Úvod Kolem Romandie 2017

Kolem Romandie 2017

Kolem Romandie logo

Kolem Romandie 2017 (nebo také Tour de Romandie) je etapový závod situovaný v západní části Švýcarska, kde převažuje francouzský jazyk. Ve Švýcarsku je zhruba 1, 6 milionů francouzsky mluvícího obyvatelstva (24 % celkové populace).

Závod se jezdí od roku 1947 na počest 50 letého výročí švýcarské cyklistiky. Tradičně startuje individuální časovkou v Ženevě a končí individuální časovkou v kopcovitém terénu v Lausanne.

Oficiální stránky závodu: www.tourderomandie.ch

Etapy

Etapa Datum Start > Cíl Délka Vítěz Lídr
Prolog 25.4.2017 Aigle › Aigle 5 km Fabio FELLINE Fabio FELLINE
1 26.4.2017 Aigle › Champéry 173 km ALBASINI SUI FELLINE ITA
2 27.4.2017 Champéry › Bulle 161 km KÜNG SUI FELLINE ITA
3 28.4.2017 Payerne › Payerne 187 km VIVIANI ITA FELLINE ITA
4 29.4.2017 Domdidier › Leysin 164 km
5 30.4.2017 Lausanne › Lausanne 18 km

Články

Nejnovější

Výsledky etap

Kolem Romandie 2017, pořadí prologu

|
P.JménoTýmČas/Body
1 Fabio FELLINE ITATFS5:57
2 Alex DOWSETT GBRMOV+2
3 Alexander EDMONSON AUSORS+7
4 Maximilian SCHACHMANN GERQST+8
5 Victor CAMPENAERTS BELTLJ+8
6 Primož ROGLIC SLOTLJ+9
7 Vasil KIRYIENKA BLRSKY+10
8 Tom BOHLI SUIBMC+10
9 Johan LE BON FRAFDJ+11
10 Christoph PFINGSTEN GERBOH+11
50 Ondrej CINK CZETBM+24
67 Roman KREUZIGER CZEORS+26
124 Juraj SAGAN SVKBOH+37
150 Martin VELITS SVKQST+1:03
P.JménoTýmČas/Body
1 Fabio FELLINE ITATFS5:57
2 Alex DOWSETT GBRMOV+2
3 Alexander EDMONSON AUSORS+7
4 Maximilian SCHACHMANN GERQST+8
5 Victor CAMPENAERTS BELTLJ+8
6 Primož ROGLIC SLOTLJ+9
7 Vasil KIRYIENKA BLRSKY+10
8 Tom BOHLI SUIBMC+10
9 Johan LE BON FRAFDJ+11
10 Christoph PFINGSTEN GERBOH+11
11 Koen BOUWMAN NEDTLJ+11
12 Jon IZAGUIRRE INSAUSTI ESPTBM+12
13 Bob JUNGELS LUXQST+12
14 Jesus HERRADA LOPEZ ESPMOV+12
15 Lukas PÖSTLBERGER AUTBOH+13
16 José GONÇALVES PORKAT+13
17 Ruben FERNANDEZ ANDUJAR ESPMOV+13
18 Jonathan CASTROVIEJO ESPMOV+14
19 Jarlinson PANTANO GOMEZ COLTFS+15
20 Damien HOWSON AUSORS+15
21 Davide MARTINELLI ITAQST+16
22 Wilco KELDERMAN NEDSUN+16
23 Gianni MOSCON ITASKY+16
24 NICHOLAS ROCHE IRLBMC+17
25 Simon YATES GBRORS+18
26 Andrey AMADOR BIKKAZAKOVA CRCMOV+18
27 Jack HAIG AUSORS+19
28 Michael GOGL AUTTFS+19
29 Hugo HOULE CANALM+20
30 Emanuel BUCHMANN GERBOH+20
31 Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA ESPAST+20
32 Mathias FRANK SUIALM+20
33 Lennard KÄMNA GERSUN+20
34 Stefan KÜNG SUIBMC+20
35 David DE LA CRUZ MELGAREJO ESPQST+20
36 Robert GESINK NEDTLJ+20
37 Diego ULISSI ITAUAD+20
38 Antwan TOLHOEK NEDTLJ+21
39 Chad HAGA USASUN+21
40 Sam BEWLEY NZLORS+21
41 Danilo WYSS SUIBMC+21
42 Christophe RIBLON FRAALM+22
43 Mekseb DEBESAY ERIDDD+22
44 Maximiliano Ariel RICHEZE ARGQST+22
45 Rémi Cavagna FRAQST+22
46 Juan Jose LOBATO DEL VALLE ESPTLJ+22
47 Simon ŠPILAK SLOKAT+23
48 Daniel TEKLEHAIMANOT ERIDDD+23
49 WINNER ANDREW ANACONA GOMEZ COLMOV+23
50 Ondrej CINK CZETBM+24
51 Elia VIVIANI ITASKY+24
51 David LOPEZ GARCIA ESPSKY+24
