriel Juárez | AVF | + 0:35:10 | |
158 | Gerardo Atencio | EMP | + 0:35:10 | |
159 | Héctor Lucero | SEP | + 0:41:38 | |
160 | Randish Lorenzo | PAN | + 0:41:42 | |
161 | Matias Maggiora | SEP | + 0:41:49 | |
162 | Rúben Simão | ATM | + 0:47:24 | |
163 | Andy Limaylla | PER | + 0:52:08 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | César Paredes | MED | 19 | |
2 | Mattia Bais | ANS | 17 | |
3 | Guillaume Martin | COF | 16 | |
4 | Remco Evenepoel | DQT | 10 | |
5 | Brandon McNulty | UAD | 7 | |
6 | Simon Pellaud | ANS | 4 | |
7 | Robin Carpenter | RLY | 4 | |
8 | Nelson Soto | CTA | 4 | |
9 | Francisco Montes | ARG | 3 | |
10 | Diego Camargo | CTA | 2 | |
11 | Vinicius Rangel | BRA | 2 | |
12 | Royner Navarro | PER | 2 | |
13 | Matteo Busato | THR | 1 | |
14 | Iker Ballarin | FOR | 1 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Remco Evenepoel | DQT | 11:42:38 | |
2 | Brandon McNulty | UAD | + 0:01:27 | |
3 | Diego Camargo | CTA | + 0:02:07 | |
4 | Íñigo Elosegui | MOV | + 0:02:22 | |
5 | Vinicius Rangel | BRA | + 0:02:48 | |
6 | Leonardo Rodriguez | MRW | + 0:03:37 | |
7 | Yeisson Casallas | CTA | + 0:03:45 | |
8 | Oscar Bazan | ARG | + 0:04:03 | |
9 | Leonardo Finkler | BRA | + 0:04:14 | |
10 | Tomás Contte | EMP | + 0:05:54 | |
11 | Jonathan Milan | ITA | + 0:06:08 | |
12 | Veljko Stojnić | THR | + 0:07:24 | |
13 | Leonardo Cobarrubia | SEP | + 0:08:53 | |
14 | Robinson Ruiz | PER | + 0:28:26 | |
15 | Facundo Cattapan | MRW | + 0:28:45 | |
16 | Kevin Castro | MRW | + 0:29:14 | |
17 | Renan Ladewig | BRA | + 0:29:25 | |
18 | Rúben Simão | ATM | + 0:47:24 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Deceuninck - Quick-Step | DQT | 35:12:52 | |
2 | Bora - Hansgrohe | BOH | + 0:00:21 | |
3 | Rally Cycling | RLY | + 0:00:25 | |
4 | Italy | ITA | + 0:00:32 | |
5 | Team Medellín | MED | + 0:00:39 | |
6 | Movistar Team | MOV | + 0:00:47 | |
7 | SEP de San Juan | SEP | + 0:01:10 | |
8 | Transporte Puertas de Cuyo | TPC | + 0:02:12 | |
9 | UAE Team Emirates | UAD | + 0:02:17 | |
10 | Androni Giocattoli - Sidermec | ANS | + 0:02:22 | |
11 | Colombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas | CTA | + 0:02:30 | |
12 | Atum General - Tavira - Maria Nova Hotel | ATM | + 0:02:56 | |
13 | EC Municipalidad de Pocito | EMP | + 0:03:07 | |
14 | Venezuela | VEN | + 0:03:36 | |
15 | Russia | RUS | + 0:03:48 | |
16 | Vini Zabù KTM | THR | + 0:04:10 | |
17 | Cofidis | COF | + 0:04:11 | |
18 | Fundación - Orbea | FOR | + 0:04:34 | |
19 | ACA Virgen de Fátima | AVF | + 0:04:48 | |
20 | Brazil | BRA | + 0:04:48 | |
21 | Israel Start-Up Nation | ISN | + 0:04:53 | |
22 | Bardiani - CSF - Faizanè | BCF | + 0:05:33 | |
23 | Amore e Vita | P: | AMO | + 0:00:00 | |
24 | Argentina | ARG | + 0:13:09 | |
25 | Panama | PAN | + 0:22:57 | |
26 | Municipalidad de Rawson | MRW | + 0:31:48 | |
27 | Peru | PER | + 0:54:32 |
Vuelta a San Juan Internacional 2020, 5.etapa
|
|
|
|
|
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Miguel Flórez | ANS | 4:36:23 | |
2 | Óscar Sevilla | MED | + 0:00:02 | |
3 | Brandon McNulty | UAD | + 0:00:02 | |
4 | Guillaume Martin | COF | + 0:00:04 | |
5 | Remco Evenepoel | DQT | + 0:00:04 | |
6 | Filippo Ganna | ITA | + 0:00:04 | |
7 | César Paredes | MED | + 0:00:18 | |
8 | Juan Melivilo | EMP | + 0:00:36 | |
9 | Nicolas Tivani | AVF | + 0:00:36 | |
10 | Nelson Oliveira | MOV | + 0:01:05 | |
40 | Peter Sagan | BOH | + 0:07:13 | |
67 | Zdeněk Štybar | DQT | + 0:12:58 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Miguel Flórez | ANS | 4:36:23 | |
2 | Óscar Sevilla | MED | + 0:00:02 | |
3 | Brandon McNulty | UAD | + 0:00:02 | |
4 | Guillaume Martin | COF | + 0:00:04 | |
5 | Remco Evenepoel | DQT | + 0:00:04 | |
6 | Filippo Ganna | ITA | + 0:00:04 | |
7 | César Paredes | MED | + 0:00:18 | |
8 | Juan Melivilo | EMP | + 0:00:36 | |
9 | Nicolas Tivani | AVF | + 0:00:36 | |
10 | Nelson Oliveira | MOV | + 0:01:05 | |
11 | Gavin Mannion | RLY | + 0:01:13 | |
12 | Juan Pablo Dotti | SEP | + 0:01:15 | |
13 | Ricardo Escuela | AVF | + 0:01:29 | |
14 | Pawel Poljański | BOH | + 0:01:36 | |
15 | Fernando Barceló | COF | + 0:02:11 | |
16 | Simon Pellaud | ANS | + 0:02:11 | |
17 | Garikoitz Bravo | FOR | + 0:02:11 | |
18 | Roman Maikin | RUS | + 0:02:22 | |
19 | Luis Angel Maté | COF | + 0:02:22 | |
20 | Matteo Fabbro | BOH | + 0:02:22 | |
21 | José Rujano | VEN | + 0:02:35 | |
22 | Diego Camargo | CTA | + 0:02:35 | |
23 | Omar Mendoza | CTA | + 0:02:35 | |
24 | Íñigo Elosegui | MOV | + 0:02:38 | |
25 | Matteo Busato | THR | + 0:02:40 | |
26 | Laureano Rosas | TPC | + 0:02:53 | |
27 | Marco Tizza | AMO | + 0:03:00 | |
28 | Vinicius Rangel | BRA | + 0:03:01 | |
29 | Eduardo Sepúlveda | MOV | + 0:03:01 | |
30 | José Alarcón | VEN | + 0:03:04 | |
31 | Jose Reyes | EMP | + 0:03:24 | |
32 | Colin Joyce | RLY | + 0:03:41 | |
33 | Jorge Castel Blanco | PAN | + 0:03:59 | |
34 | Yeisson Casallas | CTA | + 0:04:01 | |
35 | Eduin Becerra | VEN | + 0:04:02 | |
36 | Frederico Figueiredo | ATM | + 0:04:09 | |
37 | Oscar Bazan | ARG | + 0:04:32 | |
38 | Patrick Schelling | ISN | + 0:05:36 | |
39 | Mattia Bais | ANS | + 0:06:36 | |
40 | Peter Sagan | BOH | + 0:07:13 | |
41 | Leonardo Finkler | BRA | + 0:07:21 | |
42 | Royner Navarro | PER | + 0:07:21 | |
43 | Alejandro Marque | ATM | + 0:07:22 | |
44 | Brayan Sánchez | MED | + 0:07:22 | |
45 | Andrea Garosio | THR | + 0:07:24 | |
46 | Rubén Ramos | EMP | + 0:07:24 | |
47 | Carlos Samudio | PAN | + 0:07:37 | |
48 | Alessandro Tonelli | BCF | + 0:09:13 | |
49 | Simone Ravanelli | ANS | + 0:09:13 | |
50 | Alexander Evtuschenko | RUS | + 0:09:13 | |
51 | Nathan Brown | RLY | + 0:09:24 | |
52 | Alejandro Durán | SEP | + 0:09:24 | |
53 | Randish Lorenzo | PAN | + 0:09:54 | |
54 | Daniel Díaz | TPC | + 0:09:55 | |
55 | Matvei Mamykin | RUS | + 0:10:00 | |
56 | Anderson Paredes | VEN | + 0:10:00 | |
57 | Andy Limaylla | PER | + 0:10:54 | |
58 | Magno Nazaret | SEP | + 0:11:01 | |
59 | Cyril Lemoine | COF | + 0:11:36 | |
60 | Walter Vargas | MED | + 0:11:51 | |
61 | Leandro Messineo | TPC | + 0:11:59 | |
62 | Viesturs Lukševics | AMO | + 0:12:20 | |
63 | Mirco Maestri | BCF | + 0:12:36 | |
64 | Luca Wackermann | THR | + 0:12:55 | |
65 | Sebastian Mora | MOV | + 0:12:58 | |
66 | Johan Jacobs | MOV | + 0:12:58 | |
67 | Zdeněk Štybar | DQT | + 0:12:58 | |
68 | Umberto Marengo | THR | + 0:12:58 | |
69 | Unai Cuadrado | FOR | + 0:12:58 | |
70 | Carlos Betancur | MOV | + 0:12:58 | |
71 | Franklin Archibold | PAN | + 0:12:58 | |
72 | Aleksandr Grigorev | ATM | + 0:12:58 | |
73 | Robin Carpenter | RLY | + 0:12:58 | |
74 | Cristofer Jurado | PAN | + 0:12:58 | |
75 | Oscar Gomez | AVF | + 0:12:58 | |
76 | Andre Gohr | BRA | + 0:12:58 | |
77 | Emiliano Ibarra | TPC | + 0:14:09 | |
78 | Nicolás Naranjo | AVF | + 0:14:09 | |
79 | Cesar Gárate | PER | + 0:14:26 | |
80 | Bolivar Espinosa | PAN | + 0:15:00 | |
81 | Hugo Hofstetter | ISN | + 0:15:29 | |
82 | Rob Britton | RLY | + 0:16:37 | |
83 | Kyle Murphy | RLY | + 0:16:37 | |
84 | Gabriel Juárez | AVF | + 0:16:37 | |
85 | Alejandro Quilci | MRW | + 0:18:05 | |
86 | Efrain Toloza | SEP | + 0:19:14 | |
87 | Máximo Rojas | VEN | + 0:19:14 | |
