Úvod Driedaagse De Panne – Koksijde 2017

Driedaagse De Panne – Koksijde 2017

Driedaagse De Panne - Koksijde logoDriedaagse De Panne – Koksijde 2017 (můžete znát také pod názvem Tři dny v De Panne) je 41. ročník tohoto každoročního etapového závodu.

Historickým rekordmanem je Eric Vanderaerden, výborný belgický klasikář a spurter, který zde mezi lety 1986 a 1993 vyhrál celkem pětkrát, z toho čtyřikrát v řadě mezi roky 1986 a 1989.

Dnes se jedná o závod kategorie „HC“, tedy druhé nejvyšší kategorizace mužských závodů dle UCI. Účastní se ho 24 stájí po osmi jezdcích, ne všechny týmy ovšem tuto kvótu naplno využijí.

Jistou zvláštností je, že lídr celkové klasifikace nevozí žlutý ani červený, nýbrž bílý dres. Vedle toho je k dispozici i zelený dres pro jezdce, který získá nejvíce bodů za umístění ve finiši (až 20 bodů v prvních dvou etapách, až 10 bodů v druhých dvou), červený dres pro nejlepšího vrchaře (na trati je celkem 18 prémií, kde jsou oceněni první tři jezdci pěti, třemi a jedním bodem) a modrý dres pro nejagresivnějšího jezdce (za body získané na sprinterských prémiích, kde první dostává tři body, druhý dva a třetí jeden).

V závodě jsou udělovány časové bonusy – opět 1 – 3 vteřiny na sprintech, dále 10, 6 a 4 vteřiny za umístění v cíli prvních dvou etap a 6, 4 a 2 vteřiny za finiš 3a. etapy.

Oficiální stránky závodu: www.veloclub-depanne.be

Etapy

Etapa Datum Start > Cíl Délka Vítěz Lídr
1 28.3.2017 De Panne > Zottegem 201 km GILBERT BEL GILBERT BEL
2 29.3.2017 Zottegem > Koksijde 193 km KRISTOFF NOR GILBERT BEL
3a 30.3.2017 De Panne > De Panne 119 km KITTEL GER GILBERT BEL
3b 30.3.2017 De Panne > De Panne 14 km DURBRIDGE AUS GILBERT BEL