53 Louis MEINTJES RSAUAD+24
54 Maxime MONFORT BELLTS+24
55 Michael ALBASINI SUIORS+24
56 Kristijan KOREN SLOCDT+24
57 William CLARKE AUSCDT+25
58 Léo VINCENT FRAFDJ+25
59 Peter STETINA USATFS+25
60 Jurgen VAN DEN BROECK BELTLJ+25
61 Alexey VERMEULEN USATLJ+25
62 Warren BARGUIL FRASUN+25
63 Owain DOULL GBRSKY+25
64 Sonny COLBRELLI ITATBM+25
65 Jaco VENTER RSADDD+26
66 James SHAW GBRLTS+26
67 Roman KREUZIGER CZEORS+26
68 Alexis VUILLERMOZ FRAALM+27
69 Simone CONSONNI ITAUAD+27
70 Tsgabu Gebremaryam GRMAY ETHTBM+28
71 Merhawi KUDUS GHEBREMEDHIN ERIDDD+28
72 Sébastien REICHENBACH SUIFDJ+28
73 Michael SCHÄR SUIBMC+28
74 Kris BOECKMANS BELLTS+28
75 Pierre Roger LATOUR FRAALM+28
76 Samuel DUMOULIN FRAALM+28
77 Dion SMITH NZLWGG+28
78 Chris FROOME GBRSKY+29
79 GREGORY DANIEL USATFS+29
80 Carlos Alberto BETANCUR GOMEZ COLMOV+29
81 Nans PETERS FRAALM+29
82 Sander ARMEE BELLTS+29
83 Xandro MEURISSE BELWGG+29
84 David GAUDU FRAFDJ+29
85 Tanel KANGERT ESTAST+29
86 Rob POWER AUSORS+29
87 Mikael CHEREL FRAALM+29
88 Moreno HOFLAND NEDLTS+29
89 Rigoberto URAN URAN COLCDT+30
90 Tim DECLERCQ BELQST+30
91 Richard Antonio CARAPAZ MONTENEGRO ECUMOV+30
92 Guillaume MARTIN FRAWGG+30
93 Thomas DEGAND BELWGG+31
94 Toms SKUJINS LATCDT+31
95 Natnael BERHANE ERIDDD+31
96 Georg PREIDLER AUTSUN+31
97 Pawel POLJANSKI POLBOH+32
98 Jay Robert THOMSON RSADDD+32
99 Janez BRAJKOVIC SLOTBM+32
100 Pavel KOCHETKOV RUSKAT+32
101 Oliviero TROIA ITAUAD+32
102 Fabien DOUBEY FRAWGG+33
103 Yukiya ARASHIRO JPNTBM+33
104 Simon CLARKE AUSCDT+33
105 Nathan BROWN USACDT+33
106 Odd Christian EIKING NORFDJ+33
107 Silvio HERKLOTZ GERBOH+33
108 Richie PORTE AUSBMC+33
109 Andrea PASQUALON ITAWGG+34
110 Sergei CHERNETSKI RUSAST+34
111 Ben SWIFT GBRUAD+34
112 Brendan CANTY AUSCDT+34
113 Tejay VAN GARDEREN USABMC+34
114 Daniel OSS ITABMC+35
115 ANDREY GRIVKO UKRAST+35
116 Rein TAARAMÄE ESTKAT+35
117 Tom STAMSNIJDER NEDSUN+35
118 Viacheslav KUZNETSOV RUSKAT+35
119 Thomas DE GENDT BELLTS+36
120 Laurens TEN DAM NEDSUN+36
121 Manuele MORI ITAUAD+36
122 KEVIN REZA FRAFDJ+37
123 Arnaud COURTEILLE FRAFDJ+37
124 Juraj SAGAN SVKBOH+37
125 Alberto LOSADA ALGUACIL ESPKAT+37
126 Tosh VAN DER SANDE BELLTS+37
127 Johannes FRÖHLINGER GERSUN+38
128 Remy MERTZ BELLTS+38
129 Frederik VEUCHELEN BELWGG+38
130 Lorrenzo MANZIN FRAFDJ+39
131 Fumiyuki BEPPU JPNTFS+40
132 Youcef REGUIGUI ALGDDD+41
133 Ilnur ZAKARIN RUSKAT+42
134 Oscar GATTO ITAAST+43
135 Laurens DE VREESE BELAST+44
136 Anass AIT EL ABDIA MARUAD+44
137 Marco MINNAARD NEDWGG+45
138 Wouter WIPPERT NEDCDT+45
139 Adrien NIYONSHUTI RWADDD+47
140 Antonio NIBALI ITATBM+48
141 Matteo BONO ITAUAD+49
142 André CARDOSO PORTFS+50
143 Nikita STALNOV KAZAST+50
144 Peter KENNAUGH GBRSKY+53
145 Meiyin WANG CHNTBM+54
146 Bakhtiyar KOZHATAYEV KAZAST+54
147 Jesus HERNANDEZ BLAZQUEZ ESPTFS+56
148 Marcus BURGHARDT GERBOH+57
149 Michael SCHWARZMANN GERBOH+1:02
150 Martin VELITS SVKQST+1:03
151 Matvey MAMYKIN RUSKAT+1:07
152 Ian BOSWELL USASKY+1:15