88 | Maris Bogdanovics | AMO | + 0:19:14 | |
89 | Oscar Gatto | BOH | + 0:19:14 | |
90 | Agustin Fraysse | ARG | + 0:19:14 | |
91 | Daniel Oss | BOH | + 0:19:14 | |
92 | Fernando Gaviria | UAD | + 0:19:14 | |
93 | Sebastián Molano | UAD | + 0:19:14 | |
94 | William Muñoz | CTA | + 0:19:14 | |
95 | Mattia Frapporti | ANS | + 0:19:14 | |
96 | Norman Vahtra | ISN | + 0:19:14 | |
97 | Renan Ladewig | BRA | + 0:19:14 | |
98 | Nelson Soto | CTA | + 0:19:14 | |
99 | Mikel Alonso | FOR | + 0:19:14 | |
100 | Sergio Aguirre | MRW | + 0:19:14 | |
101 | Oliviero Troia | UAD | + 0:19:14 | |
102 | Iker Ballarin | FOR | + 0:19:14 | |
103 | Peio Goikoetxea | FOR | + 0:19:14 | |
104 | Veljko Stojnić | THR | + 0:19:14 | |
105 | Tom Bohli | UAD | + 0:19:14 | |
106 | Rudy Barbier | ISN | + 0:19:14 | |
107 | Andrea Di Renzo | THR | + 0:19:14 | |
108 | Marco Benfatto | BCF | + 0:19:14 | |
109 | Piet Allegaert | COF | + 0:19:14 | |
110 | Manuel Belletti | ANS | + 0:19:14 | |
111 | Iuri Filosi | BCF | + 0:19:14 | |
112 | Renzo Obando | ARG | + 0:19:14 | |
113 | Maciej Bodnar | BOH | + 0:19:14 | |
114 | Clever Martínez | VEN | + 0:19:14 | |
115 | Weimar Roldán | MED | + 0:19:14 | |
116 | Kevin Castro | MRW | + 0:19:18 | |
117 | Tomás Contte | EMP | + 0:19:18 | |
118 | Gerardo Tivani | EMP | + 0:19:18 | |
119 | Maximiliano Navarrete | EMP | + 0:19:22 | |
120 | Maximiliano Richeze | UAD | + 0:19:22 | |
121 | Pieter Serry | DQT | + 0:21:43 | |
122 | Sebastián Cianci | ARG | + 0:21:43 | |
123 | Mamyr Stash | RUS | + 0:21:43 | |
124 | Riccardo Marchesini | AMO | + 0:21:43 | |
125 | Itamar Einhorn | ISN | + 0:21:43 | |
126 | Robinson Ruiz | PER | + 0:21:43 | |
127 | Rúben Simão | ATM | + 0:21:43 | |
128 | Travis McCabe | ISN | + 0:21:43 | |
129 | Tito Hernández | MED | + 0:21:43 | |
130 | Lucas Gaday | ARG | + 0:21:43 | |
131 | Leonardo Basso | ITA | + 0:21:43 | |
132 | César Martingil | ATM | + 0:21:43 | |
133 | Jonathan Milan | ITA | + 0:21:49 | |
134 | Gerardo Atencio | EMP | + 0:21:49 | |
135 | Leonardo Cobarrubia | SEP | + 0:21:54 | |
136 | Bert Van Lerberghe | DQT | + 0:21:58 | |
137 | Alvaro Hodeg | DQT | + 0:21:58 | |
138 | Daniel Juárez | AVF | + 0:22:16 | |
139 | Leonardo Velardez | AVF | + 0:22:16 | |
140 | Higiño Lucero | MRW | + 0:22:16 | |
141 | Francisco Montes | ARG | + 0:22:16 | |
142 | Alain Quispe | PER | + 0:22:16 | |
143 | Hugo Ruiz | PER | + 0:22:16 | |
144 | Jokin Aranburu | FOR | + 0:22:16 | |
145 | Matias Maggiora | SEP | + 0:22:16 | |
146 | Vladimir Ilchenko | RUS | + 0:23:04 | |
147 | Alessandro Guimaraes | BRA | + 0:24:27 | |
148 | Michele Scartezzini | ITA | + 0:24:46 | |
149 | Sergey Rostovtsev | RUS | + 0:28:08 | |
150 | Facundo Cattapan | MRW | + 0:28:08 | |
151 | Nicolas Dalla Valle | BCF | + 0:28:08 | |
152 | Leonardo Rodriguez | MRW | + 0:28:08 | |
153 | Mauro Richeze | TPC | + 0:28:08 | |
154 | Dario Diaz | TPC | + 0:28:08 | |
155 | Juan Curuchet | ARG | + 0:28:08 | |
156 | Antonio Zullo | AMO | + 0:28:08 | |
157 | Davide Appollonio | AMO | + 0:28:08 | |
158 | Davide Plebani | ITA | + 0:28:08 | |
159 | Francesco Lamon | ITA | + 0:28:08 | |
160 | Álvaro Trueba | ATM | + 0:28:08 | |
161 | Filippo Zaccanti | BCF | + 0:28:08 | |
162 | Emiliano Contreras | TPC | + 0:37:16 | |
163 | Héctor Lucero | SEP | + 0:40:53 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Remco Evenepoel | DQT | 16:19:05 | |
2 | Filippo Ganna | ITA | + 0:00:33 | |
3 | Óscar Sevilla | MED | + 0:01:01 | |
4 | Brandon McNulty | UAD | + 0:01:21 | |
5 | Miguel Flórez | ANS | + 0:02:11 | |
6 | Nelson Oliveira | MOV | + 0:02:27 | |
7 | Guillaume Martin | COF | + 0:02:28 | |
8 | César Paredes | MED | + 0:02:36 | |
9 | Gavin Mannion | RLY | + 0:02:53 | |
10 | Juan Pablo Dotti | SEP | + 0:03:05 | |
11 | Juan Melivilo | EMP | + 0:03:12 | |
12 | Nicolas Tivani | AVF | + 0:03:14 | |
13 | Pawel Poljański | BOH | + 0:03:41 | |
14 | Matteo Fabbro | BOH | + 0:04:00 | |
15 | Simon Pellaud | ANS | + 0:04:24 | |
16 | Ricardo Escuela | AVF | + 0:04:36 | |
17 | Diego Camargo | CTA | + 0:04:38 | |
18 | Omar Mendoza | CTA | + 0:04:42 | |
19 | Eduardo Sepúlveda | MOV | + 0:04:54 | |
20 | Íñigo Elosegui | MOV | + 0:04:56 | |
21 | José Rujano | VEN | + 0:05:02 | |
22 | Laureano Rosas | TPC | + 0:05:16 | |
23 | Luis Angel Maté | COF | + 0:05:17 | |
24 | Garikoitz Bravo | FOR | + 0:05:18 | |
25 | Colin Joyce | RLY | + 0:05:18 | |
26 | Vinicius Rangel | BRA | + 0:05:45 | |
27 | Roman Maikin | RUS | + 0:05:47 | |
28 | Fernando Barceló | COF | + 0:05:49 | |
29 | Marco Tizza | AMO | + 0:05:50 | |
30 | Jose Reyes | EMP | + 0:05:59 | |
31 | Matteo Busato | THR | + 0:06:40 | |
32 | Eduin Becerra | VEN | + 0:07:05 | |
33 | Frederico Figueiredo | ATM | + 0:07:29 | |
34 | Yeisson Casallas | CTA | + 0:07:42 | |
35 | Patrick Schelling | ISN | + 0:07:50 | |
36 | Jorge Castel Blanco | PAN | + 0:07:55 | |
37 | Oscar Bazan | ARG | + 0:08:31 | |
38 | Mattia Bais | ANS | + 0:09:20 | |
39 | Brayan Sánchez | MED | + 0:09:26 | |
40 | Alejandro Marque | ATM | + 0:10:05 | |
41 | Rubén Ramos | EMP | + 0:10:06 | |
42 | Alexander Evtuschenko | RUS | + 0:10:38 | |
43 | Andrea Garosio | THR | + 0:10:56 | |
44 | Leonardo Finkler | BRA | + 0:11:31 | |
45 | Royner Navarro | PER | + 0:11:40 | |
46 | Simone Ravanelli | ANS | + 0:11:47 | |
47 | Alejandro Durán | SEP | + 0:12:12 | |
48 | Daniel Díaz | TPC | + 0:12:12 | |
49 | Alessandro Tonelli | BCF | + 0:12:14 | |
50 | Nathan Brown | RLY | + 0:12:21 | |
51 | Peter Sagan | BOH | + 0:12:37 | |
52 | Anderson Paredes | VEN | + 0:13:06 | |
53 | Magno Nazaret | SEP | + 0:13:17 | |
54 | José Alarcón | VEN | + 0:13:45 | |
55 | Walter Vargas | MED | + 0:14:07 | |
56 | Leandro Messineo | TPC | + 0:14:17 | |
57 | Zdeněk Štybar | DQT | + 0:14:59 | |
58 | Aleksandr Grigorev | ATM | + 0:15:31 | |
59 | Cyril Lemoine | COF | + 0:15:39 | |
60 | Sebastian Mora | MOV | + 0:15:52 | |
61 | Robin Carpenter | RLY | + 0:15:56 | |
62 | Carlos Betancur | MOV | + 0:16:00 | |
63 | Umberto Marengo | THR | + 0:16:13 | |
64 | Andre Gohr | BRA | + 0:16:15 | |
65 | Mirco Maestri | BCF | + 0:16:17 | |
66 | Unai Cuadrado | FOR | + 0:16:26 | |
67 | Viesturs Lukševics | AMO | + 0:18:01 | |
68 | Cristofer Jurado | PAN | + 0:18:02 | |
69 | Rob Britton | RLY | + 0:18:31 | |
70 | Luca Wackermann | THR | + 0:19:00 | |
71 | Kyle Murphy | RLY | + 0:19:01 | |
72 | Nicolás Naranjo | AVF | + 0:19:56 | |
73 | Maciej Bodnar | BOH | + 0:20:38 | |
74 | Daniel Oss | BOH | + 0:21:24 | |
75 | Hugo Hofstetter | ISN | + 0:21:55 | |
76 | Clever Martínez | VEN | + 0:22:20 | |
77 | Johan Jacobs | MOV | + 0:22:28 | |
78 | Norman Vahtra | ISN | + 0:22:46 | |
79 | Maximiliano Navarrete | EMP | + 0:22:57 | |
80 | Oscar Gatto | BOH | + 0:23:03 | |
81 | Weimar Roldán | MED | + 0:23:06 | |
82 | Mattia Frapporti | ANS | + 0:23:15 | |
83 | Maximiliano Richeze | UAD | + 0:23:19 | |
84 | Iuri Filosi | BCF | + 0:23:47 | |
85 | Mikel Alonso | FOR | + 0:23:53 | |
86 | Tito Hernández | MED | + 0:24:08 | |
87 | Fernando Gaviria | UAD | + 0:24:19 | |
88 | Pieter Serry | DQT | + 0:24:28 | |
89 | Leonardo Basso | ITA | + 0:24:28 | |
90 | Oliviero Troia | UAD | + 0:25:00 | |
91 | Rudy Barbier | ISN | + 0:25:03 | |
92 | Tomás Contte | EMP | + 0:25:08 | |