Články

Nejnovější

Výsledky etap

Driedaagse De Panne-Koksijde 2017, pořadí 1. etapy

|
|
|
|
|
P.JménoTýmČas/Body
1 Philippe GILBERT BELQST4:36:18
2 Luke DURBRIDGE AUSORS+17
3 Simone CONSONNI ITAUAD+34
4 Jasper DE BUYST BELLTS+34
5 Matthias BRÄNDLE AUTTFS+34
6 Frederik BACKAERT BELWGG+53
7 Alexander KRISTOFF NORKAT+58
8 Edward THEUNS BELTFS+58
9 Marco CANOLA ITANIP+58
10 Sacha MODOLO ITAUAD+58
95 Erik BASKA SVKBOH+9:31
175 Daniel TUREK CZEICA+23:50
P.JménoTýmČas/Body
1 Philippe GILBERT BELQST4:36:18
2 Luke DURBRIDGE AUSORS+17
3 Simone CONSONNI ITAUAD+34
4 Jasper DE BUYST BELLTS+34
5 Matthias BRÄNDLE AUTTFS+34
6 Frederik BACKAERT BELWGG+53
7 Alexander KRISTOFF NORKAT+58
8 Edward THEUNS BELTFS+58
9 Marco CANOLA ITANIP+58
10 Sacha MODOLO ITAUAD+58
11 Guillaume VAN KEIRSBULCK BELWGG+58
12 Maxime VANTOMME BELWVA+58
13 Ole FORFANG NORTJI+58
14 Boy VAN POPPEL NEDTFS+58
15 Jens KEUKELEIRE BELORS+58
16 PIERRE LUC PERICHON FRAFVC+58
17 Filippo POZZATO ITAWIL+58
18 Pim LIGTHART NEDRNL+58
19 Rob RUIJGH NEDTIS+58
20 Sylvain CHAVANEL FRADEN+58
21 Marco HALLER AUTKAT+1:02
22 Alexandre PICHOT FRADEN+1:02
23 Marco MARCATO ITAUAD+1:02
24 Iuri FILOSI ITANIP+1:50
25 Christoph PFINGSTEN GERBOH+2:52
26 Rüdiger SELIG GERBOH+3:24
27 Adam BLYTHE GBRABS+3:24
28 Reto HOLLENSTEIN SUIKAT+3:24
29 Nils POLITT GERKAT+3:24
30 Sam BENNETT IRLBOH+3:45
31 Joeri STALLAERT BELCIB+3:45
32 Gaetan BILLE BELVWC+3:45
33 Krists NEILANDS LATICA+3:45
34 Mathias DE WITTE BELCIB+3:45
35 Jens DEBUSSCHERE BELLTS+3:45
36 Alexander EDMONSON AUSORS+3:45
37 Andrea PASQUALON ITAWGG+3:45
38 Enrico BARBIN ITABRD+7:42
39 Marko KUMP SLOUAD+7:42
40 Marcel KITTEL GERQST+7:42
41 Dries DEVENYNS BELQST+8:13
42 Alexander PORSEV RUSGAZ+9:31
43 Aleksei TCATEVICH RUSGAZ+9:31
44 Stijn DEVOLDER BELVWC+9:31
45 Elmar REINDERS NEDRNL+9:31
46 David BOUCHER BELPSV+9:31
47 Arjen LIVYNS BELPSV+9:31
48 Lawrence NAESEN BELWVA+9:31
49 Brecht DHAENE BELPSV+9:31
50 Nikolay TRUSOV RUSGAZ+9:31
51 Gianni MARCHAND BELCIB+9:31
52 Jelle MANNAERTS BELTIS+9:31
53 Vincenzo ALBANESE ITABRD+9:31
54 Wim REYNAERTS BELCIB+9:31
55 Matteo DRAPERI ITAWIL+9:31
56 Brian VAN GOETHEM NEDRNL+9:31
57 Timothy STEVENS BELPSV+9:31
58 Ivan SAVITSKIY RUSGAZ+9:31
59 Seppe VERSCHUERE BELCIB+9:31
60 Robby COBBAERT BELCIB+9:31
61 Kiel REIJNEN USATFS+9:31
62 Pavel BRUTT RUSGAZ+9:31
63 Dennis VAN WINDEN NEDICA+9:31
64 Anders SKAARSETH NORTJI+9:31
65 Benjamin PERRY CANICA+9:31
66 Kevin DELTOMBE BELSVB+9:31
67 Andrea GUARDINI ITAUAD+9:31
68 Mads PEDERSEN DENTFS+9:31
69 Fumiyuki BEPPU JPNTFS+9:31
70 Guy SAGIV ISRICA+9:31
71 Adriaan Aas STIEN NORTJI+9:31
72 Riccardo STACCHIOTTI ITANIP+9:31
73 Roy JANS BELWVA+9:31
74 Benjamin DECLERCQ BELSVB+9:31
75 Peter KONING NEDABS+9:31
76 Bjorn Tore HOEM NORTJI+9:31
77 Marcel SIEBERG GERLTS+9:31
78 Eugert ZHUPA ALBWIL+9:31
79 Aaron GATE NZLABS+9:31
80 Moreno HOFLAND NEDLTS+9:31
81 Jonas RICKAERT BELSVB+9:31
82 Igor BOEV RUSGAZ+9:31
83 GREGORY DANIEL USATFS+9:31
84 Andrew FENN GBRABS+9:31
85 Eduard Michael GROSU ROUNIP+9:31
86 Brice FEILLU FRAFVC+9:31
87 Franck BONNAMOUR FRAFVC+9:31
88 Julien MORICE FRADEN+9:31
89 Mirco MAESTRI ITABRD+9:31
90 Frederik FRISON BELLTS+9:31
91 Ryan ANDERSON CANDEN+9:31
92 Rafael ANDRIATO BRAWIL+9:31
93 Nicola BAGIOLI ITANIP+9:31
94 Pier Paolo DE NEGRI ITANIP+9:31
95 Erik BASKA SVKBOH+9:31
96 Davide MARTINELLI ITAQST+9:31
97 Raymond KREDER NEDRNL+9:31
98 Arnaud GERARD FRAFVC+9:31
99 Pascal ACKERMANN GERBOH+9:31
100 Romain CARDIS FRADEN+9:31
101 Erwann CORBEL FRAFVC+9:31
102 Lars Ytting BAK DENLTS+9:31
103 Alex TURRIN ITAWIL+9:31
104 Rick ZABEL GERKAT+9:31
105 Andreas SCHILLINGER GERBOH+9:31
106 Mads Würtz SCHMIDT DENKAT+9:31
107 Adrien PETIT FRADEN+9:31
108 Julien STASSEN BELWVA+9:31
109 Laurent DIDIER LUXTFS+9:31
110 Fabio SABATINI ITAQST+9:31
111 Alessandro TONELLI ITABRD+9:31
112 Olivier PARDINI BELWVA+9:31
113 Tim DECLERCQ BELQST+9:31