Kolem Romandie 2017, pořadí 1. etapy

|
|
|
|
|
P.JménoTýmČas/Body
1 Michael ALBASINI SUIORS4:33:10
2 Diego ULISSI ITAUAD+0
3 Jesus HERRADA LOPEZ ESPMOV+0
4 Natnael BERHANE ERIDDD+0
5 Chris FROOME GBRSKY+0
6 Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA ESPAST+0
7 Wilco KELDERMAN NEDSUN+0
8 David DE LA CRUZ MELGAREJO ESPQST+0
9 Richard Antonio CARAPAZ MONTENEGRO ECUMOV+0
10 Pierre Roger LATOUR FRAALM+0
20 Roman KREUZIGER CZEORS+0
59 Ondrej CINK CZETBM+13
125 Juraj SAGAN SVKBOH+12:36
150 Martin VELITS SVKQST+16:43
P.JménoTýmČas/Body
1 Michael ALBASINI SUIORS4:33:10
2 Diego ULISSI ITAUAD+0
3 Jesus HERRADA LOPEZ ESPMOV+0
4 Natnael BERHANE ERIDDD+0
5 Chris FROOME GBRSKY+0
6 Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA ESPAST+0
7 Wilco KELDERMAN NEDSUN+0
8 David DE LA CRUZ MELGAREJO ESPQST+0
9 Richard Antonio CARAPAZ MONTENEGRO ECUMOV+0
10 Pierre Roger LATOUR FRAALM+0
11 Mathias FRANK SUIALM+0
12 David GAUDU FRAFDJ+0
13 Fabio FELLINE ITATFS+0
14 Maximilian SCHACHMANN GERQST+0
15 Anass AIT EL ABDIA MARUAD+0
16 Jon IZAGUIRRE INSAUSTI ESPTBM+0
17 Tosh VAN DER SANDE BELLTS+0
18 Tanel KANGERT ESTAST+0
19 Jack HAIG AUSORS+0
20 Roman KREUZIGER CZEORS+0
21 Lennard KÄMNA GERSUN+0
22 Rigoberto URAN URAN COLCDT+0
23 Ruben FERNANDEZ ANDUJAR ESPMOV+0
24 Richie PORTE AUSBMC+0
25 Gianni MOSCON ITASKY+0
26 Bob JUNGELS LUXQST+0
27 Primož ROGLIC SLOTLJ+0
28 Simon YATES GBRORS+0
29 Emanuel BUCHMANN GERBOH+0
30 Robert GESINK NEDTLJ+0
31 Louis MEINTJES RSAUAD+0
32 Merhawi KUDUS GHEBREMEDHIN ERIDDD+0
33 Tejay VAN GARDEREN USABMC+0
34 Jarlinson PANTANO GOMEZ COLTFS+0
35 Damien HOWSON AUSORS+0
36 Jonathan CASTROVIEJO ESPMOV+0
37 Sergei CHERNETSKI RUSAST+0
38 Warren BARGUIL FRASUN+0
39 Thomas DEGAND BELWGG+0
40 Brendan CANTY AUSCDT+0
41 Antwan TOLHOEK NEDTLJ+0
42 Laurens TEN DAM NEDSUN+0
43 Simon ŠPILAK SLOKAT+0
44 Sébastien REICHENBACH SUIFDJ+0
45 Ilnur ZAKARIN RUSKAT+0
46 Nathan BROWN USACDT+0
47 Tsgabu Gebremaryam GRMAY ETHTBM+0
48 WINNER ANDREW ANACONA GOMEZ COLMOV+0
49 Alexis VUILLERMOZ FRAALM+0
50 Maxime MONFORT BELLTS+0
51 Carlos Alberto BETANCUR GOMEZ COLMOV+0
52 Bakhtiyar KOZHATAYEV KAZAST+0
53 Guillaume MARTIN FRAWGG+0
54 José GONÇALVES PORKAT+0
55 David LOPEZ GARCIA ESPSKY+0
56 Peter STETINA USATFS+0
57 Peter KENNAUGH GBRSKY+0
58 Chad HAGA USASUN+0
59 Ondrej CINK CZETBM+13
60 NICHOLAS ROCHE IRLBMC+20
61 Mikael CHEREL FRAALM+29
62 Pawel POLJANSKI POLBOH+32
63 Alberto LOSADA ALGUACIL ESPKAT+32
64 Andrey AMADOR BIKKAZAKOVA CRCMOV+44
65 Jurgen VAN DEN BROECK BELTLJ+1:00
66 Georg PREIDLER AUTSUN+1:06
67 James SHAW GBRLTS+1:15
68 Sander ARMEE BELLTS+1:31
69 Odd Christian EIKING NORFDJ+1:31
70 Rémi Cavagna FRAQST+1:31
71 Xandro MEURISSE BELWGG+1:31
72 Manuele MORI ITAUAD+1:31
73 Pavel KOCHETKOV RUSKAT+1:31
74 André CARDOSO PORTFS+1:31
75 Christoph PFINGSTEN GERBOH+1:31
76 Youcef REGUIGUI ALGDDD+1:31
77 Antonio NIBALI ITATBM+1:31
78 Janez BRAJKOVIC SLOTBM+1:31
79 Rob POWER AUSORS+1:34
80 Rein TAARAMÄE ESTKAT+1:39
81 Vasil KIRYIENKA BLRSKY+2:47
82 Nikita STALNOV KAZAST+3:15
83 Daniel TEKLEHAIMANOT ERIDDD+3:15
84 Kristijan KOREN SLOCDT+3:15
85 Danilo WYSS SUIBMC+3:15
86 Hugo HOULE CANALM+3:15
87 Arnaud COURTEILLE FRAFDJ+3:57
88 Marco MINNAARD NEDWGG+4:39
89 Mekseb DEBESAY ERIDDD+4:57
90 Matvey MAMYKIN RUSKAT+4:57
91 Alex DOWSETT GBRMOV+4:57
92 Andrea PASQUALON ITAWGG+5:35
93 Silvio HERKLOTZ GERBOH+6:13
94 Stefan KÜNG SUIBMC+8:06
95 Michael SCHÄR SUIBMC+8:06
96 Sonny COLBRELLI ITATBM+8:44
97 Fabien DOUBEY FRAWGG+8:44
98 Matteo BONO ITAUAD+8:44
99 KEVIN REZA FRAFDJ+8:46
100 Jay Robert THOMSON RSADDD+9:00
101 Thomas DE GENDT BELLTS+9:00
102 Moreno HOFLAND NEDLTS+9:00
103 Laurens DE VREESE BELAST+9:00
104 Viacheslav KUZNETSOV RUSKAT+9:00
105 Nans PETERS FRAALM+9:00
106 Ben SWIFT GBRUAD+9:00
107 Johan LE BON FRAFDJ+9:00
108 Johannes FRÖHLINGER GERSUN+9:00
109 Jaco VENTER RSADDD+9:00
110 Simon CLARKE AUSCDT+9:00
111 Dion SMITH NZLWGG+9:00
112 Tom STAMSNIJDER NEDSUN+9:00
113 Toms SKUJINS LATCDT+9:00
114 Yukiya ARASHIRO JPNTBM+9:00
115 Frederik VEUCHELEN BELWGG+9:00
116 Meiyin WANG CHNTBM+9:00
117 Michael GOGL AUTTFS+9:00
118 Lukas PÖSTLBERGER AUTBOH+9:00
119 Jesus HERNANDEZ BLAZQUEZ ESPTFS+9:00
120 Léo VINCENT FRAFDJ+9:00
121 Christophe RIBLON FRAALM+11:37
122 ANDREY GRIVKO UKRAST+12:36
123 Owain DOULL GBRSKY+12:36
124 Tom BOHLI SUIBMC+12:36
125 Juraj SAGAN SVKBOH+12:36
126 Michael SCHWARZMANN GERBOH+12:36
127 Alexander EDMONSON AUSORS+12:36
128 Sam BEWLEY NZLORS+12:36
129 Davide MARTINELLI ITAQST+12:36
130 Simone CONSONNI ITAUAD+12:36
131 Remy MERTZ BELLTS+12:36
132 Samuel DUMOULIN FRAALM+12:36
133 Lorrenzo MANZIN FRAFDJ+12:36
134 Juan Jose LOBATO DEL VALLE ESPTLJ+12:36