93 | Riccardo Marchesini | AMO | + 0:25:34 | |
94 | Itamar Einhorn | ISN | + 0:25:36 | |
95 | Mamyr Stash | RUS | + 0:26:19 | |
96 | Bert Van Lerberghe | DQT | + 0:26:19 | |
97 | Alvaro Hodeg | DQT | + 0:26:31 | |
98 | Veljko Stojnić | THR | + 0:26:34 | |
99 | Manuel Belletti | ANS | + 0:26:40 | |
100 | Michele Scartezzini | ITA | + 0:26:53 | |
101 | César Martingil | ATM | + 0:27:02 | |
102 | Travis McCabe | ISN | + 0:27:13 | |
103 | Marco Benfatto | BCF | + 0:27:15 | |
104 | Maris Bogdanovics | AMO | + 0:27:29 | |
105 | Lucas Gaday | ARG | + 0:27:34 | |
106 | Sebastián Molano | UAD | + 0:27:34 | |
107 | Jonathan Milan | ITA | + 0:27:53 | |
108 | Renzo Obando | ARG | + 0:29:15 | |
109 | Nelson Soto | CTA | + 0:29:19 | |
110 | Andrea Di Renzo | THR | + 0:29:38 | |
111 | Piet Allegaert | COF | + 0:29:53 | |
112 | Álvaro Trueba | ATM | + 0:30:34 | |
113 | Leonardo Cobarrubia | SEP | + 0:30:43 | |
114 | Peio Goikoetxea | FOR | + 0:30:56 | |
115 | Leonardo Rodriguez | MRW | + 0:31:41 | |
116 | Antonio Zullo | AMO | + 0:32:28 | |
117 | Davide Appollonio | AMO | + 0:33:11 | |
118 | Franklin Archibold | PAN | + 0:33:36 | |
119 | Tom Bohli | UAD | + 0:33:42 | |
120 | Emiliano Ibarra | TPC | + 0:34:29 | |
121 | Alessandro Guimaraes | BRA | + 0:34:59 | |
122 | Sergio Aguirre | MRW | + 0:35:08 | |
123 | Iker Ballarin | FOR | + 0:35:22 | |
124 | Matvei Mamykin | RUS | + 0:35:23 | |
125 | William Muñoz | CTA | + 0:35:28 | |
126 | Francesco Lamon | ITA | + 0:37:21 | |
127 | Nicolas Dalla Valle | BCF | + 0:38:23 | |
128 | Davide Plebani | ITA | + 0:39:22 | |
129 | Mauro Richeze | TPC | + 0:39:56 | |
130 | Oscar Gomez | AVF | + 0:40:14 | |
131 | Carlos Samudio | PAN | + 0:41:15 | |
132 | Gerardo Tivani | EMP | + 0:41:54 | |
133 | Dario Diaz | TPC | + 0:42:03 | |
134 | Cesar Gárate | PER | + 0:44:10 | |
135 | Filippo Zaccanti | BCF | + 0:44:32 | |
136 | Vladimir Ilchenko | RUS | + 0:44:46 | |
137 | Emiliano Contreras | TPC | + 0:47:06 | |
138 | Bolivar Espinosa | PAN | + 0:47:37 | |
139 | Máximo Rojas | VEN | + 0:48:16 | |
140 | Kevin Castro | MRW | + 0:48:28 | |
141 | Renan Ladewig | BRA | + 0:48:35 | |
142 | Agustin Fraysse | ARG | + 0:48:37 | |
143 | Alejandro Quilci | MRW | + 0:48:59 | |
144 | Leonardo Velardez | AVF | + 0:49:54 | |
145 | Robinson Ruiz | PER | + 0:50:05 | |
146 | Jokin Aranburu | FOR | + 0:50:34 | |
147 | Sebastián Cianci | ARG | + 0:50:41 | |
148 | Francisco Montes | ARG | + 0:51:01 | |
149 | Alain Quispe | PER | + 0:51:06 | |
150 | Higiño Lucero | MRW | + 0:51:11 | |
151 | Randish Lorenzo | PAN | + 0:51:32 | |
152 | Gabriel Juárez | AVF | + 0:51:43 | |
153 | Efrain Toloza | SEP | + 0:53:13 | |
154 | Daniel Juárez | AVF | + 0:56:15 | |
155 | Hugo Ruiz | PER | + 0:56:41 | |
156 | Facundo Cattapan | MRW | + 0:56:49 | |
157 | Gerardo Atencio | EMP | + 0:56:55 | |
158 | Juan Curuchet | ARG | + 0:57:22 | |
159 | Sergey Rostovtsev | RUS | + 0:57:57 | |
160 | Andy Limaylla | PER | + 1:02:58 | |
161 | Matias Maggiora | SEP | + 1:04:01 | |
162 | Rúben Simão | ATM | + 1:09:03 | |
163 | Héctor Lucero | SEP | + 1:22:27 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | César Paredes | MED | 20 | |
2 | Guillaume Martin | COF | 20 | |
3 | Mattia Bais | ANS | 17 | |
4 | Gerardo Atencio | EMP | 14 | |
5 | Brandon McNulty | UAD | 13 | |
6 | Remco Evenepoel | DQT | 12 | |
7 | Nelson Soto | CTA | 11 | |
8 | Miguel Flórez | ANS | 10 | |
9 | Óscar Sevilla | MED | 8 | |
10 | Francisco Montes | ARG | 6 | |
11 | Magno Nazaret | SEP | 6 | |
12 | Robin Carpenter | RLY | 4 | |
13 | Simon Pellaud | ANS | 4 | |
14 | Diego Camargo | CTA | 2 | |
15 | Vinicius Rangel | BRA | 2 | |
16 | Royner Navarro | PER | 2 | |
17 | Filippo Ganna | ITA | 1 | |
18 | Matteo Busato | THR | 1 | |
19 | Iker Ballarin | FOR | 1 | |
20 | Antonio Zullo | AMO | 1 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Remco Evenepoel | DQT | 16:19:05 | |
2 | Brandon McNulty | UAD | + 0:01:21 | |
3 | Diego Camargo | CTA | + 0:04:38 | |
4 | Íñigo Elosegui | MOV | + 0:04:56 | |
5 | Vinicius Rangel | BRA | + 0:05:45 | |
6 | Yeisson Casallas | CTA | + 0:07:42 | |
7 | Oscar Bazan | ARG | + 0:08:31 | |
8 | Leonardo Finkler | BRA | + 0:11:31 | |
9 | Tomás Contte | EMP | + 0:25:08 | |
10 | Veljko Stojnić | THR | + 0:26:34 | |
11 | Jonathan Milan | ITA | + 0:27:53 | |
12 | Leonardo Cobarrubia | SEP | + 0:30:43 | |
13 | Leonardo Rodriguez | MRW | + 0:31:41 | |
14 | Kevin Castro | MRW | + 0:48:28 | |
15 | Renan Ladewig | BRA | + 0:48:35 | |
16 | Robinson Ruiz | PER | + 0:50:05 | |
17 | Facundo Cattapan | MRW | + 0:56:49 | |
18 | Rúben Simão | ATM | + 1:09:03 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Movistar Team | MOV | 49:09:32 | |
2 | Team Medellín | MED | + 0:00:50 | |
3 | Cofidis | COF | + 0:01:17 | |
4 | Androni Giocattoli - Sidermec | ANS | + 0:03:38 | |
5 | Bora - Hansgrohe | BOH | + 0:04:01 | |
6 | Colombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas | CTA | + 0:04:10 | |
7 | Venezuela | VEN | + 0:05:46 | |
8 | EC Municipalidad de Pocito | EMP | + 0:07:00 | |
9 | Rally Cycling | RLY | + 0:07:12 | |
10 | ACA Virgen de Fátima | AVF | + 0:12:20 | |
11 | SEP de San Juan | SEP | + 0:15:19 | |
12 | Russia | RUS | + 0:17:52 | |
13 | Transporte Puertas de Cuyo | TPC | + 0:19:28 | |
14 | Vini Zabù KTM | THR | + 0:19:38 | |
15 | Atum General - Tavira - Maria Nova Hotel | ATM | + 0:19:54 | |
16 | Brazil | BRA | + 0:20:37 | |
17 | Deceuninck - Quick-Step | DQT | + 0:27:14 | |
18 | Fundación - Orbea | FOR | + 0:31:26 | |
19 | UAE Team Emirates | UAD | + 0:33:16 | |
20 | Amore e Vita | P: | AMO | + 0:33:18 | |
21 | Italy | ITA | + 0:36:37 | |
22 | Panama | PAN | + 0:36:56 | |
23 | Israel Start-Up Nation | ISN | + 0:37:41 | |
24 | Bardiani - CSF - Faizanè | BCF | + 0:39:05 | |
25 | Argentina | ARG | + 0:48:38 | |
26 | Peru | PER | + 1:19:42 | |
27 | Municipalidad de Rawson | MRW | + 1:20:54 |
Vuelta a San Juan Internacional 2020, 6.etapa
|
|
|
|
|
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk Štybar | DQT | 3:56:51 | |
2 | Sebastián Molano | UAD | + 0:00:00 | |
3 | Rudy Barbier | ISN | + 0:00:00 | |
4 | Manuel Belletti | ANS | + 0:00:00 | |
5 | Daniel Oss | BOH | + 0:00:00 | |
6 | Peter Sagan | BOH | + 0:00:00 | |
7 | Alvaro Hodeg | DQT | + 0:00:00 | |
8 | Nicolás Naranjo | AVF | + 0:00:00 | |
9 | Nelson Soto | CTA | + 0:00:00 | |
10 | Colin Joyce | RLY | + 0:00:00 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk Štybar | DQT | 3:56:51 | |
2 | Sebastián Molano | UAD | + 0:00:00 | |
3 | Rudy Barbier | ISN | + 0:00:00 | |
4 | Manuel Belletti | ANS | + 0:00:00 | |
5 | Daniel Oss | BOH | + 0:00:00 | |
6 | Peter Sagan | BOH | + 0:00:00 | |
7 | Alvaro Hodeg | DQT | + 0:00:00 | |
8 | Nicolás Naranjo | AVF | + 0:00:00 | |
9 | Nelson Soto | CTA | + 0:00:00 | |
10 | Colin Joyce | RLY | + 0:00:00 | |
11 | Bert Van Lerberghe | DQT | + 0:00:00 | |
12 | Fernando Gaviria | UAD | + 0:00:00 | |
13 | Leonardo Basso | ITA | + 0:00:00 | |
14 | Mikel Alonso | FOR | + 0:00:00 | |
15 | Sebastian Mora | MOV | + 0:00:00 | |
16 | Marco Benfatto | BCF | + 0:00:00 | |
17 | Maximiliano Richeze | UAD | + 0:00:00 | |
18 | Roman Maikin | RUS | + 0:00:00 | |
19 | César Martingil | ATM | + 0:00:00 | |