114 Liam BERTAZZO ITAWIL+9:31
115 Jacopo MOSCA ITAWIL+9:31
116 Zakkari DEMPSTER AUSICA+9:31
117 Remy MERTZ BELLTS+9:31
118 Berden DE VRIES NEDRNL+9:31
119 Lukas PÖSTLBERGER AUTBOH+9:31
120 Luka MEZGEC SLOORS+9:31
121 Jakub MARECZKO ITAWIL+9:31
122 Kenny DEHAES BELWGG+9:31
123 Piet ALLEGAERT BELSVB+9:31
124 Alex KIRSCH LUXWVA+9:31
125 Stef VAN ZUMMEREN BELVWC+9:31
126 Federico ZURLO ITAUAD+9:31
127 Elias VAN BREUSSEGEM BELVWC+9:31
128 Gerry DRUYTS BELPSV+9:31
129 Kenny DE KETELE BELSVB+9:31
130 Mark CHRISTIAN GBRABS+9:31
131 Vegard Stake LAENGEN NORUAD+9:31
132 Mark MCNALLY GBRWGG+9:31
133 Maximiliano Ariel RICHEZE ARGQST+9:31
134 Michael GOOLAERTS BELVWC+9:31
135 Markus HOELGAARD NORTJI+9:31
136 Aidis KRUOPIS LTUVWC+9:31
137 Yuma KOISHI JPNNIP+9:31
138 Oliviero TROIA ITAUAD+9:31
139 Andrei SOLOMENNIKOV RUSGAZ+9:31
140 Evgeny SHALUNOV RUSGAZ+9:31
141 Lasse Norman HANSEN DENABS+9:31
142 Sjoerd VAN GINNEKEN NEDRNL+9:31
143 Yohann GENE FRADEN+9:31
144 Rob LEEMANS BELPSV+9:31
145 Jack BAUER NZLQST+9:31
146 Daniel MCLAY GBRFVC+9:31
147 Matthew BRAMMEIER IRLABS+9:31
148 Baptiste PLANCKAERT BELKAT+9:31
149 Dieter BOUVRY BELPSV+9:31
150 Kevin ISTA BELWVA+9:31
151 Jimmy DUQUENNOY BELWVA+9:31
152 Jérôme BAUGNIES BELWGG+9:31
153 Nicolas MARINI ITANIP+9:31
154 Tony HUREL FRADEN+9:31
155 Christophe Noppe BELSVB+9:31
156 Danilo NAPOLITANO ITAWGG+9:31
157 Roger KLUGE GERORS+9:31
158 Robin STENUIT BELWGG+10:58
159 Coen VERMELTFOORT NEDRNL+11:12
160 Tony GALLOPIN FRALTS+11:47
161 Alexander COOLS BELCIB+13:05
162 Boris VALLEE BELFVC+17:38
163 Alexander MAES BELCIB+17:38
164 Michael COOLS BELTIS+17:38
165 Niels DE ROOZE BELTIS+17:38
166 Conor DUNNE IRLABS+17:38
167 Vegard BREEN NORTJI+17:38
168 Kristoffer SKJERPING NORTJI+23:50
169 Kevin VERWAEST BELTIS+23:50
170 Marco MARONESE ITABRD+23:50
171 Matteo PELUCCHI ITABOH+23:50
172 Lorenzo BLOMME BELTIS+23:50
173 Barry MARKUS NEDPSV+23:50
174 Andre LOOIJ NEDRNL+23:50
175 Daniel TUREK CZEICA+23:50
176 Jonathan BREYNE BELTIS+23:50
177 Hamish SCHREURS NZLICA+23:50
178 Paolo SIMION ITABRD+23:50
179 Aviv YECHZKEL ISRICA+23:50
180 Ruben POLS BELSVB+23:50
181 Aime DE GENDT BELSVB+23:50
DNFMatthias VANDEWALLE BELTIS 
DNFSander CORDEEL BELVWC 
DNFChristopher JUUL JENSEN DENORS 
DNFViacheslav KUZNETSOV RUSKAT 
DNFKristoffer HALVORSEN NORTJI 
DNFMaxime DANIEL FRAFVC 
P.JménoTýmČas/Body
1 Philippe GILBERT BelgiumQST4:36:05
2 Luke DURBRIDGE AustraliaORS+22
3 Simone CONSONNI ItalyUAD+43
4 Matthias BRÄNDLE AustriaTFS+46
5 Jasper DE BUYST BelgiumLTS+47
6 Frederik BACKAERT BelgiumWGG+1:06
7 Alexander KRISTOFF NorwayKAT+1:11
8 Edward THEUNS BelgiumTFS+1:11
9 Marco CANOLA ItalyNIP+1:11
10 Sacha MODOLO ItalyUAD+1:11
11 Guillaume VAN KEIRSBULCK BelgiumWGG+1:11
12 Maxime VANTOMME BelgiumWVA+1:11
13 Ole FORFANG NorwayTJI+1:11
14 Boy VAN POPPEL NetherlandsTFS+1:11
15 Jens KEUKELEIRE BelgiumORS+1:11
16 PIERRE LUC PERICHON FranceFVC+1:11
17 Filippo POZZATO ItalyWIL+1:11
18 Pim LIGTHART NetherlandsRNL+1:11
19 Rob RUIJGH NetherlandsTIS+1:11
20 Sylvain CHAVANEL FranceDEN+1:11
21 Marco HALLER AustriaKAT+1:15
22 Alexandre PICHOT FranceDEN+1:15
23 Marco MARCATO ItalyUAD+1:15
24 Iuri FILOSI ItalyNIP+2:03
25 Christoph PFINGSTEN GermanyBOH+3:05
26 Rüdiger SELIG GermanyBOH+3:37
27 Adam BLYTHE Great BritainABS+3:37
28 Reto HOLLENSTEIN SwitzerlandKAT+3:37
29 Nils POLITT GermanyKAT+3:37
30 Sam BENNETT IrelandBOH+3:58
31 Joeri STALLAERT BelgiumCIB+3:58
32 Gaetan BILLE BelgiumVWC+3:58
33 Krists NEILANDS LatviaICA+3:58
34 Mathias DE WITTE BelgiumCIB+3:58
35 Jens DEBUSSCHERE BelgiumLTS+3:58
36 Alexander EDMONSON AustraliaORS+3:58
37 Andrea PASQUALON ItalyWGG+3:58
38 Enrico BARBIN ItalyBRD+7:55
39 Marko KUMP SloveniaUAD+7:55
40 Marcel KITTEL GermanyQST+7:55
P.JménoTýmČas/Body
1 Brice FEILLU FranceFVC 
P.JménoTýmČas/Body
1 Philippe GILBERT BelgiumQST 
P.JménoTýmČas/Body
1 Simone CONSONNI ItalyUAD4:36:48