135 Adrien NIYONSHUTI RWADDD+12:36
136 Victor CAMPENAERTS BELTLJ+12:36
137 Kris BOECKMANS BELLTS+12:36
138 Oscar GATTO ITAAST+13:27
139 Maximiliano Ariel RICHEZE ARGQST+13:27
140 Marcus BURGHARDT GERBOH+13:27
141 Daniel OSS ITABMC+13:27
142 Ian BOSWELL USASKY+13:44
143 Elia VIVIANI ITASKY+16:43
144 Tim DECLERCQ BELQST+16:43
145 Fumiyuki BEPPU JPNTFS+16:43
146 GREGORY DANIEL USATFS+16:43
147 Alexey VERMEULEN USATLJ+16:43
148 Oliviero TROIA ITAUAD+16:43
149 Koen BOUWMAN NEDTLJ+16:43
150 Martin VELITS SVKQST+16:43
151 Wouter WIPPERT NEDCDT+17:03
152 William CLARKE AUSCDT+17:05
P.JménoTýmČas/Body
1 Fabio FELLINE ItalyTFS4:39:07
2 Maximilian SCHACHMANN GermanyQST+8
3 Jesus HERRADA LOPEZ SpainMOV+8
4 Primož ROGLIC SloveniaTLJ+9
5 Jon IZAGUIRRE INSAUSTI SpainTBM+12
6 Bob JUNGELS LuxembourgQST+12
7 José GONÇALVES PortugalKAT+13
8 Ruben FERNANDEZ ANDUJAR SpainMOV+13
9 Michael ALBASINI SwitzerlandORS+14
10 Jonathan CASTROVIEJO SpainMOV+14
11 Diego ULISSI ItalyUAD+14
12 Jarlinson PANTANO GOMEZ ColombiaTFS+15
13 Damien HOWSON AustraliaORS+15
14 Wilco KELDERMAN NetherlandsSUN+16
15 Gianni MOSCON ItalySKY+16
16 Simon YATES Great BritainORS+18
17 Jack HAIG AustraliaORS+19
18 Emanuel BUCHMANN GermanyBOH+20
19 Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA SpainAST+20
20 Mathias FRANK SwitzerlandALM+20
21 Lennard KÄMNA GermanySUN+20
22 David DE LA CRUZ MELGAREJO SpainQST+20
23 Robert GESINK NetherlandsTLJ+20
24 Antwan TOLHOEK NetherlandsTLJ+21
25 Chad HAGA United StatesSUN+21
26 Simon ŠPILAK SloveniaKAT+23
27 WINNER ANDREW ANACONA GOMEZ ColombiaMOV+23
28 David LOPEZ GARCIA SpainSKY+24
29 Louis MEINTJES South AfricaUAD+24
30 Maxime MONFORT BelgiumLTS+24
31 Peter STETINA United StatesTFS+25
32 Warren BARGUIL FranceSUN+25
33 Roman KREUZIGER Czech RepublicORS+26
34 Alexis VUILLERMOZ FranceALM+27
35 Tsgabu Gebremaryam GRMAY EthiopiaTBM+28
36 Merhawi KUDUS GHEBREMEDHIN EritreaDDD+28
37 Sébastien REICHENBACH SwitzerlandFDJ+28
38 Pierre Roger LATOUR FranceALM+28
39 Chris FROOME Great BritainSKY+29
40 Carlos Alberto BETANCUR GOMEZ ColombiaMOV+29
P.JménoTýmČas/Body
1 Simon YATES Great BritainORS24
2 Sander ARMEE BelgiumLTS21
3 Diego ULISSI ItalyUAD16
4 Mekseb DEBESAY EritreaDDD13
5 David GAUDU FranceFDJ12
6 Marco MINNAARD NetherlandsWGG9
7 Wilco KELDERMAN NetherlandsSUN8
8 Matvey MAMYKIN RussiaKAT6
9 Marcus BURGHARDT GermanyBOH5
P.JménoTýmČas/Body
1 Fabio FELLINE ItalyTFS34
2 Michael ALBASINI SwitzerlandORS30
3 Marco MINNAARD NetherlandsWGG30
4 Jesus HERRADA LOPEZ SpainMOV25
5 Diego ULISSI ItalyUAD25
6 Alex DOWSETT Great BritainMOV25
7 Maximilian SCHACHMANN GermanyQST22
8 Alexander EDMONSON AustraliaORS22
9 Mekseb DEBESAY EritreaDDD20
10 Natnael BERHANE EritreaDDD19
11 Chris FROOME Great BritainSKY17
12 Victor CAMPENAERTS BelgiumTLJ17
13 Primož ROGLIC SloveniaTLJ15
14 Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA SpainAST15
15 Wilco KELDERMAN NetherlandsSUN13
16 Vasil KIRYIENKA BelarusSKY13
17 David DE LA CRUZ MELGAREJO SpainQST11
18 Tom BOHLI SwitzerlandBMC11
19 Richard Antonio CARAPAZ MONTENEGRO EcuadorMOV9
20 Johan LE BON FranceFDJ9
21 Pierre Roger LATOUR FranceALM7
22 Christoph PFINGSTEN GermanyBOH7
23 Mathias FRANK SwitzerlandALM6
24 Sander ARMEE BelgiumLTS6
25 Matvey MAMYKIN RussiaKAT6
26 Koen BOUWMAN NetherlandsTLJ6
27 Jon IZAGUIRRE INSAUSTI SpainTBM5
28 David GAUDU FranceFDJ5
29 Bob JUNGELS LuxembourgQST4
30 Anass AIT EL ABDIA MoroccoUAD2
31 Lukas PÖSTLBERGER AustriaBOH2
P.JménoTýmČas/Body
1 Maximilian SCHACHMANN GermanyQST4:39:15
2 Gianni MOSCON ItalySKY+8
3 Jack HAIG AustraliaORS+11
4 Lennard KÄMNA GermanySUN+12
5 Antwan TOLHOEK NetherlandsTLJ+13
6 Merhawi KUDUS GHEBREMEDHIN EritreaDDD+20
7 Pierre Roger LATOUR FranceALM+20
8 David GAUDU FranceFDJ+21
9 Richard Antonio CARAPAZ MONTENEGRO EcuadorMOV+22
10 Guillaume MARTIN FranceWGG+22
11 Anass AIT EL ABDIA MoroccoUAD+36
12 James SHAW Great BritainLTS+1:33
13 Rémi Cavagna FranceQST+1:45
14 Rob POWER AustraliaORS+1:55
15 Odd Christian EIKING NorwayFDJ+1:56
16 Matvey MAMYKIN RussiaKAT+5:56
17 Silvio HERKLOTZ GermanyBOH+6:38
18 Stefan KÜNG SwitzerlandBMC+8:18
19 Fabien DOUBEY FranceWGG+9:09
20 Michael GOGL AustriaTFS+9:11
21 Léo VINCENT FranceFDJ+9:17
22 Dion SMITH New ZealandWGG+9:20
23 Nans PETERS FranceALM+9:21
24 Alexander EDMONSON AustraliaORS+12:35
25 Tom BOHLI SwitzerlandBMC+12:38
26 Davide MARTINELLI ItalyQST+12:44
27 Owain DOULL Great BritainSKY+12:53
28 Simone CONSONNI ItalyUAD+12:55
29 Remy MERTZ BelgiumLTS+13:06
30 Lorrenzo MANZIN FranceFDJ+13:07
31 Koen BOUWMAN NetherlandsTLJ+16:46
32 Alexey VERMEULEN United StatesTLJ+17:00
33 GREGORY DANIEL United StatesTFS+17:04
34 Oliviero TROIA ItalyUAD+17:07