20 | Maris Bogdanovics | AMO | + 0:00:00 | |
21 | Lucas Gaday | ARG | + 0:00:00 | |
22 | Johan Jacobs | MOV | + 0:00:00 | |
23 | Marco Tizza | AMO | + 0:00:00 | |
24 | Brandon McNulty | UAD | + 0:00:00 | |
25 | Tomás Contte | EMP | + 0:00:00 | |
26 | Guillaume Martin | COF | + 0:00:00 | |
27 | Pawel Poljański | BOH | + 0:00:00 | |
28 | Remco Evenepoel | DQT | + 0:00:00 | |
29 | Ricardo Escuela | AVF | + 0:00:00 | |
30 | Nelson Oliveira | MOV | + 0:00:00 | |
31 | Nicolas Tivani | AVF | + 0:00:00 | |
32 | Matteo Busato | THR | + 0:00:00 | |
33 | Óscar Sevilla | MED | + 0:00:00 | |
34 | Luis Angel Maté | COF | + 0:00:00 | |
35 | Umberto Marengo | THR | + 0:00:00 | |
36 | Davide Appollonio | AMO | + 0:00:00 | |
37 | Simon Pellaud | ANS | + 0:00:00 | |
38 | Yeisson Casallas | CTA | + 0:00:00 | |
39 | Miguel Flórez | ANS | + 0:00:00 | |
40 | Matteo Fabbro | BOH | + 0:00:00 | |
41 | Maximiliano Navarrete | EMP | + 0:00:00 | |
42 | Gavin Mannion | RLY | + 0:00:00 | |
43 | Garikoitz Bravo | FOR | + 0:00:00 | |
44 | Alejandro Marque | ATM | + 0:00:00 | |
45 | Juan Pablo Dotti | SEP | + 0:00:00 | |
46 | Tito Hernández | MED | + 0:00:00 | |
47 | Eduardo Sepúlveda | MOV | + 0:00:00 | |
48 | Aleksandr Grigorev | ATM | + 0:00:00 | |
49 | Frederico Figueiredo | ATM | + 0:00:00 | |
50 | César Paredes | MED | + 0:00:00 | |
51 | José Rujano | VEN | + 0:00:00 | |
52 | Íñigo Elosegui | MOV | + 0:00:00 | |
53 | Oscar Bazan | ARG | + 0:00:00 | |
54 | Filippo Ganna | ITA | + 0:00:00 | |
55 | Eduin Becerra | VEN | + 0:00:00 | |
56 | Brayan Sánchez | MED | + 0:00:00 | |
57 | Fernando Barceló | COF | + 0:00:00 | |
58 | Alain Quispe | PER | + 0:00:00 | |
59 | Unai Cuadrado | FOR | + 0:00:00 | |
60 | Cesar Gárate | PER | + 0:00:00 | |
61 | Iuri Filosi | BCF | + 0:00:00 | |
62 | Mattia Bais | ANS | + 0:00:00 | |
63 | Mirco Maestri | BCF | + 0:00:00 | |
64 | Vinicius Rangel | BRA | + 0:00:00 | |
65 | Alessandro Tonelli | BCF | + 0:00:00 | |
66 | Alessandro Guimaraes | BRA | + 0:00:00 | |
67 | Mattia Frapporti | ANS | + 0:00:00 | |
68 | Royner Navarro | PER | + 0:00:00 | |
69 | Viesturs Lukševics | AMO | + 0:00:00 | |
70 | Cristofer Jurado | PAN | + 0:00:00 | |
71 | Cyril Lemoine | COF | + 0:00:00 | |
72 | Juan Melivilo | EMP | + 0:00:15 | |
73 | Simone Ravanelli | ANS | + 0:00:15 | |
74 | Jose Reyes | EMP | + 0:00:15 | |
75 | Andrea Garosio | THR | + 0:00:15 | |
76 | Diego Camargo | CTA | + 0:00:15 | |
77 | Laureano Rosas | TPC | + 0:00:15 | |
78 | Jorge Castel Blanco | PAN | + 0:00:15 | |
79 | Franklin Archibold | PAN | + 0:00:15 | |
80 | Kevin Castro | MRW | + 0:00:15 | |
81 | Leonardo Finkler | BRA | + 0:00:19 | |
82 | Walter Vargas | MED | + 0:00:23 | |
83 | Randish Lorenzo | PAN | + 0:00:23 | |
84 | Anderson Paredes | VEN | + 0:00:23 | |
85 | José Alarcón | VEN | + 0:00:23 | |
86 | Bolivar Espinosa | PAN | + 0:00:23 | |
87 | Renzo Obando | ARG | + 0:00:23 | |
88 | William Muñoz | CTA | + 0:00:23 | |
89 | Rubén Ramos | EMP | + 0:00:23 | |
90 | Nathan Brown | RLY | + 0:00:23 | |
91 | Jokin Aranburu | FOR | + 0:00:23 | |
92 | Oscar Gomez | AVF | + 0:00:23 | |
93 | Andre Gohr | BRA | + 0:00:28 | |
94 | Kyle Murphy | RLY | + 0:00:30 | |
95 | Itamar Einhorn | ISN | + 0:00:32 | |
96 | Leonardo Rodriguez | MRW | + 0:00:35 | |
97 | Hugo Hofstetter | ISN | + 0:00:37 | |
98 | Carlos Samudio | PAN | + 0:00:40 | |
99 | Higiño Lucero | MRW | + 0:00:43 | |
100 | Omar Mendoza | CTA | + 0:00:00 | |
101 | Clever Martínez | VEN | + 0:00:46 | |
102 | Robin Carpenter | RLY | + 0:00:46 | |
103 | Pieter Serry | DQT | + 0:00:46 | |
104 | Piet Allegaert | COF | + 0:00:49 | |
105 | Hugo Ruiz | PER | + 0:00:52 | |
106 | Sergey Rostovtsev | RUS | + 0:00:52 | |
107 | Sebastián Cianci | ARG | + 0:01:08 | |
108 | Riccardo Marchesini | AMO | + 0:01:08 | |
109 | Andy Limaylla | PER | + 0:01:11 | |
110 | Sergio Aguirre | MRW | + 0:01:11 | |
111 | Oliviero Troia | UAD | + 0:01:11 | |
112 | Emiliano Ibarra | TPC | + 0:01:23 | |
113 | Leandro Messineo | TPC | + 0:01:23 | |
114 | Mamyr Stash | RUS | + 0:01:23 | |
115 | Rúben Simão | ATM | + 0:01:23 | |
116 | Carlos Betancur | MOV | + 0:01:27 | |
117 | Iker Ballarin | FOR | + 0:01:30 | |
118 | Mauro Richeze | TPC | + 0:01:30 | |
119 | Patrick Schelling | ISN | + 0:01:40 | |
120 | Travis McCabe | ISN | + 0:01:40 | |
121 | Efrain Toloza | SEP | + 0:01:58 | |
122 | Magno Nazaret | SEP | + 0:01:58 | |
123 | Jonathan Milan | ITA | + 0:01:58 | |
124 | Máximo Rojas | VEN | + 0:01:58 | |
125 | Norman Vahtra | ISN | + 0:02:09 | |
126 | Oscar Gatto | BOH | + 0:02:18 | |
127 | Álvaro Trueba | ATM | + 0:02:44 | |
128 | Luca Wackermann | THR | + 0:03:09 | |
129 | Antonio Zullo | AMO | + 0:03:09 | |
130 | Andrea Di Renzo | THR | + 0:03:09 | |
131 | Rob Britton | RLY | + 0:03:26 | |
132 | Alejandro Durán | SEP | + 0:03:41 | |
133 | Nicolas Dalla Valle | BCF | + 0:03:41 | |
134 | Robinson Ruiz | PER | + 0:03:44 | |
135 | Filippo Zaccanti | BCF | + 0:03:44 | |
136 | Tom Bohli | UAD | + 0:04:04 | |
137 | Vladimir Ilchenko | RUS | + 0:04:04 | |
138 | Alexander Evtuschenko | RUS | + 0:04:04 | |
139 | Agustin Fraysse | ARG | + 0:04:21 | |
140 | Francisco Montes | ARG | + 0:04:21 | |
141 | Daniel Díaz | TPC | + 0:04:21 | |
142 | Gerardo Tivani | EMP | + 0:04:21 | |
143 | Gabriel Juárez | AVF | + 0:04:21 | |
144 | Leonardo Velardez | AVF | + 0:04:21 | |
145 | Daniel Juárez | AVF | + 0:04:21 | |
146 | Matvei Mamykin | RUS | + 0:06:36 | |
147 | Michele Scartezzini | ITA | + 0:06:42 | |
148 | Francesco Lamon | ITA | + 0:06:42 | |
149 | Veljko Stojnić | THR | + 0:06:42 | |
150 | Davide Plebani | ITA | + 0:06:42 | |
151 | Juan Curuchet | ARG | + 0:06:42 | |
152 | Emiliano Contreras | TPC | + 0:06:42 | |
153 | Peio Goikoetxea | FOR | + 0:06:42 | |
154 | Gerardo Atencio | EMP | + 0:06:42 | |
155 | Leonardo Cobarrubia | SEP | + 0:06:42 | |
156 | Maciej Bodnar | BOH | + 0:06:42 | |
157 | Héctor Lucero | SEP | + 0:06:42 | |
158 | Weimar Roldán | MED | + 0:15:31 | |
159 | Alejandro Quilci | MRW | + 0:18:09 | |
160 | Dario Diaz | TPC | + 0:18:09 | |
161 | Matias Maggiora | SEP | + 0:18:09 | |
DNF | Facundo Cattapan | MRW | ||
DNF | Renan Ladewig | BRA |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Remco Evenepoel | DQT | 20:15:56 | |
2 | Filippo Ganna | ITA | + 0:00:33 | |
3 | Óscar Sevilla | MED | + 0:01:01 | |
4 | Brandon McNulty | UAD | + 0:01:21 | |
5 | Miguel Flórez | ANS | + 0:02:11 | |
6 | Nelson Oliveira | MOV | + 0:02:27 | |
7 | Guillaume Martin | COF | + 0:02:28 | |
8 | César Paredes | MED | + 0:02:36 | |
9 | Gavin Mannion | RLY | + 0:02:53 | |
10 | Juan Pablo Dotti | SEP | + 0:03:05 | |
11 | Nicolas Tivani | AVF | + 0:03:14 | |
12 | Juan Melivilo | EMP | + 0:03:27 | |
13 | Pawel Poljański | BOH | + 0:03:41 | |
14 | Matteo Fabbro | BOH | + 0:04:00 | |
15 | Simon Pellaud | ANS | + 0:04:24 | |
16 | Ricardo Escuela | AVF | + 0:04:36 | |
17 | Omar Mendoza | CTA | + 0:04:42 | |
18 | Diego Camargo | CTA | + 0:04:53 | |
19 | Eduardo Sepúlveda | MOV | + 0:04:54 | |
20 | Íñigo Elosegui | MOV | + 0:04:56 | |
21 | José Rujano | VEN | + 0:05:02 | |
22 | Luis Angel Maté | COF | + 0:05:17 | |
23 | Garikoitz Bravo | FOR | + 0:05:18 | |
24 | Colin Joyce | RLY | + 0:05:18 | |
25 | Laureano Rosas | TPC | + 0:05:31 | |