Driedaagse De Panne-Koksijde 2017, pořadí 2. etapy

|
|
|
|
|
P.JménoTýmČas/Body
1 Alexander KRISTOFF NORKAT4:37:29
2 Edward THEUNS BELTFS+0
3 Marcel KITTEL GERQST+0
4 Pascal ACKERMANN GERBOH+0
5 Andrea GUARDINI ITAUAD+0
6 Maxime VANTOMME BELWVA+0
7 Adrien PETIT FRADEN+0
8 Coen VERMELTFOORT NEDRNL+0
9 PIERRE LUC PERICHON FRAFVC+0
10 Conor DUNNE IRLABS+0
60 Erik BASKA SVKBOH+2:39
121 Daniel TUREK CZEICA+6:48
P.JménoTýmČas/Body
1 Alexander KRISTOFF NORKAT4:37:29
2 Edward THEUNS BELTFS+0
3 Marcel KITTEL GERQST+0
4 Pascal ACKERMANN GERBOH+0
5 Andrea GUARDINI ITAUAD+0
6 Maxime VANTOMME BELWVA+0
7 Adrien PETIT FRADEN+0
8 Coen VERMELTFOORT NEDRNL+0
9 PIERRE LUC PERICHON FRAFVC+0
10 Conor DUNNE IRLABS+0
11 Jonas RICKAERT BELSVB+0
12 Philippe GILBERT BELQST+0
13 Pim LIGTHART NEDRNL+0
14 Sylvain CHAVANEL FRADEN+0
15 Matthias BRÄNDLE AUTTFS+0
16 Piet ALLEGAERT BELSVB+0
17 Mark MCNALLY GBRWGG+0
18 Brian VAN GOETHEM NEDRNL+0
19 Boy VAN POPPEL NEDTFS+5
20 Baptiste PLANCKAERT BELKAT+7
21 Fabio SABATINI ITAQST+7
22 Maximiliano Ariel RICHEZE ARGQST+24
23 Guillaume VAN KEIRSBULCK BELWGG+1:32
24 Andreas SCHILLINGER GERBOH+1:32
25 Jasper DE BUYST BELLTS+1:32
26 Andrea PASQUALON ITAWGG+1:32
27 Jens DEBUSSCHERE BELLTS+1:32
28 Peter KONING NEDABS+1:34
29 Eduard Michael GROSU ROUNIP+2:13
30 Igor BOEV RUSGAZ+2:13
31 Rob RUIJGH NEDTIS+2:13
32 Michael GOOLAERTS BELVWC+2:39
33 Stijn DEVOLDER BELVWC+2:39
34 David BOUCHER BELPSV+2:39
35 Federico ZURLO ITAUAD+2:39
36 Andre LOOIJ NEDRNL+2:39
37 Roy JANS BELWVA+2:39
38 Christophe Noppe BELSVB+2:39
39 Lawrence NAESEN BELWVA+2:39
40 Joeri STALLAERT BELCIB+2:39
41 Michael COOLS BELTIS+2:39
42 Mathias DE WITTE BELCIB+2:39
43 Fumiyuki BEPPU JPNTFS+2:39
44 Elmar REINDERS NEDRNL+2:39
45 Nils POLITT GERKAT+2:39
46 Alex TURRIN ITAWIL+2:39
47 Rick ZABEL GERKAT+2:39
48 Anders SKAARSETH NORTJI+2:39
49 Bjorn Tore HOEM NORTJI+2:39
50 Matteo PELUCCHI ITABOH+2:39
51 Matteo DRAPERI ITAWIL+2:39
52 Mads Würtz SCHMIDT DENKAT+2:39
53 Alex KIRSCH LUXWVA+2:39
54 Benjamin DECLERCQ BELSVB+2:39
55 Alexander PORSEV RUSGAZ+2:39
56 Kevin ISTA BELWVA+2:39
57 Lukas PÖSTLBERGER AUTBOH+2:39
58 Aleksei TCATEVICH RUSGAZ+2:39
59 Alexander COOLS BELCIB+2:39
60 Erik BASKA SVKBOH+2:39
61 Alexandre PICHOT FRADEN+2:39
62 Arjen LIVYNS BELPSV+2:39
63 Jimmy DUQUENNOY BELWVA+2:39
64 Christoph PFINGSTEN GERBOH+2:39
65 Ivan SAVITSKIY RUSGAZ+2:39
66 Olivier PARDINI BELWVA+2:39
67 Simone CONSONNI ITAUAD+2:39
68 Julien STASSEN BELWVA+2:39
69 Julien MORICE FRADEN+2:39
70 Riccardo STACCHIOTTI ITANIP+2:39
71 Aaron GATE NZLABS+2:39
72 Hamish SCHREURS NZLICA+2:39
73 Tim DECLERCQ BELQST+2:39
74 Evgeny SHALUNOV RUSGAZ+2:39
75 Gaetan BILLE BELVWC+2:39
76 Brecht DHAENE BELPSV+2:39
77 Marco HALLER AUTKAT+2:39
78 Reto HOLLENSTEIN SUIKAT+2:39
79 Marco MARCATO ITAUAD+2:39
80 Moreno HOFLAND NEDLTS+2:39
81 Daniel MCLAY GBRFVC+2:39
82 Marko KUMP SLOUAD+2:39
83 Kiel REIJNEN USATFS+2:39
84 Rob LEEMANS BELPSV+2:39
85 Oliviero TROIA ITAUAD+2:39
86 Jakub MARECZKO ITAWIL+2:39
87 Sacha MODOLO ITAUAD+2:39
88 Aidis KRUOPIS LTUVWC+2:39
89 Yohann GENE FRADEN+2:39
90 Dries DEVENYNS BELQST+2:39
91 Alexander EDMONSON AUSORS+2:39
92 Luka MEZGEC SLOORS+2:39
93 Liam BERTAZZO ITAWIL+2:39
94 Luke DURBRIDGE AUSORS+2:39
95 Dieter BOUVRY BELPSV+2:39
96 Adam BLYTHE GBRABS+2:39
97 Matthew BRAMMEIER IRLABS+2:39
98 Raymond KREDER NEDRNL+2:39
99 Laurent DIDIER LUXTFS+2:39
100 Rüdiger SELIG GERBOH+3:10
101 Marcel SIEBERG GERLTS+3:10
102 Roger KLUGE GERORS+3:18
103 Timothy STEVENS BELPSV+6:46
104 Ole FORFANG NORTJI+6:48
105 Kristoffer SKJERPING NORTJI+6:48
106 Vegard BREEN NORTJI+6:48
107 Seppe VERSCHUERE BELCIB+6:48
108 Gianni MARCHAND BELCIB+6:48
109 Pavel BRUTT RUSGAZ+6:48
110 Ryan ANDERSON CANDEN+6:48