Kolem Romandie 2017, pořadí 2. etapy

|
|
|
|
|
P.JménoTýmČas/Body
1 Stefan KÜNG SUIBMC3:33:15
2 ANDREY GRIVKO UKRAST+0
3 Sonny COLBRELLI ITATBM+20
4 Alexander EDMONSON AUSORS+20
5 Ben SWIFT GBRUAD+20
6 Fabio FELLINE ITATFS+20
7 Tosh VAN DER SANDE BELLTS+20
8 Jarlinson PANTANO GOMEZ COLTFS+20
9 Diego ULISSI ITAUAD+20
10 Maximiliano Ariel RICHEZE ARGQST+20
64 Roman KREUZIGER CZEORS+20
73 Ondrej CINK CZETBM+20
85 Juraj SAGAN SVKBOH+20
141 Martin VELITS SVKQST+10:37
P.JménoTýmČas/Body
1 Stefan KÜNG SUIBMC3:33:15
2 ANDREY GRIVKO UKRAST+0
3 Sonny COLBRELLI ITATBM+20
4 Alexander EDMONSON AUSORS+20
5 Ben SWIFT GBRUAD+20
6 Fabio FELLINE ITATFS+20
7 Tosh VAN DER SANDE BELLTS+20
8 Jarlinson PANTANO GOMEZ COLTFS+20
9 Diego ULISSI ITAUAD+20
10 Maximiliano Ariel RICHEZE ARGQST+20
11 Maximilian SCHACHMANN GERQST+20
12 Wilco KELDERMAN NEDSUN+20
13 Lennard KÄMNA GERSUN+20
14 Hugo HOULE CANALM+20
15 Andrea PASQUALON ITAWGG+20
16 Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA ESPAST+20
17 Dion SMITH NZLWGG+20
18 Natnael BERHANE ERIDDD+20
19 Lorrenzo MANZIN FRAFDJ+20
20 Primož ROGLIC SLOTLJ+20
21 Viacheslav KUZNETSOV RUSKAT+20
22 Pierre Roger LATOUR FRAALM+20
23 Emanuel BUCHMANN GERBOH+20
24 Jon IZAGUIRRE INSAUSTI ESPTBM+20
25 Jack HAIG AUSORS+20
26 Samuel DUMOULIN FRAALM+20
27 Odd Christian EIKING NORFDJ+20
28 Georg PREIDLER AUTSUN+20
29 José GONÇALVES PORKAT+20
30 Michael SCHWARZMANN GERBOH+20
31 Pawel POLJANSKI POLBOH+20
32 Lukas PÖSTLBERGER AUTBOH+20
33 Robert GESINK NEDTLJ+20
34 Richie PORTE AUSBMC+20
35 Moreno HOFLAND NEDLTS+20
36 David DE LA CRUZ MELGAREJO ESPQST+20
37 Tanel KANGERT ESTAST+20
38 Johannes FRÖHLINGER GERSUN+20
39 Rigoberto URAN URAN COLCDT+20
40 Antwan TOLHOEK NEDTLJ+20
41 Mathias FRANK SUIALM+20
42 Ruben FERNANDEZ ANDUJAR ESPMOV+20
43 André CARDOSO PORTFS+20
44 Victor CAMPENAERTS BELTLJ+20
45 Fabien DOUBEY FRAWGG+20
46 Alexis VUILLERMOZ FRAALM+20
47 Maxime MONFORT BELLTS+20
48 Alex DOWSETT GBRMOV+20
49 KEVIN REZA FRAFDJ+20
50 Bakhtiyar KOZHATAYEV KAZAST+20
51 Sébastien REICHENBACH SUIFDJ+20
52 Jonathan CASTROVIEJO ESPMOV+20
53 Michael GOGL AUTTFS+20
54 Thomas DEGAND BELWGG+20
55 Chad HAGA USASUN+20
56 Ilnur ZAKARIN RUSKAT+20
57 Simon ŠPILAK SLOKAT+20
58 Richard Antonio CARAPAZ MONTENEGRO ECUMOV+20
59 Guillaume MARTIN FRAWGG+20
60 Mikael CHEREL FRAALM+20
61 NICHOLAS ROCHE IRLBMC+20
62 Rémi Cavagna FRAQST+20
63 Alberto LOSADA ALGUACIL ESPKAT+20
64 Roman KREUZIGER CZEORS+20
65 Christoph PFINGSTEN GERBOH+20
66 Michael ALBASINI SUIORS+20
67 Damien HOWSON AUSORS+20
68 Tejay VAN GARDEREN USABMC+20
69 Simon YATES GBRORS+20
70 Laurens TEN DAM NEDSUN+20
71 Pavel KOCHETKOV RUSKAT+20
72 Tsgabu Gebremaryam GRMAY ETHTBM+20
73 Ondrej CINK CZETBM+20
74 Owain DOULL GBRSKY+20
75 Gianni MOSCON ITASKY+20
76 Peter KENNAUGH GBRSKY+20
77 Chris FROOME GBRSKY+20
78 David GAUDU FRAFDJ+20
79 Andrey AMADOR BIKKAZAKOVA CRCMOV+20
80 Carlos Alberto BETANCUR GOMEZ COLMOV+20
81 Jesus HERRADA LOPEZ ESPMOV+20
82 Bob JUNGELS LUXQST+20
83 Brendan CANTY AUSCDT+20
84 Jaco VENTER RSADDD+20
85 Juraj SAGAN SVKBOH+20
86 Tom BOHLI SUIBMC+20
87 WINNER ANDREW ANACONA GOMEZ COLMOV+20
88 Louis MEINTJES RSAUAD+20
89 Laurens DE VREESE BELAST+20
90 Peter STETINA USATFS+20
91 Matteo BONO ITAUAD+20
92 Jurgen VAN DEN BROECK BELTLJ+20
93 Marco MINNAARD NEDWGG+20
94 Nathan BROWN USACDT+20
95 Alexey VERMEULEN USATLJ+20
96 Rein TAARAMÄE ESTKAT+20
97 Manuele MORI ITAUAD+20
98 Remy MERTZ BELLTS+20
99 Anass AIT EL ABDIA MARUAD+20
100 Sergei CHERNETSKI RUSAST+20
101 Michael SCHÄR SUIBMC+20
102 Sam BEWLEY NZLORS+20
103 Arnaud COURTEILLE FRAFDJ+20
104 Davide MARTINELLI ITAQST+20
105 Danilo WYSS SUIBMC+20
106 Janez BRAJKOVIC SLOTBM+20
107 Rob POWER AUSORS+20
108 Nans PETERS FRAALM+45
109 Johan LE BON FRAFDJ+45
110 Youcef REGUIGUI ALGDDD+51
111 Merhawi KUDUS GHEBREMEDHIN ERIDDD+54
112 Marcus BURGHARDT GERBOH+1:00
113 Wouter WIPPERT NEDCDT+1:02
114 Frederik VEUCHELEN BELWGG+1:02
115 Daniel TEKLEHAIMANOT ERIDDD+1:29
116 Tom STAMSNIJDER NEDSUN+1:30
117 Simone CONSONNI ITAUAD+1:33
118 Nikita STALNOV KAZAST+1:38
119 Yukiya ARASHIRO JPNTBM+2:04
120 Simon CLARKE AUSCDT+2:04
121 Matvey MAMYKIN RUSKAT+2:24
122 Daniel OSS ITABMC+3:02
123 Jay Robert THOMSON RSADDD+3:29
124 Tim DECLERCQ BELQST+3:29
125 Oliviero TROIA ITAUAD+3:29
126 James SHAW GBRLTS+3:29
127 Kristijan KOREN SLOCDT+3:29
128 Antonio NIBALI ITATBM+3:29
129 Toms SKUJINS LATCDT+3:29
130 Thomas DE GENDT BELLTS+5:02
131 Koen BOUWMAN NEDTLJ+5:02
132 GREGORY DANIEL USATFS+5:02
133 Sander ARMEE BELLTS+5:02
134 Xandro MEURISSE BELWGG+5:02
135 Mekseb DEBESAY ERIDDD+5:02
136 David LOPEZ GARCIA ESPSKY+7:29
137 Christophe RIBLON FRAALM+9:22
138 Ian BOSWELL USASKY+10:18
139 Kris BOECKMANS BELLTS+10:18
140 Silvio HERKLOTZ GERBOH+10:36
141 Martin VELITS SVKQST+10:37
142 Elia VIVIANI ITASKY+10:37