26 | Vinicius Rangel | BRA | + 0:05:45 | |
27 | Roman Maikin | RUS | + 0:05:47 | |
28 | Fernando Barceló | COF | + 0:05:49 | |
29 | Marco Tizza | AMO | + 0:05:50 | |
30 | Jose Reyes | EMP | + 0:06:14 | |
31 | Matteo Busato | THR | + 0:06:40 | |
32 | Eduin Becerra | VEN | + 0:07:05 | |
33 | Frederico Figueiredo | ATM | + 0:07:29 | |
34 | Yeisson Casallas | CTA | + 0:07:42 | |
35 | Jorge Castel Blanco | PAN | + 0:08:10 | |
36 | Oscar Bazan | ARG | + 0:08:31 | |
37 | Mattia Bais | ANS | + 0:09:20 | |
38 | Brayan Sánchez | MED | + 0:09:26 | |
39 | Patrick Schelling | ISN | + 0:09:30 | |
40 | Alejandro Marque | ATM | + 0:10:05 | |
41 | Rubén Ramos | EMP | + 0:10:29 | |
42 | Andrea Garosio | THR | + 0:11:11 | |
43 | Royner Navarro | PER | + 0:11:40 | |
44 | Leonardo Finkler | BRA | + 0:11:50 | |
45 | Simone Ravanelli | ANS | + 0:12:02 | |
46 | Alessandro Tonelli | BCF | + 0:12:14 | |
47 | Peter Sagan | BOH | + 0:12:37 | |
48 | Nathan Brown | RLY | + 0:12:44 | |
49 | Anderson Paredes | VEN | + 0:13:29 | |
50 | José Alarcón | VEN | + 0:14:08 | |
51 | Walter Vargas | MED | + 0:14:30 | |
52 | Alexander Evtuschenko | RUS | + 0:14:42 | |
53 | Zdeněk Štybar | DQT | + 0:14:49 | |
54 | Magno Nazaret | SEP | + 0:15:15 | |
55 | Aleksandr Grigorev | ATM | + 0:15:31 | |
56 | Cyril Lemoine | COF | + 0:15:39 | |
57 | Leandro Messineo | TPC | + 0:15:40 | |
58 | Sebastian Mora | MOV | + 0:15:52 | |
59 | Alejandro Durán | SEP | + 0:15:53 | |
60 | Umberto Marengo | THR | + 0:16:13 | |
61 | Mirco Maestri | BCF | + 0:16:16 | |
62 | Unai Cuadrado | FOR | + 0:16:26 | |
63 | Daniel Díaz | TPC | + 0:16:33 | |
64 | Robin Carpenter | RLY | + 0:16:42 | |
65 | Andre Gohr | BRA | + 0:16:43 | |
66 | Carlos Betancur | MOV | + 0:17:27 | |
67 | Cristofer Jurado | PAN | + 0:17:59 | |
68 | Viesturs Lukševics | AMO | + 0:18:01 | |
69 | Kyle Murphy | RLY | + 0:19:31 | |
70 | Nicolás Naranjo | AVF | + 0:19:56 | |
71 | Daniel Oss | BOH | + 0:21:24 | |
72 | Rob Britton | RLY | + 0:21:57 | |
73 | Luca Wackermann | THR | + 0:22:09 | |
74 | Johan Jacobs | MOV | + 0:22:28 | |
75 | Hugo Hofstetter | ISN | + 0:22:32 | |
76 | Maximiliano Navarrete | EMP | + 0:22:57 | |
77 | Clever Martínez | VEN | + 0:23:06 | |
78 | Mattia Frapporti | ANS | + 0:23:15 | |
79 | Maximiliano Richeze | UAD | + 0:23:19 | |
80 | Iuri Filosi | BCF | + 0:23:47 | |
81 | Mikel Alonso | FOR | + 0:23:53 | |
82 | Tito Hernández | MED | + 0:24:08 | |
83 | Fernando Gaviria | UAD | + 0:24:19 | |
84 | Leonardo Basso | ITA | + 0:24:28 | |
85 | Norman Vahtra | ISN | + 0:24:55 | |
86 | Rudy Barbier | ISN | + 0:24:59 | |
87 | Tomás Contte | EMP | + 0:25:08 | |
88 | Pieter Serry | DQT | + 0:25:14 | |
89 | Oscar Gatto | BOH | + 0:25:21 | |
90 | Itamar Einhorn | ISN | + 0:26:08 | |
91 | Oliviero Troia | UAD | + 0:26:11 | |
92 | Bert Van Lerberghe | DQT | + 0:26:19 | |
93 | Alvaro Hodeg | DQT | + 0:26:31 | |
94 | Manuel Belletti | ANS | + 0:26:40 | |
95 | Riccardo Marchesini | AMO | + 0:26:42 | |
96 | César Martingil | ATM | + 0:27:02 | |
97 | Marco Benfatto | BCF | + 0:27:15 | |
98 | Maciej Bodnar | BOH | + 0:27:20 | |
99 | Sebastián Molano | UAD | + 0:27:28 | |
100 | Maris Bogdanovics | AMO | + 0:27:29 | |
101 | Lucas Gaday | ARG | + 0:27:34 | |
102 | Mamyr Stash | RUS | + 0:27:42 | |
103 | Travis McCabe | ISN | + 0:28:53 | |
104 | Nelson Soto | CTA | + 0:29:19 | |
105 | Renzo Obando | ARG | + 0:29:38 | |
106 | Jonathan Milan | ITA | + 0:29:51 | |
107 | Piet Allegaert | COF | + 0:30:42 | |
108 | Leonardo Rodriguez | MRW | + 0:32:16 | |
109 | Andrea Di Renzo | THR | + 0:32:45 | |
110 | Davide Appollonio | AMO | + 0:33:11 | |
111 | Veljko Stojnić | THR | + 0:33:14 | |
112 | Álvaro Trueba | ATM | + 0:33:18 | |
113 | Michele Scartezzini | ITA | + 0:33:35 | |
114 | Franklin Archibold | PAN | + 0:33:51 | |
115 | Alessandro Guimaraes | BRA | + 0:34:59 | |
116 | Antonio Zullo | AMO | + 0:35:37 | |
117 | William Muñoz | CTA | + 0:35:51 | |
118 | Emiliano Ibarra | TPC | + 0:35:52 | |
119 | Sergio Aguirre | MRW | + 0:36:19 | |
120 | Iker Ballarin | FOR | + 0:36:52 | |
121 | Leonardo Cobarrubia | SEP | + 0:37:25 | |
122 | Peio Goikoetxea | FOR | + 0:37:38 | |
123 | Tom Bohli | UAD | + 0:37:46 | |
124 | Weimar Roldán | MED | + 0:38:37 | |
125 | Oscar Gomez | AVF | + 0:40:37 | |
126 | Mauro Richeze | TPC | + 0:41:26 | |
127 | Carlos Samudio | PAN | + 0:41:55 | |
128 | Matvei Mamykin | RUS | + 0:41:59 | |
129 | Nicolas Dalla Valle | BCF | + 0:42:04 | |
130 | Francesco Lamon | ITA | + 0:44:03 | |
131 | Cesar Gárate | PER | + 0:44:10 | |
132 | Davide Plebani | ITA | + 0:46:04 | |
133 | Gerardo Tivani | EMP | + 0:46:15 | |
134 | Bolivar Espinosa | PAN | + 0:48:00 | |
135 | Filippo Zaccanti | BCF | + 0:48:16 | |
136 | Kevin Castro | MRW | + 0:48:43 | |
137 | Vladimir Ilchenko | RUS | + 0:48:50 | |
138 | Máximo Rojas | VEN | + 0:50:14 | |
139 | Jokin Aranburu | FOR | + 0:50:56 | |
140 | Alain Quispe | PER | + 0:51:06 | |
141 | Sebastián Cianci | ARG | + 0:51:49 | |
142 | Higiño Lucero | MRW | + 0:51:54 | |
143 | Randish Lorenzo | PAN | + 0:51:55 | |
144 | Agustin Fraysse | ARG | + 0:52:55 | |
145 | Emiliano Contreras | TPC | + 0:53:48 | |
146 | Robinson Ruiz | PER | + 0:53:49 | |
147 | Leonardo Velardez | AVF | + 0:54:15 | |
148 | Efrain Toloza | SEP | + 0:55:11 | |
149 | Francisco Montes | ARG | + 0:55:22 | |
150 | Gabriel Juárez | AVF | + 0:56:04 | |
151 | Hugo Ruiz | PER | + 0:57:33 | |
152 | Sergey Rostovtsev | RUS | + 0:58:49 | |
153 | Dario Diaz | TPC | + 1:00:12 | |
154 | Daniel Juárez | AVF | + 1:00:36 | |
155 | Gerardo Atencio | EMP | + 1:03:37 | |
156 | Juan Curuchet | ARG | + 1:04:04 | |
157 | Andy Limaylla | PER | + 1:04:09 | |
158 | Alejandro Quilci | MRW | + 1:07:08 | |
159 | Rúben Simão | ATM | + 1:10:26 | |
160 | Matias Maggiora | SEP | + 1:22:10 | |
161 | Héctor Lucero | SEP | + 1:29:09 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Guillaume Martin | COF | 22 | |
2 | César Paredes | MED | 20 | |
3 | Mattia Bais | ANS | 17 | |
4 | Gerardo Atencio | EMP | 14 | |
5 | Brandon McNulty | UAD | 13 | |
6 | Remco Evenepoel | DQT | 12 | |
7 | Óscar Sevilla | MED | 11 | |
8 | Nelson Soto | CTA | 11 | |
9 | Miguel Flórez | ANS | 10 | |
10 | Francisco Montes | ARG | 6 | |
11 | Magno Nazaret | SEP | 6 | |
12 | Robin Carpenter | RLY | 4 | |
13 | Simon Pellaud | ANS | 4 | |
14 | Cristofer Jurado | PAN | 3 | |
15 | Diego Camargo | CTA | 2 | |
16 | Vinicius Rangel | BRA | 2 | |
17 | Royner Navarro | PER | 2 | |
18 | Jokin Aranburu | FOR | 2 | |
19 | Filippo Ganna | ITA | 1 | |
20 | Juan Pablo Dotti | SEP | 1 | |
21 | Matteo Busato | THR | 1 | |
22 | Veljko Stojnić | THR | 1 | |
23 | Antonio Zullo | AMO | 1 | |
24 | Iker Ballarin | FOR | 1 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Remco Evenepoel | DQT | 20:15:56 | |
2 | Brandon McNulty | UAD | + 0:01:21 | |
3 | Diego Camargo | CTA | + 0:04:53 | |
4 | Íñigo Elosegui | MOV | + 0:04:56 | |
5 | Vinicius Rangel | BRA | + 0:05:45 | |
6 | Yeisson Casallas | CTA | + 0:07:42 | |
7 | Oscar Bazan | ARG | + 0:08:31 | |
8 | Leonardo Finkler | BRA | + 0:11:50 | |
9 | Tomás Contte | EMP | + 0:25:08 | |
10 | Renzo Obando | ARG | + 0:29:38 | |
11 | Jonathan Milan | ITA | + 0:29:51 | |