111 Andrei SOLOMENNIKOV RUSGAZ+6:48
112 Tony GALLOPIN FRALTS+6:48
113 Dennis VAN WINDEN NEDICA+6:48
114 Arnaud GERARD FRAFVC+6:48
115 Mark CHRISTIAN GBRABS+6:48
116 Krists NEILANDS LATICA+6:48
117 Benjamin PERRY CANICA+6:48
118 Erwann CORBEL FRAFVC+6:48
119 Stef VAN ZUMMEREN BELVWC+6:48
120 Adriaan Aas STIEN NORTJI+6:48
121 Daniel TUREK CZEICA+6:48
122 Remy MERTZ BELLTS+6:48
123 Romain CARDIS FRADEN+6:48
124 Tony HUREL FRADEN+6:48
125 Markus HOELGAARD NORTJI+6:48
126 Robin STENUIT BELWGG+6:48
127 Frederik BACKAERT BELWGG+6:48
128 Franck BONNAMOUR FRAFVC+6:48
129 Vincenzo ALBANESE ITABRD+6:48
130 Nikolay TRUSOV RUSGAZ+6:48
131 Eugert ZHUPA ALBWIL+6:48
132 Filippo POZZATO ITAWIL+6:48
133 Davide MARTINELLI ITAQST+6:48
134 Mirco MAESTRI ITABRD+6:48
135 Iuri FILOSI ITANIP+6:48
136 Lasse Norman HANSEN DENABS+6:48
137 Jack BAUER NZLQST+6:48
138 Guy SAGIV ISRICA+6:48
139 Brice FEILLU FRAFVC+6:48
140 Enrico BARBIN ITABRD+6:48
141 Alessandro TONELLI ITABRD+6:48
142 Frederik FRISON BELLTS+6:48
143 Nicola BAGIOLI ITANIP+6:48
144 Pier Paolo DE NEGRI ITANIP+6:48
145 Marco CANOLA ITANIP+6:48
146 Kevin DELTOMBE BELSVB+6:48
147 Yuma KOISHI JPNNIP+6:48
148 Nicolas MARINI ITANIP+6:48
149 Jelle MANNAERTS BELTIS+6:48
150 Lars Ytting BAK DENLTS+6:48
151 Jérôme BAUGNIES BELWGG+6:48
152 Rafael ANDRIATO BRAWIL+6:48
153 Gerry DRUYTS BELPSV+6:48
154 Zakkari DEMPSTER AUSICA+6:48
155 Niels DE ROOZE BELTIS+6:48
156 Danilo NAPOLITANO ITAWGG+6:48
157 Kenny DE KETELE BELSVB+11:52
158 Jonathan BREYNE BELTIS+11:52
159 Elias VAN BREUSSEGEM BELVWC+11:52
160 Kevin VERWAEST BELTIS+11:52
161 Robby COBBAERT BELCIB+11:52
162 Kenny DEHAES BELWGG+11:52
163 Andrew FENN GBRABS+11:52
164 Ruben POLS BELSVB+11:52
165 Paolo SIMION ITABRD+11:52
166 Alexander MAES BELCIB+11:52
167 Barry MARKUS NEDPSV+11:52
168 Boris VALLEE BELFVC+11:52
169 Lorenzo BLOMME BELTIS+13:29
DNFSam BENNETT IRLBOH 
DNFGREGORY DANIEL USATFS 
DNFMads PEDERSEN DENTFS 
DNFMarco MARONESE ITABRD 
DNFAviv YECHZKEL ISRICA 
DNFBerden DE VRIES NEDRNL 
DNFWim REYNAERTS BELCIB 
DNSJens KEUKELEIRE BELORS 
DNSVegard Stake LAENGEN NORUAD 
DNSSjoerd VAN GINNEKEN NEDRNL 
DNSAime DE GENDT BELSVB 
DNSJacopo MOSCA ITAWIL 
P.JménoTýmČas/Body
1 Philippe GILBERT BelgiumQST9:13:28
2 Matthias BRÄNDLE AustriaTFS+50
3 Alexander KRISTOFF NorwayKAT+1:07
4 Edward THEUNS BelgiumTFS+1:11
5 Pim LIGTHART NetherlandsRNL+1:15
6 Sylvain CHAVANEL FranceDEN+1:15
7 Maxime VANTOMME BelgiumWVA+1:17
8 PIERRE LUC PERICHON FranceFVC+1:17
9 Boy VAN POPPEL NetherlandsTFS+1:22
10 Jasper DE BUYST BelgiumLTS+2:25
11 Guillaume VAN KEIRSBULCK BelgiumWGG+2:49
12 Luke DURBRIDGE AustraliaORS+3:07
13 Simone CONSONNI ItalyUAD+3:28
14 Rob RUIJGH NetherlandsTIS+3:30
15 Sacha MODOLO ItalyUAD+3:56
16 Alexandre PICHOT FranceDEN+4:00
17 Marco HALLER AustriaKAT+4:00
18 Marco MARCATO ItalyUAD+4:00
19 Jens DEBUSSCHERE BelgiumLTS+5:36
20 Andrea PASQUALON ItalyWGG+5:36
21 Christoph PFINGSTEN GermanyBOH+5:50
22 Nils POLITT GermanyKAT+6:22
23 Reto HOLLENSTEIN SwitzerlandKAT+6:22
24 Adam BLYTHE Great BritainABS+6:22
25 Joeri STALLAERT BelgiumCIB+6:43
26 Mathias DE WITTE BelgiumCIB+6:43
27 Gaetan BILLE BelgiumVWC+6:43
28 Alexander EDMONSON AustraliaORS+6:43
29 Rüdiger SELIG GermanyBOH+6:53
30 Marcel KITTEL GermanyQST+7:57
31 Frederik BACKAERT BelgiumWGG+8:00
32 Ole FORFANG NorwayTJI+8:05
33 Filippo POZZATO ItalyWIL+8:05
34 Marco CANOLA ItalyNIP+8:05
35 Iuri FILOSI ItalyNIP+8:57
36 Brian VAN GOETHEM NetherlandsRNL+9:49
37 Andrea GUARDINI ItalyUAD+9:50
38 Jonas RICKAERT BelgiumSVB+9:50
39 Pascal ACKERMANN GermanyBOH+9:50
40 Adrien PETIT FranceDEN+9:50
P.JménoTýmČas/Body
1 Piet ALLEGAERT BelgiumSVB 
P.JménoTýmČas/Body
1 Alexander KRISTOFF NorwayKAT 
P.JménoTýmČas/Body
1 Simone CONSONNI ItalyUAD9:16:56