143 Fumiyuki BEPPU JPNTFS+10:37
144 William CLARKE AUSCDT+10:37
145 Juan Jose LOBATO DEL VALLE ESPTLJ+10:37
146 Adrien NIYONSHUTI RWADDD+10:37
147 Meiyin WANG CHNTBM+10:37
148 Oscar GATTO ITAAST+10:37
149 Vasil KIRYIENKA BLRSKY+13:09
DNFJesus HERNANDEZ BLAZQUEZ ESPTFS 
DNFWarren BARGUIL FRASUN 
DNFLéo VINCENT FRAFDJ 
P.JménoTýmČas/Body
1 Fabio FELLINE ItalyTFS8:12:42
2 Maximilian SCHACHMANN GermanyQST+8
3 Jesus HERRADA LOPEZ SpainMOV+8
4 Primož ROGLIC SloveniaTLJ+9
5 Jon IZAGUIRRE INSAUSTI SpainTBM+12
6 Bob JUNGELS LuxembourgQST+12
7 José GONÇALVES PortugalKAT+13
8 Ruben FERNANDEZ ANDUJAR SpainMOV+13
9 Michael ALBASINI SwitzerlandORS+14
10 Jonathan CASTROVIEJO SpainMOV+14
11 Diego ULISSI ItalyUAD+14
12 Jarlinson PANTANO GOMEZ ColombiaTFS+15
13 Damien HOWSON AustraliaORS+15
14 Wilco KELDERMAN NetherlandsSUN+16
15 Gianni MOSCON ItalySKY+16
16 Simon YATES Great BritainORS+18
17 Jack HAIG AustraliaORS+19
18 Emanuel BUCHMANN GermanyBOH+20
19 Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA SpainAST+20
20 Mathias FRANK SwitzerlandALM+20
21 Lennard KÄMNA GermanySUN+20
22 David DE LA CRUZ MELGAREJO SpainQST+20
23 Robert GESINK NetherlandsTLJ+20
24 Antwan TOLHOEK NetherlandsTLJ+21
25 Chad HAGA United StatesSUN+21
26 Simon ŠPILAK SloveniaKAT+23
27 WINNER ANDREW ANACONA GOMEZ ColombiaMOV+23
28 Louis MEINTJES South AfricaUAD+24
29 Maxime MONFORT BelgiumLTS+24
30 Peter STETINA United StatesTFS+25
31 Roman KREUZIGER Czech RepublicORS+26
32 Alexis VUILLERMOZ FranceALM+27
33 Tsgabu Gebremaryam GRMAY EthiopiaTBM+28
34 Sébastien REICHENBACH SwitzerlandFDJ+28
35 Pierre Roger LATOUR FranceALM+28
36 Chris FROOME Great BritainSKY+29
37 Carlos Alberto BETANCUR GOMEZ ColombiaMOV+29
38 David GAUDU FranceFDJ+29
39 Tanel KANGERT EstoniaAST+29
40 Rigoberto URAN URAN ColombiaCDT+30
P.JménoTýmČas/Body
1 Sander ARMEE BelgiumLTS39
2 Simon YATES Great BritainORS24
3 Diego ULISSI ItalyUAD16
4 Mekseb DEBESAY EritreaDDD13
5 David GAUDU FranceFDJ12
6 Frederik VEUCHELEN BelgiumWGG10
7 Marco MINNAARD NetherlandsWGG9
8 Wilco KELDERMAN NetherlandsSUN8
9 Stefan KÜNG SwitzerlandBMC8
10 Matvey MAMYKIN RussiaKAT6
11 ANDREY GRIVKO UkraineAST6
12 Marcus BURGHARDT GermanyBOH5
13 GREGORY DANIEL United StatesTFS1
P.JménoTýmČas/Body
1 Stefan KÜNG SwitzerlandBMC56
2 ANDREY GRIVKO UkraineAST55
3 Fabio FELLINE ItalyTFS48
4 Alexander EDMONSON AustraliaORS40
5 Diego ULISSI ItalyUAD33
6 Michael ALBASINI SwitzerlandORS30
7 Marco MINNAARD NetherlandsWGG30
8 Maximilian SCHACHMANN GermanyQST28
9 Frederik VEUCHELEN BelgiumWGG25
10 Jesus HERRADA LOPEZ SpainMOV25
11 Alex DOWSETT Great BritainMOV25
12 Sonny COLBRELLI ItalyTBM20
13 Mekseb DEBESAY EritreaDDD20
14 Natnael BERHANE EritreaDDD19
15 Wilco KELDERMAN NetherlandsSUN18
16 Chris FROOME Great BritainSKY17
17 Victor CAMPENAERTS BelgiumTLJ17
18 Ben SWIFT Great BritainUAD16
19 Primož ROGLIC SloveniaTLJ15
20 Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA SpainAST15
21 Vasil KIRYIENKA BelarusSKY13
22 Tosh VAN DER SANDE BelgiumLTS12
23 Sander ARMEE BelgiumLTS12
24 David DE LA CRUZ MELGAREJO SpainQST11
25 Tom BOHLI SwitzerlandBMC11
26 Jarlinson PANTANO GOMEZ ColombiaTFS10
27 Richard Antonio CARAPAZ MONTENEGRO EcuadorMOV9
28 Johan LE BON FranceFDJ9
29 Pierre Roger LATOUR FranceALM7
30 Christoph PFINGSTEN GermanyBOH7
31 Maximiliano Ariel RICHEZE ArgentinaQST7
32 Mathias FRANK SwitzerlandALM6
33 Matvey MAMYKIN RussiaKAT6
34 Koen BOUWMAN NetherlandsTLJ6
35 Jon IZAGUIRRE INSAUSTI SpainTBM5
36 David GAUDU FranceFDJ5
37 Bob JUNGELS LuxembourgQST4
38 Lennard KÄMNA GermanySUN4
39 Hugo HOULE CanadaALM3
40 Anass AIT EL ABDIA MoroccoUAD2
P.JménoTýmČas/Body
1 Maximilian SCHACHMANN GermanyQST8:12:50
2 Gianni MOSCON ItalySKY+8
3 Jack HAIG AustraliaORS+11
4 Lennard KÄMNA GermanySUN+12
5 Antwan TOLHOEK NetherlandsTLJ+13
6 Pierre Roger LATOUR FranceALM+20
7 David GAUDU FranceFDJ+21
8 Richard Antonio CARAPAZ MONTENEGRO EcuadorMOV+22
9 Guillaume MARTIN FranceWGG+22
10 Anass AIT EL ABDIA MoroccoUAD+36
11 Merhawi KUDUS GHEBREMEDHIN EritreaDDD+54
12 Rémi Cavagna FranceQST+1:45
13 Rob POWER AustraliaORS+1:55
14 Odd Christian EIKING NorwayFDJ+1:56
15 James SHAW Great BritainLTS+4:42
16 Stefan KÜNG SwitzerlandBMC+7:48
17 Matvey MAMYKIN RussiaKAT+8:00
18 Fabien DOUBEY FranceWGG+9:09
19 Michael GOGL AustriaTFS+9:11
20 Dion SMITH New ZealandWGG+9:20
21 Nans PETERS FranceALM+9:46
22 Alexander EDMONSON AustraliaORS+12:35
23 Tom BOHLI SwitzerlandBMC+12:38
24 Davide MARTINELLI ItalyQST+12:44
25 Owain DOULL Great BritainSKY+12:53
26 Remy MERTZ BelgiumLTS+13:06
27 Lorrenzo MANZIN FranceFDJ+13:07
28 Simone CONSONNI ItalyUAD+14:08
29 Silvio HERKLOTZ GermanyBOH+16:54
30 Alexey VERMEULEN United StatesTLJ+17:00
31 Oliviero TROIA ItalyUAD+20:16
32 Koen BOUWMAN NetherlandsTLJ+21:28
33 GREGORY DANIEL United StatesTFS+21:46