12 | Leonardo Rodriguez | MRW | + 0:32:16 | |
13 | Veljko Stojnić | THR | + 0:33:14 | |
14 | Leonardo Cobarrubia | SEP | + 0:37:25 | |
15 | Kevin Castro | MRW | + 0:48:43 | |
16 | Robinson Ruiz | PER | + 0:53:49 | |
17 | Rúben Simão | ATM | + 1:10:26 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Movistar Team | MOV | 61:00:05 | |
2 | Team Medellín | MED | + 0:00:50 | |
3 | Cofidis | COF | + 0:01:17 | |
4 | Androni Giocattoli - Sidermec | ANS | + 0:03:38 | |
5 | Bora - Hansgrohe | BOH | + 0:04:01 | |
6 | Colombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas | CTA | + 0:04:10 | |
7 | Venezuela | VEN | + 0:06:09 | |
8 | EC Municipalidad de Pocito | EMP | + 0:07:15 | |
9 | Rally Cycling | RLY | + 0:07:35 | |
10 | ACA Virgen de Fátima | AVF | + 0:12:20 | |
11 | SEP de San Juan | SEP | + 0:19:15 | |
12 | Vini Zabù KTM | THR | + 0:19:53 | |
13 | Atum General - Tavira - Maria Nova Hotel | ATM | + 0:19:54 | |
14 | Russia | RUS | + 0:20:07 | |
15 | Brazil | BRA | + 0:20:56 | |
16 | Transporte Puertas de Cuyo | TPC | + 0:22:29 | |
17 | Deceuninck - Quick-Step | DQT | + 0:27:14 | |
18 | Fundación - Orbea | FOR | + 0:31:26 | |
19 | UAE Team Emirates | UAD | + 0:33:16 | |
20 | Amore e Vita | P: | AMO | + 0:33:18 | |
21 | Panama | PAN | + 0:37:26 | |
22 | Italy | ITA | + 0:38:35 | |
23 | Israel Start-Up Nation | ISN | + 0:38:50 | |
24 | Bardiani - CSF - Faizanè | BCF | + 0:39:05 | |
25 | Argentina | ARG | + 0:49:01 | |
26 | Peru | PER | + 1:19:42 | |
27 | Municipalidad de Rawson | MRW | + 1:22:27 |
Vuelta a San Juan Internacional 2020, 7.etapa
|
|
|
|
|
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Fernando Gaviria | UAD | 2:58:03 | |
2 | Peter Sagan | BOH | + 0:00:00 | |
3 | Alvaro Hodeg | DQT | + 0:00:00 | |
4 | Manuel Belletti | ANS | + 0:00:00 | |
5 | Hugo Hofstetter | ISN | + 0:00:00 | |
6 | Rudy Barbier | ISN | + 0:00:00 | |
7 | Davide Appollonio | AMO | + 0:00:00 | |
8 | Sebastian Mora | MOV | + 0:00:00 | |
9 | Nelson Soto | CTA | + 0:00:00 | |
10 | Marco Benfatto | BCF | + 0:00:00 | |
73 | Zdeněk Štybar | DQT | + 0:00:00 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Remco Evenepoel | DQT | 23:13:59 | |
2 | Filippo Ganna | ITA | + 0:00:33 | |
3 | Óscar Sevilla | MED | + 0:01:01 | |
4 | Brandon McNulty | UAD | + 0:01:21 | |
5 | Miguel Flórez | ANS | + 0:02:11 | |
6 | Nelson Oliveira | MOV | + 0:02:27 | |
7 | Guillaume Martin | COF | + 0:02:28 | |
8 | César Paredes | MED | + 0:02:36 | |
9 | Gavin Mannion | RLY | + 0:02:53 | |
10 | Juan Pablo Dotti | SEP | + 0:03:05 | |
11 | Nicolas Tivani | AVF | + 0:03:14 | |
12 | Juan Melivilo | EMP | + 0:03:27 | |
13 | Pawel Poljański | BOH | + 0:03:41 | |
14 | Matteo Fabbro | BOH | + 0:04:00 | |
15 | Simon Pellaud | ANS | + 0:04:24 | |
16 | Ricardo Escuela | AVF | + 0:04:36 | |
17 | Omar Mendoza | CTA | + 0:04:42 | |
18 | Diego Camargo | CTA | + 0:04:53 | |
19 | Eduardo Sepúlveda | MOV | + 0:04:54 | |
20 | Íñigo Elosegui | MOV | + 0:04:56 | |
21 | José Rujano | VEN | + 0:05:02 | |
22 | Luis Angel Maté | COF | + 0:05:17 | |
23 | Garikoitz Bravo | FOR | + 0:05:18 | |
24 | Colin Joyce | RLY | + 0:05:18 | |
25 | Laureano Rosas | TPC | + 0:05:31 | |
26 | Vinicius Rangel | BRA | + 0:05:45 | |
27 | Roman Maikin | RUS | + 0:05:47 | |
28 | Fernando Barceló | COF | + 0:05:49 | |
29 | Marco Tizza | AMO | + 0:05:50 | |
30 | Jose Reyes | EMP | + 0:06:14 | |
31 | Matteo Busato | THR | + 0:06:40 | |
32 | Eduin Becerra | VEN | + 0:07:05 | |
33 | Frederico Figueiredo | ATM | + 0:07:29 | |
34 | Yeisson Casallas | CTA | + 0:07:42 | |
35 | Jorge Castel Blanco | PAN | + 0:08:10 | |
36 | Oscar Bazan | ARG | + 0:08:31 | |
37 | Mattia Bais | ANS | + 0:09:20 | |
38 | Brayan Sánchez | MED | + 0:09:26 | |
39 | Patrick Schelling | ISN | + 0:09:30 | |
40 | Alejandro Marque | ATM | + 0:10:05 | |
41 | Rubén Ramos | EMP | + 0:10:29 | |
42 | Andrea Garosio | THR | + 0:11:11 | |
43 | Royner Navarro | PER | + 0:11:40 | |
44 | Leonardo Finkler | BRA | + 0:11:50 | |
45 | Simone Ravanelli | ANS | + 0:12:02 | |
46 | Alessandro Tonelli | BCF | + 0:12:14 | |
47 | Peter Sagan | BOH | + 0:12:31 | |
48 | Nathan Brown | RLY | + 0:12:44 | |
49 | Anderson Paredes | VEN | + 0:13:29 | |
50 | José Alarcón | VEN | + 0:14:08 | |
51 | Walter Vargas | MED | + 0:14:30 | |
52 | Alexander Evtuschenko | RUS | + 0:14:42 | |
53 | Zdeněk Štybar | DQT | + 0:14:49 | |
54 | Magno Nazaret | SEP | + 0:15:15 | |
55 | Aleksandr Grigorev | ATM | + 0:15:31 | |
56 | Cyril Lemoine | COF | + 0:15:39 | |
57 | Leandro Messineo | TPC | + 0:15:40 | |
58 | Sebastian Mora | MOV | + 0:15:52 | |
59 | Alejandro Durán | SEP | + 0:15:53 | |
60 | Umberto Marengo | THR | + 0:16:13 | |
61 | Mirco Maestri | BCF | + 0:16:16 | |
62 | Unai Cuadrado | FOR | + 0:16:26 | |
63 | Daniel Díaz | TPC | + 0:16:33 | |
64 | Robin Carpenter | RLY | + 0:16:42 | |
65 | Andre Gohr | BRA | + 0:16:43 | |
66 | Carlos Betancur | MOV | + 0:17:27 | |
67 | Cristofer Jurado | PAN | + 0:17:59 | |
68 | Viesturs Lukševics | AMO | + 0:18:01 | |
69 | Kyle Murphy | RLY | + 0:19:31 | |
70 | Nicolás Naranjo | AVF | + 0:19:56 | |
71 | Daniel Oss | BOH | + 0:21:24 | |
72 | Rob Britton | RLY | + 0:21:57 | |
73 | Luca Wackermann | THR | + 0:22:09 | |
74 | Johan Jacobs | MOV | + 0:22:28 | |
75 | Hugo Hofstetter | ISN | + 0:22:32 | |
76 | Maximiliano Navarrete | EMP | + 0:22:57 | |
77 | Clever Martínez | VEN | + 0:23:06 | |
78 | Mattia Frapporti | ANS | + 0:23:15 | |
79 | Maximiliano Richeze | UAD | + 0:23:19 | |
80 | Iuri Filosi | BCF | + 0:23:47 | |
81 | Mikel Alonso | FOR | + 0:23:53 | |
82 | Tito Hernández | MED | + 0:24:08 | |
83 | Fernando Gaviria | UAD | + 0:24:09 | |
84 | Leonardo Basso | ITA | + 0:24:28 | |
85 | Norman Vahtra | ISN | + 0:24:55 | |
86 | Rudy Barbier | ISN | + 0:24:59 | |
87 | Tomás Contte | EMP | + 0:25:08 | |
88 | Pieter Serry | DQT | + 0:25:14 | |
89 | Oscar Gatto | BOH | + 0:25:21 | |
90 | Itamar Einhorn | ISN | + 0:26:08 | |
91 | Oliviero Troia | UAD | + 0:26:11 | |
92 | Bert Van Lerberghe | DQT | + 0:26:19 | |
93 | Alvaro Hodeg | DQT | + 0:26:27 | |
94 | Manuel Belletti | ANS | + 0:26:40 | |
95 | Riccardo Marchesini | AMO | + 0:26:41 | |
96 | César Martingil | ATM | + 0:27:02 | |
97 | Marco Benfatto | BCF | + 0:27:15 | |
98 | Maciej Bodnar | BOH | + 0:27:20 | |
99 | Sebastián Molano | UAD | + 0:27:28 | |
100 | Maris Bogdanovics | AMO | + 0:27:29 | |
101 | Lucas Gaday | ARG | + 0:27:34 | |
102 | Mamyr Stash | RUS | + 0:27:42 | |
103 | Travis McCabe | ISN | + 0:28:53 | |
104 | Nelson Soto | CTA | + 0:29:19 | |
105 | Renzo Obando | ARG | + 0:29:38 | |
106 | Jonathan Milan | ITA | + 0:29:51 | |
107 | Piet Allegaert | COF | + 0:30:42 | |
108 | Leonardo Rodriguez | MRW | + 0:32:12 | |
109 | Andrea Di Renzo | THR | + 0:32:45 | |
110 | Davide Appollonio | AMO | + 0:33:11 | |
111 | Álvaro Trueba | ATM | + 0:33:18 | |
112 | Michele Scartezzini | ITA | + 0:33:35 | |
113 | Franklin Archibold | PAN | + 0:33:51 | |
114 | Alessandro Guimaraes | BRA | + 0:34:59 | |
115 | Antonio Zullo | AMO | + 0:35:37 | |
116 | William Muñoz | CTA | + 0:35:51 | |
117 | Emiliano Ibarra | TPC | + 0:35:52 | |
118 | Sergio Aguirre | MRW | + 0:36:19 | |
119 | Iker Ballarin | FOR | + 0:36:52 | |
120 | Leonardo Cobarrubia | SEP | + 0:37:25 | |