Driedaagse De Panne-Koksijde 2017, pořadí 3a. etapy

|
|
|
|
|
P.JménoTýmČas/Body
1 Marcel KITTEL GERQST2:37:29
2 Alexander KRISTOFF NORKAT+0
3 Sacha MODOLO ITAUAD+0
4 Rüdiger SELIG GERBOH+0
5 Edward THEUNS BELTFS+0
6 Matteo PELUCCHI ITABOH+0
7 Jens DEBUSSCHERE BELLTS+0
8 Luka MEZGEC SLOORS+0
9 Jelle MANNAERTS BELTIS+0
10 Jonas RICKAERT BELSVB+0
69 Daniel TUREK CZEICA+5
100 Erik BASKA SVKBOH+5
P.JménoTýmČas/Body
1 Marcel KITTEL GERQST2:37:29
2 Alexander KRISTOFF NORKAT+0
3 Sacha MODOLO ITAUAD+0
4 Rüdiger SELIG GERBOH+0
5 Edward THEUNS BELTFS+0
6 Matteo PELUCCHI ITABOH+0
7 Jens DEBUSSCHERE BELLTS+0
8 Luka MEZGEC SLOORS+0
9 Jelle MANNAERTS BELTIS+0
10 Jonas RICKAERT BELSVB+0
11 Raymond KREDER NEDRNL+0
12 Kenny DEHAES BELWGG+0
13 Joeri STALLAERT BELCIB+0
14 Timothy STEVENS BELPSV+0
15 Christophe Noppe BELSVB+0
16 Piet ALLEGAERT BELSVB+0
17 Eduard Michael GROSU ROUNIP+0
18 Nicolas MARINI ITANIP+0
19 Erwann CORBEL FRAFVC+0
20 Kevin ISTA BELWVA+0
21 Paolo SIMION ITABRD+0
22 Jasper DE BUYST BELLTS+0
23 Rob LEEMANS BELPSV+5
24 Nikolay TRUSOV RUSGAZ+5
25 Aaron GATE NZLABS+5
26 Coen VERMELTFOORT NEDRNL+5
27 Liam BERTAZZO ITAWIL+5
28 Mirco MAESTRI ITABRD+5
29 Ole FORFANG NORTJI+5
30 Brecht DHAENE BELPSV+5
31 Andrew FENN GBRABS+5
32 Michael COOLS BELTIS+5
33 Ivan SAVITSKIY RUSGAZ+5
34 Hamish SCHREURS NZLICA+5
35 Philippe GILBERT BELQST+5
36 Eugert ZHUPA ALBWIL+5
37 Sylvain CHAVANEL FRADEN+5
38 Boy VAN POPPEL NEDTFS+5
39 Arnaud GERARD FRAFVC+5
40 Rafael ANDRIATO BRAWIL+5
41 Benjamin DECLERCQ BELSVB+5
42 Maxime VANTOMME BELWVA+5
43 Pim LIGTHART NEDRNL+5
44 Bjorn Tore HOEM NORTJI+5
45 Kristoffer SKJERPING NORTJI+5
46 Igor BOEV RUSGAZ+5
47 Gianni MARCHAND BELCIB+5
48 Pavel BRUTT RUSGAZ+5
49 Guillaume VAN KEIRSBULCK BELWGG+5
50 Danilo NAPOLITANO ITAWGG+5
51 Marco CANOLA ITANIP+5
52 Simone CONSONNI ITAUAD+5
53 Anders SKAARSETH NORTJI+5
54 Aleksei TCATEVICH RUSGAZ+5
55 Rob RUIJGH NEDTIS+5
56 David BOUCHER BELPSV+5
57 Christoph PFINGSTEN GERBOH+5
58 Andrei SOLOMENNIKOV RUSGAZ+5
59 Matthias BRÄNDLE AUTTFS+5
60 Kevin DELTOMBE BELSVB+5
61 PIERRE LUC PERICHON FRAFVC+5
62 Marco MARCATO ITAUAD+5
63 Evgeny SHALUNOV RUSGAZ+5
64 Riccardo STACCHIOTTI ITANIP+5
65 Matteo DRAPERI ITAWIL+5
66 Brian VAN GOETHEM NEDRNL+5
67 Barry MARKUS NEDPSV+5
68 Andrea GUARDINI ITAUAD+5
69 Daniel TUREK CZEICA+5
70 Dieter BOUVRY BELPSV+5
71 Roger KLUGE GERORS+5
72 Marco HALLER AUTKAT+5
73 Alexander EDMONSON AUSORS+5
74 Remy MERTZ BELLTS+5
75 Marcel SIEBERG GERLTS+5
76 Nils POLITT GERKAT+5
77 Reto HOLLENSTEIN SUIKAT+5
78 Olivier PARDINI BELWVA+5
79 Alex TURRIN ITAWIL+5
80 Rick ZABEL GERKAT+5
81 Benjamin PERRY CANICA+5
82 Boris VALLEE BELFVC+5
83 Nicola BAGIOLI ITANIP+5
84 Federico ZURLO ITAUAD+5
85 Alexandre PICHOT FRADEN+5
86 Luke DURBRIDGE AUSORS+5
87 Alex KIRSCH LUXWVA+5
88 Andrea PASQUALON ITAWGG+5
89 Filippo POZZATO ITAWIL+5
90 Dries DEVENYNS BELQST+5
91 Michael GOOLAERTS BELVWC+5
92 Alexander MAES BELCIB+5
93 Vegard BREEN NORTJI+5
94 Franck BONNAMOUR FRAFVC+5
95 Lawrence NAESEN BELWVA+5
96 Stijn DEVOLDER BELVWC+5
97 Elmar REINDERS NEDRNL+5
98 Vincenzo ALBANESE ITABRD+5
99 Lorenzo BLOMME BELTIS+5
100 Erik BASKA SVKBOH+5
101 Iuri FILOSI ITANIP+5
102 Kevin VERWAEST BELTIS+5
103 Andre LOOIJ NEDRNL+5
104 Markus HOELGAARD NORTJI+5
105 Yuma KOISHI JPNNIP+5
106 Niels DE ROOZE BELTIS+5
107 Yohann GENE FRADEN+20
108 Marko KUMP SLOUAD+20