Kolem Romandie 2017, pořadí 3. etapy

|
|
|
|
|
P.JménoTýmČas/Body
1 Elia VIVIANI ITASKY4:27:42
2 Sonny COLBRELLI ITATBM+0
3 Michael SCHWARZMANN GERBOH+0
4 Alexander EDMONSON AUSORS+0
5 Samuel DUMOULIN FRAALM+0
6 Youcef REGUIGUI ALGDDD+0
7 Maximiliano Ariel RICHEZE ARGQST+0
8 Moreno HOFLAND NEDLTS+0
9 Viacheslav KUZNETSOV RUSKAT+0
10 Juan Jose LOBATO DEL VALLE ESPTLJ+0
49 Roman KREUZIGER CZEORS+0
99 Juraj SAGAN SVKBOH+0
104 Ondrej CINK CZETBM+0
130 Martin VELITS SVKQST+8:43
P.JménoTýmČas/Body
1 Elia VIVIANI ITASKY4:27:42
2 Sonny COLBRELLI ITATBM+0
3 Michael SCHWARZMANN GERBOH+0
4 Alexander EDMONSON AUSORS+0
5 Samuel DUMOULIN FRAALM+0
6 Youcef REGUIGUI ALGDDD+0
7 Maximiliano Ariel RICHEZE ARGQST+0
8 Moreno HOFLAND NEDLTS+0
9 Viacheslav KUZNETSOV RUSKAT+0
10 Juan Jose LOBATO DEL VALLE ESPTLJ+0
11 Dion SMITH NZLWGG+0
12 KEVIN REZA FRAFDJ+0
13 Andrea PASQUALON ITAWGG+0
14 Kristijan KOREN SLOCDT+0
15 Lennard KÄMNA GERSUN+0
16 Georg PREIDLER AUTSUN+0
17 Bakhtiyar KOZHATAYEV KAZAST+0
18 Guillaume MARTIN FRAWGG+0
19 Ben SWIFT GBRUAD+0
20 Mikael CHEREL FRAALM+0
21 Emanuel BUCHMANN GERBOH+0
22 Jarlinson PANTANO GOMEZ COLTFS+0
23 Laurens DE VREESE BELAST+0
24 Danilo WYSS SUIBMC+0
25 Hugo HOULE CANALM+0
26 Richie PORTE AUSBMC+0
27 Antwan TOLHOEK NEDTLJ+0
28 Diego ULISSI ITAUAD+0
29 Xandro MEURISSE BELWGG+0
30 NICHOLAS ROCHE IRLBMC+0
31 Fabio FELLINE ITATFS+0
32 Michael GOGL AUTTFS+0
33 Michael SCHÄR SUIBMC+0
34 Pawel POLJANSKI POLBOH+0
35 Odd Christian EIKING NORFDJ+0
36 Bob JUNGELS LUXQST+0
37 Wilco KELDERMAN NEDSUN+0
38 Jesus HERRADA LOPEZ ESPMOV+0
39 José GONÇALVES PORKAT+0
40 Fabien DOUBEY FRAWGG+0
41 David DE LA CRUZ MELGAREJO ESPQST+0
42 Simon CLARKE AUSCDT+0
43 Natnael BERHANE ERIDDD+0
44 Pierre Roger LATOUR FRAALM+0
45 Rémi Cavagna FRAQST+0
46 Primož ROGLIC SLOTLJ+0
47 Thomas DEGAND BELWGG+0
48 Tom BOHLI SUIBMC+0
49 Roman KREUZIGER CZEORS+0
50 Lorrenzo MANZIN FRAFDJ+0
51 André CARDOSO PORTFS+0
52 Robert GESINK NEDTLJ+0
53 Nans PETERS FRAALM+0
54 Marco MINNAARD NEDWGG+0
55 Brendan CANTY AUSCDT+0
56 Simon ŠPILAK SLOKAT+0
57 Sébastien REICHENBACH SUIFDJ+0
58 Silvio HERKLOTZ GERBOH+0
59 Merhawi KUDUS GHEBREMEDHIN ERIDDD+0
60 Owain DOULL GBRSKY+0
61 Jonathan CASTROVIEJO ESPMOV+0
62 Jon IZAGUIRRE INSAUSTI ESPTBM+0
63 Daniel TEKLEHAIMANOT ERIDDD+0
64 Ilnur ZAKARIN RUSKAT+0
65 Mathias FRANK SUIALM+0
66 Maxime MONFORT BELLTS+0
67 Ruben FERNANDEZ ANDUJAR ESPMOV+0
68 Chris FROOME GBRSKY+0
69 Damien HOWSON AUSORS+0
70 Gianni MOSCON ITASKY+0
71 Simone CONSONNI ITAUAD+0
72 WINNER ANDREW ANACONA GOMEZ COLMOV+0
73 Tanel KANGERT ESTAST+0
74 Remy MERTZ BELLTS+0
75 Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA ESPAST+0
76 Carlos Alberto BETANCUR GOMEZ COLMOV+0
77 Richard Antonio CARAPAZ MONTENEGRO ECUMOV+0
78 Andrey AMADOR BIKKAZAKOVA CRCMOV+0
79 Tosh VAN DER SANDE BELLTS+0
80 Louis MEINTJES RSAUAD+0
81 James SHAW GBRLTS+0
82 Tsgabu Gebremaryam GRMAY ETHTBM+0
83 Tejay VAN GARDEREN USABMC+0
84 Manuele MORI ITAUAD+0
85 Christoph PFINGSTEN GERBOH+0
86 Maximilian SCHACHMANN GERQST+0
87 Pavel KOCHETKOV RUSKAT+0
88 Sander ARMEE BELLTS+0
89 Rob POWER AUSORS+0
90 Matvey MAMYKIN RUSKAT+0
91 Johannes FRÖHLINGER GERSUN+0
92 Chad HAGA USASUN+0
93 Sergei CHERNETSKI RUSAST+0
94 Jack HAIG AUSORS+0
95 Laurens TEN DAM NEDSUN+0
96 Alexis VUILLERMOZ FRAALM+0
97 Anass AIT EL ABDIA MARUAD+0
98 Janez BRAJKOVIC SLOTBM+0
99 Juraj SAGAN SVKBOH+0
100 Arnaud COURTEILLE FRAFDJ+0
101 Rigoberto URAN URAN COLCDT+0
102 Stefan KÜNG SUIBMC+0
103 David GAUDU FRAFDJ+0
104 Ondrej CINK CZETBM+0
105 Simon YATES GBRORS+0
106 Peter STETINA USATFS+0
107 Jurgen VAN DEN BROECK BELTLJ+0
108 Jaco VENTER RSADDD+0
109 Rein TAARAMÄE ESTKAT+0
110 Nathan BROWN USACDT+0
111 Alberto LOSADA ALGUACIL ESPKAT+0
112 Christophe RIBLON FRAALM+0
113 Peter KENNAUGH GBRSKY+0
114 Michael ALBASINI SUIORS+0
115 Mekseb DEBESAY ERIDDD+12
116 Antonio NIBALI ITATBM+14
117 Yukiya ARASHIRO JPNTBM+14
118 David LOPEZ GARCIA ESPSKY+33
119 Matteo BONO ITAUAD+37
120 Daniel OSS ITABMC+37
121 Johan LE BON FRAFDJ+42
122 Marcus BURGHARDT GERBOH+55
123 Toms SKUJINS LATCDT+1:34
124 Tim DECLERCQ BELQST+2:06
125 Alex DOWSETT GBRMOV+3:33
126 Ian BOSWELL USASKY+5:47
127 ANDREY GRIVKO UKRAST+7:42
128 Thomas DE GENDT BELLTS+8:43
129 Vasil KIRYIENKA BLRSKY+8:43
130 Martin VELITS SVKQST+8:43
131 GREGORY DANIEL USATFS+8:43
132 Nikita STALNOV KAZAST+8:43
133 Frederik VEUCHELEN BELWGG+8:43
134 Davide MARTINELLI ITAQST+8:43
135 Alexey VERMEULEN USATLJ+8:43
136 Oscar GATTO ITAAST+8:43
137 Lukas PÖSTLBERGER AUTBOH+8:43
138 Wouter WIPPERT NEDCDT+8:43
139 Oliviero TROIA ITAUAD+8:43
140 William CLARKE AUSCDT+8:43
141 Tom STAMSNIJDER NEDSUN+8:43
142 Meiyin WANG CHNTBM+8:43
143 Koen BOUWMAN NEDTLJ+8:43
144 Victor CAMPENAERTS BELTLJ+8:43
145 Fumiyuki BEPPU JPNTFS+8:43
146 Jay Robert THOMSON RSADDD+8:43
147 Sam BEWLEY NZLORS+8:43
148 Adrien NIYONSHUTI RWADDD+8:43
