Krátké zprávy

2017
17/10/2017

Chris Froome vyhrál Velo d´Or

Čtyřnásobný šampion Tour de France (2013, 2015, 2016, 2017) a letos také vítěz Vuelty získal prestižní ocenění Velo d´Or, které uděluje francouzský deník Vélo Magazine.

17/10/2017

Fabio Aru přestupuje do UAE

Fabio Aru (Astana) opravdu odchází z Kazašského týmu Astana. Jeho novým působištěm se stane UAE Team Emirates, kde vytvoří duo s Danem Martinem. Astana naopak bude v další sezóně sázet na mladého Miguela Ángela Lópeze, zkušeného Jakoba Fuglsanga a také na Honzu Hirta.

08/10/2017

Vítězství Nibaliho sledovalo osm nadšenců

V sobotu se konal sraz všech návštěvníků, na který přišlo celkem osm osob. Pochmurné odpoledne jsme si společně užili v suchu a pohodlí cyklo-restaurace ve vlastním salonku.

Mrzí nás, že se hodně přihlášených z nejrůznějších důvodů omluvilo. Účast by byla minimálně jednou taková. I tak jsme všichni spokojeni a tuto první akci hodnotíme jako úspěšnou.

Příště to bude určitě lepší. Uvidíme se i s ostatními, kteří tentokrát nemohli dorazit.

04/10/2017

Sraz všech návštěvníků a tipařů

7.10.2017 (v sobotu) se od 14:00 koná sraz všech tipařů a návštěvníků letourdefrance.cz. Všichni se společně sejdeme v pražské restauraci Kolonial a budeme na místních obrazovkách sledovat závod Lombardie a povídat si o všem možném. 🙂

Kdo může a přijde, ať potvrdí účast. Děkujeme a těšíme se na všechny z vás!!!

04/09/2017

Rohan Dennis nenastoupí do časovky

Jeden z favoritů na prvenství v časovce letošní Vuelty nenastoupí na start. Podle vyjádření týmu BMC – Rohan Dennis nenastoupí do 16. etapy kvůli infekci dýchacích cest. Nedovolil to týmový lékař Daniele Zaccaria i vzhledem k ambicím stát se světovým šampionem v Norsku.

Nemoc se u něj ukázala již při dlouhém přesunu přes celé Španělsko. V noci měl již velké problémy. Rohan Dennis se vyjádřil, že je pro něj toto rozhodnutí velmi těžké a velmi ho mrzí. Chce být ovšem fit na Mistrovství světa.