109 Peter KONING NEDABS+20
110 Ruben POLS BELSVB+20
111 Alexander COOLS BELCIB+20
112 Seppe VERSCHUERE BELCIB+20
113 Gaetan BILLE BELVWC+20
114 Krists NEILANDS LATICA+20
115 Kiel REIJNEN USATFS+20
116 Matthew BRAMMEIER IRLABS+20
117 Pascal ACKERMANN GERBOH+20
118 Alessandro TONELLI ITABRD+20
119 Romain CARDIS FRADEN+20
120 Mark CHRISTIAN GBRABS+27
121 Maximiliano Ariel RICHEZE ARGQST+27
122 Fabio SABATINI ITAQST+31
123 Jack BAUER NZLQST+31
124 Frederik FRISON BELLTS+35
125 Arjen LIVYNS BELPSV+35
126 Jimmy DUQUENNOY BELWVA+35
127 Robby COBBAERT BELCIB+35
128 Adrien PETIT FRADEN+35
129 Laurent DIDIER LUXTFS+38
130 Enrico BARBIN ITABRD+38
131 Jonathan BREYNE BELTIS+38
132 Moreno HOFLAND NEDLTS+42
133 Tony HUREL FRADEN+48
134 Zakkari DEMPSTER AUSICA+58
135 Julien STASSEN BELWVA+58
136 Adam BLYTHE GBRABS+1:01
137 Baptiste PLANCKAERT BELKAT+1:20
138 Elias VAN BREUSSEGEM BELVWC+1:20
139 Tim DECLERCQ BELQST+2:23
140 Mathias DE WITTE BELCIB+5
141 Davide MARTINELLI ITAQST+4:17
142 Kenny DE KETELE BELSVB+4:48
143 Pier Paolo DE NEGRI ITANIP+4:48
144 Julien MORICE FRADEN+4:59
145 Oliviero TROIA ITAUAD+5:51
146 Andreas SCHILLINGER GERBOH+5:51
147 Brice FEILLU FRAFVC+6:18
148 Gerry DRUYTS BELPSV+6:18
149 Mads Würtz SCHMIDT DENKAT+9:16
150 Conor DUNNE IRLABS+11:07
151 Adriaan Aas STIEN NORTJI+11:07
DNFFumiyuki BEPPU JPNTFS 
DNFRyan ANDERSON CANDEN 
DNFDaniel MCLAY GBRFVC 
DNFAlexander PORSEV RUSGAZ 
DNFDennis VAN WINDEN NEDICA 
DNFGuy SAGIV ISRICA 
DNFAidis KRUOPIS LTUVWC 
DNFRobin STENUIT BELWGG 
DNFJérôme BAUGNIES BELWGG 
DNFRoy JANS BELWVA 
DNFJakub MARECZKO ITAWIL 
DNSTony GALLOPIN FRALTS 
DNSLars Ytting BAK DENLTS 
DNSLukas PÖSTLBERGER AUTBOH 
DNSLasse Norman HANSEN DENABS 
DNSStef VAN ZUMMEREN BELVWC 
DNSMark MCNALLY GBRWGG 
DNSFrederik BACKAERT BELWGG 
P.JménoTýmČas/Body
1 Philippe GILBERT BelgiumQST11:51:02
2 Matthias BRÄNDLE AustriaTFS+50
3 Alexander KRISTOFF NorwayKAT+58
4 Edward THEUNS BelgiumTFS+1:06
5 Sylvain CHAVANEL FranceDEN+1:15
6 Pim LIGTHART NetherlandsRNL+1:15
7 Maxime VANTOMME BelgiumWVA+1:17
8 PIERRE LUC PERICHON FranceFVC+1:17
9 Boy VAN POPPEL NetherlandsTFS+1:22
10 Jasper DE BUYST BelgiumLTS+2:20
11 Guillaume VAN KEIRSBULCK BelgiumWGG+2:49
12 Luke DURBRIDGE AustraliaORS+3:07
13 Simone CONSONNI ItalyUAD+3:28
14 Rob RUIJGH NetherlandsTIS+3:29
15 Sacha MODOLO ItalyUAD+3:49
16 Marco MARCATO ItalyUAD+4:00
17 Alexandre PICHOT FranceDEN+4:00
18 Marco HALLER AustriaKAT+4:00
19 Jens DEBUSSCHERE BelgiumLTS+5:31
20 Andrea PASQUALON ItalyWGG+5:36
21 Christoph PFINGSTEN GermanyBOH+5:50
22 Nils POLITT GermanyKAT+6:22
23 Reto HOLLENSTEIN SwitzerlandKAT+6:22
24 Joeri STALLAERT BelgiumCIB+6:38
25 Alexander EDMONSON AustraliaORS+6:43
26 Mathias DE WITTE BelgiumCIB+6:43
27 Rüdiger SELIG GermanyBOH+6:48
28 Gaetan BILLE BelgiumVWC+6:58
29 Adam BLYTHE Great BritainABS+7:18
30 Marcel KITTEL GermanyQST+7:46
31 Ole FORFANG NorwayTJI+8:05
32 Marco CANOLA ItalyNIP+8:05
33 Filippo POZZATO ItalyWIL+8:05
34 Iuri FILOSI ItalyNIP+8:57
35 Jonas RICKAERT BelgiumSVB+9:45
36 Piet ALLEGAERT BelgiumSVB+9:45
37 Brian VAN GOETHEM NetherlandsRNL+9:49
38 Andrea GUARDINI ItalyUAD+9:50
39 Pascal ACKERMANN GermanyBOH+10:05
40 Adrien PETIT FranceDEN+10:20
P.JménoTýmČas/Body
1 Piet ALLEGAERT BelgiumSVB 
P.JménoTýmČas/Body
1 Alexander KRISTOFF NorwayKAT 
P.JménoTýmČas/Body
1 Simone CONSONNI ItalyUAD11:54:30