149 Kris BOECKMANS BELLTS+8:43
P.JménoTýmČas/Body
1 Fabio FELLINE ItalyTFS12:40:24
2 Maximilian SCHACHMANN GermanyQST+8
3 Jesus HERRADA LOPEZ SpainMOV+8
4 Primož ROGLIC SloveniaTLJ+9
5 Jon IZAGUIRRE INSAUSTI SpainTBM+12
6 Bob JUNGELS LuxembourgQST+12
7 José GONÇALVES PortugalKAT+13
8 Ruben FERNANDEZ ANDUJAR SpainMOV+13
9 Michael ALBASINI SwitzerlandORS+14
10 Jonathan CASTROVIEJO SpainMOV+14
11 Diego ULISSI ItalyUAD+14
12 Jarlinson PANTANO GOMEZ ColombiaTFS+15
13 Damien HOWSON AustraliaORS+15
14 Wilco KELDERMAN NetherlandsSUN+16
15 Gianni MOSCON ItalySKY+16
16 Simon YATES Great BritainORS+18
17 Jack HAIG AustraliaORS+19
18 Emanuel BUCHMANN GermanyBOH+20
19 Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA SpainAST+20
20 Mathias FRANK SwitzerlandALM+20
21 Lennard KÄMNA GermanySUN+20
22 David DE LA CRUZ MELGAREJO SpainQST+20
23 Robert GESINK NetherlandsTLJ+20
24 Antwan TOLHOEK NetherlandsTLJ+21
25 Chad HAGA United StatesSUN+21
26 Simon ŠPILAK SloveniaKAT+23
27 WINNER ANDREW ANACONA GOMEZ ColombiaMOV+23
28 Louis MEINTJES South AfricaUAD+24
29 Maxime MONFORT BelgiumLTS+24
30 Peter STETINA United StatesTFS+25
31 Roman KREUZIGER Czech RepublicORS+26
32 Alexis VUILLERMOZ FranceALM+27
33 Tsgabu Gebremaryam GRMAY EthiopiaTBM+28
34 Sébastien REICHENBACH SwitzerlandFDJ+28
35 Pierre Roger LATOUR FranceALM+28
36 Chris FROOME Great BritainSKY+29
37 Carlos Alberto BETANCUR GOMEZ ColombiaMOV+29
38 David GAUDU FranceFDJ+29
39 Tanel KANGERT EstoniaAST+29
40 Rigoberto URAN URAN ColombiaCDT+30
P.JménoTýmČas/Body
1 Sander ARMEE BelgiumLTS39
2 Simon YATES Great BritainORS24
3 Diego ULISSI ItalyUAD16
4 Thomas DE GENDT BelgiumLTS15
5 Mekseb DEBESAY EritreaDDD13
6 David GAUDU FranceFDJ12
7 Frederik VEUCHELEN BelgiumWGG10
8 Marco MINNAARD NetherlandsWGG9
9 Wilco KELDERMAN NetherlandsSUN8
10 Stefan KÜNG SwitzerlandBMC8
11 Matvey MAMYKIN RussiaKAT6
12 Lukas PÖSTLBERGER AustriaBOH6
13 ANDREY GRIVKO UkraineAST6
14 Tosh VAN DER SANDE BelgiumLTS5
15 Marcus BURGHARDT GermanyBOH5
16 Hugo HOULE CanadaALM4
17 Toms SKUJINS LatviaCDT4
18 Sébastien REICHENBACH SwitzerlandFDJ3
19 Arnaud COURTEILLE FranceFDJ2
20 Victor CAMPENAERTS BelgiumTLJ2
21 Davide MARTINELLI ItalyQST2
22 Simon CLARKE AustraliaCDT1
23 GREGORY DANIEL United StatesTFS1
P.JménoTýmČas/Body
1 Stefan KÜNG SwitzerlandBMC66
2 Alexander EDMONSON AustraliaORS58
3 ANDREY GRIVKO UkraineAST55
4 Elia VIVIANI ItalySKY50
5 Sonny COLBRELLI ItalyTBM50
6 Fabio FELLINE ItalyTFS48
7 Alex DOWSETT Great BritainMOV40
8 Diego ULISSI ItalyUAD33
9 Michael ALBASINI SwitzerlandORS30
10 Marco MINNAARD NetherlandsWGG30
11 Maximilian SCHACHMANN GermanyQST28
12 Frederik VEUCHELEN BelgiumWGG25
13 Jesus HERRADA LOPEZ SpainMOV25
14 Mekseb DEBESAY EritreaDDD20
15 Michael SCHWARZMANN GermanyBOH20
16 Natnael BERHANE EritreaDDD19
17 Maximiliano Ariel RICHEZE ArgentinaQST19
18 Wilco KELDERMAN NetherlandsSUN18
19 Chris FROOME Great BritainSKY17
20 Victor CAMPENAERTS BelgiumTLJ17
21 Ben SWIFT Great BritainUAD16
22 Samuel DUMOULIN FranceALM16
23 Davide MARTINELLI ItalyQST15
24 Primož ROGLIC SloveniaTLJ15
25 Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA SpainAST15
26 Youcef REGUIGUI AlgeriaDDD14
27 Vasil KIRYIENKA BelarusSKY13
28 Tosh VAN DER SANDE BelgiumLTS12
29 Sander ARMEE BelgiumLTS12
30 David DE LA CRUZ MELGAREJO SpainQST11
31 Tom BOHLI SwitzerlandBMC11
32 Jarlinson PANTANO GOMEZ ColombiaTFS10
33 Moreno HOFLAND NetherlandsLTS10
34 Nikita STALNOV KazakhstanAST10
35 Richard Antonio CARAPAZ MONTENEGRO EcuadorMOV9
36 Johan LE BON FranceFDJ9
37 Viacheslav KUZNETSOV RussiaKAT8
38 Lukas PÖSTLBERGER AustriaBOH8
39 Pierre Roger LATOUR FranceALM7
40 Christoph PFINGSTEN GermanyBOH7
P.JménoTýmČas/Body
1 Maximilian SCHACHMANN GermanyQST12:40:32
2 Gianni MOSCON ItalySKY 
3 Jack HAIG AustraliaORS 
4 Lennard KÄMNA GermanySUN 
5 Antwan TOLHOEK NetherlandsTLJ 
6 Pierre Roger LATOUR FranceALM 
7 David GAUDU FranceFDJ 
8 Richard Antonio CARAPAZ MONTENEGRO EcuadorMOV 
9 Guillaume MARTIN FranceWGG 
10 Anass AIT EL ABDIA MoroccoUAD 
11 Merhawi KUDUS GHEBREMEDHIN EritreaDDD 
12 Rémi Cavagna FranceQST 
13 Rob POWER AustraliaORS 
14 Odd Christian EIKING NorwayFDJ 
15     
16 Stefan KÜNG SwitzerlandBMC 
17 Matvey MAMYKIN RussiaKAT 
18 Fabien DOUBEY FranceWGG 
19 Michael GOGL AustriaTFS 
20 Dion SMITH New ZealandWGG 
21 Nans PETERS FranceALM 
22 Alexander EDMONSON AustraliaORS 
23 Tom BOHLI SwitzerlandBMC 
24 Owain DOULL Great BritainSKY 
25 Remy MERTZ BelgiumLTS 
26 Lorrenzo MANZIN FranceFDJ 
27 Simone CONSONNI ItalyUAD 
28 Silvio HERKLOTZ GermanyBOH 
29 Davide MARTINELLI ItalyQST 
30 Alexey VERMEULEN United StatesTLJ 
31 Oliviero TROIA ItalyUAD 
32 Koen BOUWMAN NetherlandsTLJ 
33 GREGORY DANIEL United StatesTFS 
Výsledky této etapy ještě nejsou známy.
Výsledky této etapy ještě nejsou známy.

Sledujte nás!

2,284FanoušciLike

Celkové pořadí

Výsledky této etapy ještě nejsou známy.