Úvod E3 Harelbeke 2017

E3 Harelbeke 2017

E3 Harelbeke logo

E3 Harelbeke 2017 je jednodenní závod v regionu Flandry v Belgii. Start a cíl je ve městě Harelbeke. Délka trati je přes 210 kilometrů. Závod organizuje Hand in Hand Cycling club of Harelbeke a je součástí kalendáře UCI World Tour.

E3 Harelbeke je přípravou na závod Kolem Flander. Trať je kratší, ale je zde hodně kopců. Podmínky jsou také srovnatelné. Dlažební kostky, vítr a stoupání. Trasa má velký okruh kolem východních Flander, včetně 12 kopců.

Někteří jezdci dokonce preferují tento závod místo taktického, ale prestižního závodu Kolem Flander.

Oficiální stránky závodu: www.e3-harelbeke.be

Profil etapy

Neznámý.

Články

Nejnovější

Greg Van Avermaet

Pády ovlivněnou E3 vyhrál Greg Van Avermaet

Dnešní klasiku E3 Harelbeke vyhrál Greg Van Avermaet (BMC). Druhý dospurtoval Philippe Gilbert (Quick-Step Floors) a třetí Olivier Naesen (AG2R). Petra Sagana (Bora-Hansgrohe) potkal...

Celkové pořadí

E3 Harelbeke 2017

|
P.JménoTýmČas/Body
1 Greg VAN AVERMAET BELBMC4:48:17
2 Philippe GILBERT BELQST+0
3 Oliver NAESEN BELALM+0
4 Luke DURBRIDGE AUSORS+40
5 Lukas PÖSTLBERGER AUTBOH+41
6 MICHAEL VALGREN ANDERSEN DENAST+52
7 Sonny COLBRELLI ITATBM+52
8 Tom BOONEN BELQST+52
9 Dylan VAN BAARLE NEDCDT+52
10 Alberto BETTIOL ITACDT+52
53 Zdenek ŠTYBAR CZEQST+2:16
101 Erik BASKA SVKBOH+10:45
108 Peter SAGAN SVKBOH+10:45
DNFJuraj SAGAN SVKBOH 
P.JménoTýmČas/Body
1 Greg VAN AVERMAET BELBMC4:48:17
2 Philippe GILBERT BELQST+0
3 Oliver NAESEN BELALM+0
4 Luke DURBRIDGE AUSORS+40
5 Lukas PÖSTLBERGER AUTBOH+41
6 MICHAEL VALGREN ANDERSEN DENAST+52
7 Sonny COLBRELLI ITATBM+52
8 Tom BOONEN BELQST+52
9 Dylan VAN BAARLE NEDCDT+52
10 Alberto BETTIOL ITACDT+52
11 Fabio FELLINE ITATFS+52
12 Jens KEUKELEIRE BELORS+52
13 John DEGENKOLB GERTFS+52
14 Tiesj BENOOT BELLTS+52
15 Luke ROWE GBRSKY+52
16 Sebastian LANGEVELD NEDCDT+52
17 Laurens DE VREESE BELAST+52
18 Ignatas KONOVALOVAS LTUFDJ+52
19 Niki TERPSTRA NEDQST+52
20 Daniel OSS ITABMC+52
21 Tony MARTIN GERKAT+52
22 Matteo TRENTIN ITAQST+57
23 Sep VANMARCKE BELCDT+1:53
24 Magnus Cort NIELSEN DENORS+2:12
25 Borut BOZIC SLOTBM+2:12
26 Sacha MODOLO ITAUAD+2:12
27 Alexander KRISTOFF NORKAT+2:12
28 Ramon SINKELDAM NEDSUN+2:12
29 Olivier LE GAC FRAFDJ+2:12
30 Scott THWAITES GBRDDD+2:12
31 Jasper DE BUYST BELLTS+2:12
32 Iljo KEISSE BELQST+2:12
33 Luka PIBERNIK SLOTBM+2:12