121 | Peio Goikoetxea | FOR | + 0:37:38 | |
122 | Oscar Gomez | AVF | + 0:40:37 | |
123 | Mauro Richeze | TPC | + 0:41:26 | |
124 | Carlos Samudio | PAN | + 0:41:55 | |
125 | Matvei Mamykin | RUS | + 0:41:59 | |
126 | Nicolas Dalla Valle | BCF | + 0:42:04 | |
127 | Francesco Lamon | ITA | + 0:44:03 | |
128 | Cesar Gárate | PER | + 0:44:10 | |
129 | Gerardo Tivani | EMP | + 0:46:15 | |
130 | Bolivar Espinosa | PAN | + 0:48:00 | |
131 | Kevin Castro | MRW | + 0:48:43 | |
132 | Vladimir Ilchenko | RUS | + 0:48:50 | |
133 | Máximo Rojas | VEN | + 0:50:14 | |
134 | Jokin Aranburu | FOR | + 0:50:56 | |
135 | Alain Quispe | PER | + 0:51:06 | |
136 | Sebastián Cianci | ARG | + 0:51:49 | |
137 | Higiño Lucero | MRW | + 0:51:54 | |
138 | Randish Lorenzo | PAN | + 0:51:55 | |
139 | Agustin Fraysse | ARG | + 0:52:55 | |
140 | Emiliano Contreras | TPC | + 0:53:48 | |
141 | Robinson Ruiz | PER | + 0:53:49 | |
142 | Leonardo Velardez | AVF | + 0:54:15 | |
143 | Efrain Toloza | SEP | + 0:55:11 | |
144 | Francisco Montes | ARG | + 0:55:21 | |
145 | Gabriel Juárez | AVF | + 0:56:04 | |
146 | Hugo Ruiz | PER | + 0:57:33 | |
147 | Sergey Rostovtsev | RUS | + 0:58:49 | |
148 | Daniel Juárez | AVF | + 1:00:36 | |
149 | Gerardo Atencio | EMP | + 1:03:37 | |
150 | Juan Curuchet | ARG | + 1:03:58 | |
151 | Andy Limaylla | PER | + 1:04:09 | |
152 | Alejandro Quilci | MRW | + 1:07:08 | |
153 | Rúben Simão | ATM | + 1:10:26 | |
154 | Matias Maggiora | SEP | + 1:22:10 | |
155 | Héctor Lucero | SEP | + 1:29:09 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Guillaume Martin | COF | 22 | |
2 | César Paredes | MED | 20 | |
3 | Mattia Bais | ANS | 17 | |
4 | Gerardo Atencio | EMP | 14 | |
5 | Brandon McNulty | UAD | 13 | |
6 | Remco Evenepoel | DQT | 12 | |
7 | Óscar Sevilla | MED | 11 | |
8 | Nelson Soto | CTA | 11 | |
9 | Miguel Flórez | ANS | 10 | |
10 | Francisco Montes | ARG | 6 | |
11 | Magno Nazaret | SEP | 6 | |
12 | Robin Carpenter | RLY | 4 | |
13 | Simon Pellaud | ANS | 4 | |
14 | Cristofer Jurado | PAN | 3 | |
15 | Diego Camargo | CTA | 2 | |
16 | Vinicius Rangel | BRA | 2 | |
17 | Royner Navarro | PER | 2 | |
18 | Jokin Aranburu | FOR | 2 | |
19 | Filippo Ganna | ITA | 1 | |
20 | Juan Pablo Dotti | SEP | 1 | |
21 | Matteo Busato | THR | 1 | |
22 | Antonio Zullo | AMO | 1 | |
23 | Iker Ballarin | FOR | 1 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Remco Evenepoel | DQT | 23:13:59 | |
2 | Brandon McNulty | UAD | + 0:01:21 | |
3 | Diego Camargo | CTA | + 0:04:53 | |
4 | Íñigo Elosegui | MOV | + 0:04:56 | |
5 | Vinicius Rangel | BRA | + 0:05:45 | |
6 | Yeisson Casallas | CTA | + 0:07:42 | |
7 | Oscar Bazan | ARG | + 0:08:31 | |
8 | Leonardo Finkler | BRA | + 0:11:50 | |
9 | Tomás Contte | EMP | + 0:25:08 | |
10 | Renzo Obando | ARG | + 0:29:38 | |
11 | Jonathan Milan | ITA | + 0:29:51 | |
12 | Leonardo Rodriguez | MRW | + 0:32:12 | |
13 | Leonardo Cobarrubia | SEP | + 0:37:25 | |
14 | Kevin Castro | MRW | + 0:48:43 | |
15 | Robinson Ruiz | PER | + 0:53:49 | |
16 | Rúben Simão | ATM | + 1:10:26 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Movistar Team | MOV | 69:54:14 | |
2 | Team Medellín | MED | + 0:00:50 | |
3 | Cofidis | COF | + 0:01:17 | |
4 | Androni Giocattoli - Sidermec | ANS | + 0:03:38 | |
5 | Bora - Hansgrohe | BOH | + 0:04:01 | |
6 | Colombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas | CTA | + 0:04:10 | |
7 | Venezuela | VEN | + 0:06:09 | |
8 | EC Municipalidad de Pocito | EMP | + 0:07:15 | |
9 | Rally Cycling | RLY | + 0:07:35 | |
10 | ACA Virgen de Fátima | AVF | + 0:12:20 | |
11 | SEP de San Juan | SEP | + 0:19:15 | |
12 | Vini Zabù KTM | THR | + 0:19:53 | |
13 | Atum General - Tavira - Maria Nova Hotel | ATM | + 0:19:54 | |
14 | Russia | RUS | + 0:20:07 | |
15 | Brazil | BRA | + 0:20:56 | |
16 | Transporte Puertas de Cuyo | TPC | + 0:22:29 | |
17 | Deceuninck - Quick-Step | DQT | + 0:27:14 | |
18 | Fundación - Orbea | FOR | + 0:31:26 | |
19 | UAE Team Emirates | UAD | + 0:33:16 | |
20 | Amore e Vita | P: | AMO | + 0:33:18 | |
21 | Panama | PAN | + 0:37:26 | |
22 | Italy | ITA | + 0:38:35 | |
23 | Israel Start-Up Nation | ISN | + 0:38:50 | |
24 | Bardiani - CSF - Faizanè | BCF | + 0:39:05 | |
25 | Argentina | ARG | + 0:49:01 | |
26 | Peru | PER | + 1:19:42 | |
27 | Municipalidad de Rawson | MRW | + 1:22:27 |
Celkové pořadí
Vuelta a San Juan Internacional 2020, 7. etapa a celkové pořadí
|
|
|
|
|
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Fernando Gaviria | UAD | 2:58:03 | |
2 | Peter Sagan | BOH | + 0:00:00 | |
3 | Alvaro Hodeg | DQT | + 0:00:00 | |
4 | Manuel Belletti | ANS | + 0:00:00 | |
5 | Hugo Hofstetter | ISN | + 0:00:00 | |
6 | Rudy Barbier | ISN | + 0:00:00 | |
7 | Davide Appollonio | AMO | + 0:00:00 | |
8 | Sebastian Mora | MOV | + 0:00:00 | |
9 | Nelson Soto | CTA | + 0:00:00 | |
10 | Marco Benfatto | BCF | + 0:00:00 | |
73 | Zdeněk Štybar | DQT | + 0:00:00 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Remco Evenepoel | DQT | 23:13:59 | |
2 | Filippo Ganna | ITA | + 0:00:33 | |
3 | Óscar Sevilla | MED | + 0:01:01 | |
4 | Brandon McNulty | UAD | + 0:01:21 | |
5 | Miguel Flórez | ANS | + 0:02:11 | |
6 | Nelson Oliveira | MOV | + 0:02:27 | |
7 | Guillaume Martin | COF | + 0:02:28 | |
8 | César Paredes | MED | + 0:02:36 | |
9 | Gavin Mannion | RLY | + 0:02:53 | |
10 | Juan Pablo Dotti | SEP | + 0:03:05 | |
11 | Nicolas Tivani | AVF | + 0:03:14 | |
12 | Juan Melivilo | EMP | + 0:03:27 | |
13 | Pawel Poljański | BOH | + 0:03:41 | |
14 | Matteo Fabbro | BOH | + 0:04:00 | |
15 | Simon Pellaud | ANS | + 0:04:24 | |
16 | Ricardo Escuela | AVF | + 0:04:36 | |
17 | Omar Mendoza | CTA | + 0:04:42 | |
18 | Diego Camargo | CTA | + 0:04:53 | |
19 | Eduardo Sepúlveda | MOV | + 0:04:54 | |
20 | Íñigo Elosegui | MOV | + 0:04:56 | |
21 | José Rujano | VEN | + 0:05:02 | |
22 | Luis Angel Maté | COF | + 0:05:17 | |
23 | Garikoitz Bravo | FOR | + 0:05:18 | |
24 | Colin Joyce | RLY | + 0:05:18 | |
25 | Laureano Rosas | TPC | + 0:05:31 | |
26 | Vinicius Rangel | BRA | + 0:05:45 | |
27 | Roman Maikin | RUS | + 0:05:47 | |
28 | Fernando Barceló | COF | + 0:05:49 | |
29 | Marco Tizza | AMO | + 0:05:50 | |
30 | Jose Reyes | EMP | + 0:06:14 | |
31 | Matteo Busato | THR | + 0:06:40 | |
32 | Eduin Becerra | VEN | + 0:07:05 | |
33 | Frederico Figueiredo | ATM | + 0:07:29 | |
34 | Yeisson Casallas | CTA | + 0:07:42 | |
35 | Jorge Castel Blanco | PAN | + 0:08:10 | |
36 | Oscar Bazan | ARG | + 0:08:31 | |
37 | Mattia Bais | ANS | + 0:09:20 | |
38 | Brayan Sánchez | MED | + 0:09:26 | |
39 | Patrick Schelling | ISN | + 0:09:30 | |
40 | Alejandro Marque | ATM | + 0:10:05 | |
41 | Rubén Ramos | EMP | + 0:10:29 | |
42 | Andrea Garosio | THR | + 0:11:11 | |
43 | Royner Navarro | PER | + 0:11:40 | |
44 | Leonardo Finkler | BRA | + 0:11:50 | |
45 | Simone Ravanelli | ANS | + 0:12:02 | |
46 | Alessandro Tonelli | BCF | + 0:12:14 | |
47 | Peter Sagan | BOH | + 0:12:31 | |
48 | Nathan Brown | RLY | + 0:12:44 | |
49 | Anderson Paredes | VEN | + 0:13:29 | |
50 | José Alarcón | VEN | + 0:14:08 | |
51 | Walter Vargas | MED | + 0:14:30 | |
52 | Alexander Evtuschenko | RUS | + 0:14:42 | |
53 | Zdeněk Štybar | DQT | + 0:14:49 | |