34 Frederik BACKAERT BELWGG+2:12
35 Koen DE KORT NEDTFS+2:12
36 Guillaume VAN KEIRSBULCK BELWGG+2:12
37 Mathew HAYMAN AUSORS+2:12
38 Taco VAN DER HOORN NEDRNL+2:12
39 Carlos BARBERO CUESTA ESPMOV+2:12
40 Loïc VLIEGEN BELBMC+2:12
41 Jasha SÜTTERLIN GERMOV+2:12
42 Bryan COQUARD FRADEN+2:12
43 Gijs VAN HOECKE BELTLJ+2:12
44 Stijn DEVOLDER BELVWC+2:12
45 Bram TANKINK NEDTLJ+2:12
46 Jos VAN EMDEN NEDTLJ+2:12
47 Jean-Pierre DRUCKER LUXBMC+2:12
48 Jelle WALLAYS BELLTS+2:12
49 Huub DUYN NEDVWC+2:12
50 Thomas SPRENGERS BELSVB+2:12
51 Alexey LUTSENKO KAZAST+2:12
52 Kevin ISTA BELWVA+2:12
53 Zdenek ŠTYBAR CZEQST+2:16
54 Lukasz WISNIOWSKI POLSKY+2:16
55 Silvan DILLIER SUIBMC+2:16
56 Ian STANNARD GBRSKY+2:16
57 Ivan GARCIA CORTINA ESPTBM+2:16
58 Christopher JUUL JENSEN DENORS+2:16
59 Tom SCULLY NZLCDT+2:16
60 Antoine DUCHESNE CANDEN+2:16
61 Sylvain CHAVANEL FRADEN+2:16
62 Gianni MOSCON ITASKY+2:20
63 Vegard Stake LAENGEN NORUAD+2:20
64 Marco MARCATO ITAUAD+2:29
65 Tyler FARRAR USADDD+2:43
66 Hugo HOULE CANALM+6:15
67 Aleksei TCATEVICH RUSGAZ+6:15
68 Dmitriy GRUZDEV KAZAST+6:15
69 Reto HOLLENSTEIN SUIKAT+6:15
70 Nils POLITT GERKAT+6:15
71 Stijn VANDENBERGH BELALM+6:15
72 Michael MORKOV DENKAT+6:15
73 Martin ELMIGER SUIBMC+6:15
74 Eliot LIETAER BELSVB+6:15
75 Søren Kragh ANDERSEN DENSUN+6:15
76 Tom VAN ASBROECK BELCDT+6:15
77 Mickael DELAGE FRAFDJ+6:15
78 Alexis GOUGEARD FRAALM+6:15
79 Kristijan KOREN SLOCDT+6:15
80 Marcus BURGHARDT GERBOH+6:15
81 Bert DE BACKER BELSUN+8:36
82 Elmar REINDERS NEDRNL+8:36
83 Twan CASTELIJNS NEDTLJ+8:36
84 Floris GERFS NEDBMC+8:36
85 Matthieu LADAGNOUS FRAFDJ+8:36
86 Jorge ARCAS PEÑA ESPMOV+8:36
87 Kenneth VAN ROOY BELSVB+8:36
88 Moreno HOFLAND NEDLTS+8:36
89 Romain CARDIS FRADEN+8:36
90 Mads PEDERSEN DENTFS+8:36
91 Sjoerd VAN GINNEKEN NEDRNL+8:36
92 Julien VERMOTE BELQST+8:36
93 Julien DUVAL FRAALM+8:36
94 Nuno MATOS PORMOV+8:36
95 Manuel QUINZIATO ITABMC+8:36
96 Lars BOOM NEDTLJ+8:36
97 Simone CONSONNI ITAUAD+8:36
98 Kris BOECKMANS BELLTS+8:39
99 Edvald BOASSON HAGEN NORDDD+10:45
100 Sven erik BYSTRØM NORKAT+10:45
101 Erik BASKA SVKBOH+10:45
102 Maciej BODNAR POLBOH+10:45
103 Sander CORDEEL BELVWC+10:45
104 Alexander PORSEV RUSGAZ+10:45
105 Igor BOEV RUSGAZ+10:45
106 Julien MORICE FRADEN+10:45
107 Nans PETERS FRAALM+10:45
108 Peter SAGAN SVKBOH+10:45
109 Alexandre PICHOT FRADEN+10:45
110 Remy MERTZ BELLTS+10:45
111 Pavel BRUTT RUSGAZ+10:45
112 Aime DE GENDT BELSVB+10:45
DNFJuraj SAGAN SVKBOH 
DNFChristian KNEES GERSKY 
DNFOwain DOULL GBRSKY 
DNFNico DENZ GERALM 
DNFSalvatore PUCCIO ITASKY 
DNFGediminas BAGDONAS LTUALM 
DNFMatti BRESCHEL DENAST 
DNFOscar GATTO ITAAST 
DNFANDREY GRIVKO UKRAST 
DNFChristoph PFINGSTEN GERBOH 
DNFTruls KORSÆTH NORAST 
DNFTony GALLOPIN FRALTS 
DNFNICCOLO' BONIFAZIO ITATBM 
DNFNikolas MAES BELLTS 
DNFDavid PER SLOTBM 
DNFIon Ander INSAUSTI IRASTORZA ESPTBM 
DNFAleksejs SARAMOTINS LATBOH 
DNFDanny VAN POPPEL NEDSKY 
DNFJack BAUER NZLQST 
DNFChun Kai FENG TPETBM 
DNFBenjamin DECLERCQ BELSVB 
DNFPieter VANSPEYBROUCK BELWGG 
DNFElias VAN BREUSSEGEM BELVWC 
DNFOtto VERGAERDE BELVWC 
DNFStef VAN ZUMMEREN BELVWC 
DNFGaetan BILLE BELVWC 
DNFDries DE BONDT BELVWC 
DNFAlex KIRSCH LUXWVA 
DNFDries VAN GESTEL BELSVB 
DNFChristophe MASSON FRAWVA 
DNFPiet ALLEGAERT BELSVB 
DNFAndrea GUARDINI ITAUAD 
DNFFederico ZURLO ITAUAD 
DNFOliviero TROIA ITAUAD 
DNFMarko KUMP SLOUAD 
DNFBernhard EISEL AUTDDD 
DNFPreben VAN HECKE BELSVB 
DNFIvan SAVITSKIY RUSGAZ 
DNFPim LIGTHART NEDRNL 
DNFCoen VERMELTFOORT NEDRNL 
DNFBrian VAN GOETHEM NEDRNL 
DNFBerden DE VRIES NEDRNL 
DNFJesper ASSELMAN NEDRNL 
DNFRoman MAIKIN RUSGAZ 
DNFLudwig DE WINTER BELWVA 
DNFAndrei SOLOMENNIKOV RUSGAZ 
DNFKevin VAN MELSEN BELWGG 
DNFAdrien PETIT FRADEN 
DNFRyan ANDERSON CANDEN 
DNFJimmy DUQUENNOY BELWVA 
DNFJulien STASSEN BELWVA 
DNFLudovic ROBEET BELWVA 
DNFLawrence NAESEN BELWVA 
DNFNikolay TRUSOV RUSGAZ 
DNFAntonio PEDRERO LOPEZ ESPMOV 
DNFJérôme BAUGNIES BELWGG 
DNFMark RENSHAW AUSDDD 
DNFYoucef REGUIGUI ALGDDD 
DNFNick DOUGALL RSADDD 
DNFLuka MEZGEC SLOORS 
DNFRoger KLUGE GERORS 
DNFMarco HALLER AUTKAT 
DNFDayer Uberney QUINTANA ROJAS COLMOV 
DNFJenthe BIERMANS BELKAT 
DNFHéctor CARRETERO ESPMOV 
DNFCarlos Alberto BETANCUR GOMEZ COLMOV 
DNFMarc SARREAU FRAFDJ 
DNFLorrenzo MANZIN FRAFDJ 
DNFJacopo GUARNIERI ITAFDJ 
DNFMARC FOURNIER FRAFDJ 
DNFMitch DOCKER AUSORS 
DNFAlbert TIMMER NEDSUN 
DNFSimone ANTONINI ITAWGG 
DNFYoann OFFREDO FRAWGG 
DNFWesley KREDER NEDWGG 
DNFMarco COLEDAN ITATFS 
DNFFumiyuki BEPPU JPNTFS 
DNFGregory RAST SUITFS 
DNFJay Robert THOMSON RSADDD 
DNFZico WAEYTENS BELSUN 
DNFRyan MULLEN IRLCDT 
DNFMike TEUNISSEN NEDSUN 
DNFTom STAMSNIJDER NEDSUN 
DNFRoy CURVERS NEDSUN 
DNFMaarten WYNANTS BELTLJ 
DNFRobert Thomas WAGNER GERTLJ 
DNFThomas LEEZER NEDTLJ 
DNFJasper STUYVEN BELTFS 

Sledujte nás!

2,284FanoušciLike