54 | Magno Nazaret | SEP | + 0:15:15 | |
55 | Aleksandr Grigorev | ATM | + 0:15:31 | |
56 | Cyril Lemoine | COF | + 0:15:39 | |
57 | Leandro Messineo | TPC | + 0:15:40 | |
58 | Sebastian Mora | MOV | + 0:15:52 | |
59 | Alejandro Durán | SEP | + 0:15:53 | |
60 | Umberto Marengo | THR | + 0:16:13 | |
61 | Mirco Maestri | BCF | + 0:16:16 | |
62 | Unai Cuadrado | FOR | + 0:16:26 | |
63 | Daniel Díaz | TPC | + 0:16:33 | |
64 | Robin Carpenter | RLY | + 0:16:42 | |
65 | Andre Gohr | BRA | + 0:16:43 | |
66 | Carlos Betancur | MOV | + 0:17:27 | |
67 | Cristofer Jurado | PAN | + 0:17:59 | |
68 | Viesturs Lukševics | AMO | + 0:18:01 | |
69 | Kyle Murphy | RLY | + 0:19:31 | |
70 | Nicolás Naranjo | AVF | + 0:19:56 | |
71 | Daniel Oss | BOH | + 0:21:24 | |
72 | Rob Britton | RLY | + 0:21:57 | |
73 | Luca Wackermann | THR | + 0:22:09 | |
74 | Johan Jacobs | MOV | + 0:22:28 | |
75 | Hugo Hofstetter | ISN | + 0:22:32 | |
76 | Maximiliano Navarrete | EMP | + 0:22:57 | |
77 | Clever Martínez | VEN | + 0:23:06 | |
78 | Mattia Frapporti | ANS | + 0:23:15 | |
79 | Maximiliano Richeze | UAD | + 0:23:19 | |
80 | Iuri Filosi | BCF | + 0:23:47 | |
81 | Mikel Alonso | FOR | + 0:23:53 | |
82 | Tito Hernández | MED | + 0:24:08 | |
83 | Fernando Gaviria | UAD | + 0:24:09 | |
84 | Leonardo Basso | ITA | + 0:24:28 | |
85 | Norman Vahtra | ISN | + 0:24:55 | |
86 | Rudy Barbier | ISN | + 0:24:59 | |
87 | Tomás Contte | EMP | + 0:25:08 | |
88 | Pieter Serry | DQT | + 0:25:14 | |
89 | Oscar Gatto | BOH | + 0:25:21 | |
90 | Itamar Einhorn | ISN | + 0:26:08 | |
91 | Oliviero Troia | UAD | + 0:26:11 | |
92 | Bert Van Lerberghe | DQT | + 0:26:19 | |
93 | Alvaro Hodeg | DQT | + 0:26:27 | |
94 | Manuel Belletti | ANS | + 0:26:40 | |
95 | Riccardo Marchesini | AMO | + 0:26:41 | |
96 | César Martingil | ATM | + 0:27:02 | |
97 | Marco Benfatto | BCF | + 0:27:15 | |
98 | Maciej Bodnar | BOH | + 0:27:20 | |
99 | Sebastián Molano | UAD | + 0:27:28 | |
100 | Maris Bogdanovics | AMO | + 0:27:29 | |
101 | Lucas Gaday | ARG | + 0:27:34 | |
102 | Mamyr Stash | RUS | + 0:27:42 | |
103 | Travis McCabe | ISN | + 0:28:53 | |
104 | Nelson Soto | CTA | + 0:29:19 | |
105 | Renzo Obando | ARG | + 0:29:38 | |
106 | Jonathan Milan | ITA | + 0:29:51 | |
107 | Piet Allegaert | COF | + 0:30:42 | |
108 | Leonardo Rodriguez | MRW | + 0:32:12 | |
109 | Andrea Di Renzo | THR | + 0:32:45 | |
110 | Davide Appollonio | AMO | + 0:33:11 | |
111 | Álvaro Trueba | ATM | + 0:33:18 | |
112 | Michele Scartezzini | ITA | + 0:33:35 | |
113 | Franklin Archibold | PAN | + 0:33:51 | |
114 | Alessandro Guimaraes | BRA | + 0:34:59 | |
115 | Antonio Zullo | AMO | + 0:35:37 | |
116 | William Muñoz | CTA | + 0:35:51 | |
117 | Emiliano Ibarra | TPC | + 0:35:52 | |
118 | Sergio Aguirre | MRW | + 0:36:19 | |
119 | Iker Ballarin | FOR | + 0:36:52 | |
120 | Leonardo Cobarrubia | SEP | + 0:37:25 | |
121 | Peio Goikoetxea | FOR | + 0:37:38 | |
122 | Oscar Gomez | AVF | + 0:40:37 | |
123 | Mauro Richeze | TPC | + 0:41:26 | |
124 | Carlos Samudio | PAN | + 0:41:55 | |
125 | Matvei Mamykin | RUS | + 0:41:59 | |
126 | Nicolas Dalla Valle | BCF | + 0:42:04 | |
127 | Francesco Lamon | ITA | + 0:44:03 | |
128 | Cesar Gárate | PER | + 0:44:10 | |
129 | Gerardo Tivani | EMP | + 0:46:15 | |
130 | Bolivar Espinosa | PAN | + 0:48:00 | |
131 | Kevin Castro | MRW | + 0:48:43 | |
132 | Vladimir Ilchenko | RUS | + 0:48:50 | |
133 | Máximo Rojas | VEN | + 0:50:14 | |
134 | Jokin Aranburu | FOR | + 0:50:56 | |
135 | Alain Quispe | PER | + 0:51:06 | |
136 | Sebastián Cianci | ARG | + 0:51:49 | |
137 | Higiño Lucero | MRW | + 0:51:54 | |
138 | Randish Lorenzo | PAN | + 0:51:55 | |
139 | Agustin Fraysse | ARG | + 0:52:55 | |
140 | Emiliano Contreras | TPC | + 0:53:48 | |
141 | Robinson Ruiz | PER | + 0:53:49 | |
142 | Leonardo Velardez | AVF | + 0:54:15 | |
143 | Efrain Toloza | SEP | + 0:55:11 | |
144 | Francisco Montes | ARG | + 0:55:21 | |
145 | Gabriel Juárez | AVF | + 0:56:04 | |
146 | Hugo Ruiz | PER | + 0:57:33 | |
147 | Sergey Rostovtsev | RUS | + 0:58:49 | |
148 | Daniel Juárez | AVF | + 1:00:36 | |
149 | Gerardo Atencio | EMP | + 1:03:37 | |
150 | Juan Curuchet | ARG | + 1:03:58 | |
151 | Andy Limaylla | PER | + 1:04:09 | |
152 | Alejandro Quilci | MRW | + 1:07:08 | |
153 | Rúben Simão | ATM | + 1:10:26 | |
154 | Matias Maggiora | SEP | + 1:22:10 | |
155 | Héctor Lucero | SEP | + 1:29:09 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Guillaume Martin | COF | 22 | |
2 | César Paredes | MED | 20 | |
3 | Mattia Bais | ANS | 17 | |
4 | Gerardo Atencio | EMP | 14 | |
5 | Brandon McNulty | UAD | 13 | |
6 | Remco Evenepoel | DQT | 12 | |
7 | Óscar Sevilla | MED | 11 | |
8 | Nelson Soto | CTA | 11 | |
9 | Miguel Flórez | ANS | 10 | |
10 | Francisco Montes | ARG | 6 | |
11 | Magno Nazaret | SEP | 6 | |
12 | Robin Carpenter | RLY | 4 | |
13 | Simon Pellaud | ANS | 4 | |
14 | Cristofer Jurado | PAN | 3 | |
15 | Diego Camargo | CTA | 2 | |
16 | Vinicius Rangel | BRA | 2 | |
17 | Royner Navarro | PER | 2 | |
18 | Jokin Aranburu | FOR | 2 | |
19 | Filippo Ganna | ITA | 1 | |
20 | Juan Pablo Dotti | SEP | 1 | |
21 | Matteo Busato | THR | 1 | |
22 | Antonio Zullo | AMO | 1 | |
23 | Iker Ballarin | FOR | 1 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Remco Evenepoel | DQT | 23:13:59 | |
2 | Brandon McNulty | UAD | + 0:01:21 | |
3 | Diego Camargo | CTA | + 0:04:53 | |
4 | Íñigo Elosegui | MOV | + 0:04:56 | |
5 | Vinicius Rangel | BRA | + 0:05:45 | |
6 | Yeisson Casallas | CTA | + 0:07:42 | |
7 | Oscar Bazan | ARG | + 0:08:31 | |
8 | Leonardo Finkler | BRA | + 0:11:50 | |
9 | Tomás Contte | EMP | + 0:25:08 | |
10 | Renzo Obando | ARG | + 0:29:38 | |
11 | Jonathan Milan | ITA | + 0:29:51 | |
12 | Leonardo Rodriguez | MRW | + 0:32:12 | |
13 | Leonardo Cobarrubia | SEP | + 0:37:25 | |
14 | Kevin Castro | MRW | + 0:48:43 | |
15 | Robinson Ruiz | PER | + 0:53:49 | |
16 | Rúben Simão | ATM | + 1:10:26 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Movistar Team | MOV | 69:54:14 | |
2 | Team Medellín | MED | + 0:00:50 | |
3 | Cofidis | COF | + 0:01:17 | |
4 | Androni Giocattoli - Sidermec | ANS | + 0:03:38 | |
5 | Bora - Hansgrohe | BOH | + 0:04:01 | |
6 | Colombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas | CTA | + 0:04:10 | |
7 | Venezuela | VEN | + 0:06:09 | |
8 | EC Municipalidad de Pocito | EMP | + 0:07:15 | |
9 | Rally Cycling | RLY | + 0:07:35 | |
10 | ACA Virgen de Fátima | AVF | + 0:12:20 | |
11 | SEP de San Juan | SEP | + 0:19:15 | |
12 | Vini Zabù KTM | THR | + 0:19:53 | |
13 | Atum General - Tavira - Maria Nova Hotel | ATM | + 0:19:54 | |
14 | Russia | RUS | + 0:20:07 | |
15 | Brazil | BRA | + 0:20:56 | |
16 | Transporte Puertas de Cuyo | TPC | + 0:22:29 | |
17 | Deceuninck - Quick-Step | DQT | + 0:27:14 | |
18 | Fundación - Orbea | FOR | + 0:31:26 | |
19 | UAE Team Emirates | UAD | + 0:33:16 | |
20 | Amore e Vita | P: | AMO | + 0:33:18 | |
21 | Panama | PAN | + 0:37:26 | |
22 | Italy | ITA | + 0:38:35 | |
23 | Israel Start-Up Nation | ISN | + 0:38:50 | |
24 | Bardiani - CSF - Faizanè | BCF | + 0:39:05 | |
25 | Argentina | ARG | + 0:49:01 | |
26 | Peru | PER | + 1:19:42 | |
27 | Municipalidad de Rawson | MRW | + 1:22:27 |