Driedaagse De Panne-Koksijde 2017, pořadí 3b. etapy

|
|
|
|
|
P.JménoTýmČas/Body
1 Luke DURBRIDGE AUSORS17:38
2 Sylvain CHAVANEL FRADEN+0
3 Alexander KRISTOFF NORKAT+2
4 Marcel KITTEL GERQST+3
5 Matthias BRÄNDLE AUTTFS+5
6 Alexander EDMONSON AUSORS+9
7 Philippe GILBERT BELQST+17
8 Nils POLITT GERKAT+31
9 Peter KONING NEDABS+36
10 Olivier PARDINI BELWVA+39
97 Erik BASKA SVKBOH+2:40
DNSDaniel TUREK CZEICA 
P.JménoTýmČas/Body
1 Luke DURBRIDGE AUSORS17:38
2 Sylvain CHAVANEL FRADEN+0
3 Alexander KRISTOFF NORKAT+2
4 Marcel KITTEL GERQST+3
5 Matthias BRÄNDLE AUTTFS+5
6 Alexander EDMONSON AUSORS+9
7 Philippe GILBERT BELQST+17
8 Nils POLITT GERKAT+31
9 Peter KONING NEDABS+36
10 Olivier PARDINI BELWVA+39
11 PIERRE LUC PERICHON FRAFVC+39
12 Jasper DE BUYST BELLTS+43
13 Reto HOLLENSTEIN SUIKAT+46
14 Maxime VANTOMME BELWVA+50
15 Kevin ISTA BELWVA+52
16 Gaetan BILLE BELVWC+54
17 David BOUCHER BELPSV+55
18 Alex KIRSCH LUXWVA+59
19 Guillaume VAN KEIRSBULCK BELWGG+1:00
20 Aaron GATE NZLABS+1:01
21 Frederik FRISON BELLTS+1:03
22 Simone CONSONNI ITAUAD+1:04
23 Edward THEUNS BELTFS+1:05
24 Jack BAUER NZLQST+1:05
25 Marco CANOLA ITANIP+1:05
26 Arnaud GERARD FRAFVC+1:06
27 Brian VAN GOETHEM NEDRNL+1:06
28 Jonas RICKAERT BELSVB+1:10
29 Pim LIGTHART NEDRNL+1:12
30 Bjorn Tore HOEM NORTJI+1:12
31 Remy MERTZ BELLTS+1:14
32 Marco MARCATO ITAUAD+1:14
33 Stijn DEVOLDER BELVWC+1:16
34 Pavel BRUTT RUSGAZ+1:16
35 Eugert ZHUPA ALBWIL+1:19
36 Sacha MODOLO ITAUAD+1:19
37 Boy VAN POPPEL NEDTFS+1:19
38 Gianni MARCHAND BELCIB+1:19
39 Elmar REINDERS NEDRNL+1:22
40 Federico ZURLO ITAUAD+1:23
41 Christoph PFINGSTEN GERBOH+1:25
42 Tony HUREL FRADEN+1:26
43 Liam BERTAZZO ITAWIL+1:27
44 Alexandre PICHOT FRADEN+1:27
45 Anders SKAARSETH NORTJI+1:27
46 Evgeny SHALUNOV RUSGAZ+1:30
47 Coen VERMELTFOORT NEDRNL+1:32
48 Brecht DHAENE BELPSV+1:32
49 Rob LEEMANS BELPSV+1:34
50 Jens DEBUSSCHERE BELLTS+1:36
51 Moreno HOFLAND NEDLTS+1:37
52 Dries DEVENYNS BELQST+1:37
53 Lawrence NAESEN BELWVA+1:44
54 Laurent DIDIER LUXTFS+1:45
55 Jelle MANNAERTS BELTIS+1:46
56 Timothy STEVENS BELPSV+1:47
57 Brice FEILLU FRAFVC+1:48
58 Rüdiger SELIG GERBOH+1:48
59 Benjamin DECLERCQ BELSVB+1:49
60 Ivan SAVITSKIY RUSGAZ+1:50
61 Andrea PASQUALON ITAWGG+1:50
62 Rob RUIJGH NEDTIS+1:50
63 Fabio SABATINI ITAQST+1:50
64 Nikolay TRUSOV RUSGAZ+1:54
65 Mirco MAESTRI ITABRD+1:54
66 Joeri STALLAERT BELCIB+1:54
67 Romain CARDIS FRADEN+1:55
68 Christophe Noppe BELSVB+1:58
69 Mathias DE WITTE BELCIB+1:59
70 Kiel REIJNEN USATFS+2:01
71 Igor BOEV RUSGAZ+2:01
72 Markus HOELGAARD NORTJI+2:01
73 Yohann GENE FRADEN+2:02
74 Adam BLYTHE GBRABS+2:05
75 Seppe VERSCHUERE BELCIB+2:06
76 Tim DECLERCQ BELQST+2:07
77 Alex TURRIN ITAWIL+2:08
78 Kevin DELTOMBE BELSVB+2:10
79 Erwann CORBEL FRAFVC+2:10
80 Piet ALLEGAERT BELSVB+2:11
81 Adrien PETIT FRADEN+2:11
82 Nicola BAGIOLI ITANIP+2:11
83 Riccardo STACCHIOTTI ITANIP+2:12
84 Nicolas MARINI ITANIP+2:13
85 Franck BONNAMOUR FRAFVC+2:14
86 Pascal ACKERMANN GERBOH+2:14
87 Matteo DRAPERI ITAWIL+2:16
88 Alessandro TONELLI ITABRD+2:17
89 Julien STASSEN BELWVA+2:18
90 Jimmy DUQUENNOY BELWVA+2:26
91 Andreas SCHILLINGER GERBOH+2:29
92 Vincenzo ALBANESE ITABRD+2:30
93 Arjen LIVYNS BELPSV+2:31
94 Aleksei TCATEVICH RUSGAZ+2:31
95 Andrei SOLOMENNIKOV RUSGAZ+2:38
96 Michael GOOLAERTS BELVWC+2:39
97 Erik BASKA SVKBOH+2:40
98 Alexander COOLS BELCIB+2:47
99 Danilo NAPOLITANO ITAWGG+2:47
100 Dieter BOUVRY BELPSV+2:52
101 Yuma KOISHI JPNNIP+2:57
102 Marcel SIEBERG GERLTS+3:08
103 Krists NEILANDS LATICA+3:09
104 Benjamin PERRY CANICA+3:09
105 Maximiliano Ariel RICHEZE ARGQST+3:20
106 Enrico BARBIN ITABRD+3:25
107 Iuri FILOSI ITANIP+3:28
108 Eduard Michael GROSU ROUNIP+3:40
109 Rafael ANDRIATO BRAWIL+4:00
OTLOle FORFANG NORTJI+5:14
DNSMarco HALLER AUTKAT 
DNSBaptiste PLANCKAERT BELKAT 
DNSMads Würtz SCHMIDT DENKAT 
DNSRick ZABEL GERKAT 
DNSDavide MARTINELLI ITAQST 
DNSRoger KLUGE GERORS 
DNSLuka MEZGEC SLOORS 
DNSMatteo PELUCCHI ITABOH 
DNSAndrea GUARDINI ITAUAD 
DNSMarko KUMP SLOUAD 
DNSOliviero TROIA ITAUAD 
DNSPaolo SIMION ITABRD 
DNSMatthew BRAMMEIER IRLABS 
DNSMark CHRISTIAN GBRABS 
DNSConor DUNNE IRLABS 
DNSAndrew FENN GBRABS 
DNSJulien MORICE FRADEN 
DNSBoris VALLEE BELFVC 
DNSZakkari DEMPSTER AUSICA 
DNSDaniel TUREK CZEICA 
DNSHamish SCHREURS NZLICA 
DNSPier Paolo DE NEGRI ITANIP 
DNSRaymond KREDER NEDRNL 
DNSAndre LOOIJ NEDRNL 
DNSKenny DE KETELE BELSVB 
DNSRuben POLS BELSVB 
DNSElias VAN BREUSSEGEM BELVWC 
DNSKenny DEHAES BELWGG 
DNSFilippo POZZATO ITAWIL 
DNSRobby COBBAERT BELCIB 
DNSAlexander MAES BELCIB 
DNSVegard BREEN NORTJI 
DNSKristoffer SKJERPING NORTJI 
DNSAdriaan Aas STIEN NORTJI 
DNSGerry DRUYTS BELPSV 
DNSBarry MARKUS NEDPSV 
DNSJonathan BREYNE BELTIS 
DNSMichael COOLS BELTIS 
DNSNiels DE ROOZE BELTIS 
DNSLorenzo BLOMME BELTIS 
DNSKevin VERWAEST BELTIS 
P.JménoTýmČas/Body
1 Philippe GILBERT BelgiumQST12:08:57
2 Matthias BRÄNDLE AustriaTFS+38
3 Alexander KRISTOFF NorwayKAT+43
4 Sylvain CHAVANEL FranceDEN+58
5 PIERRE LUC PERICHON FranceFVC+1:39
6 Maxime VANTOMME BelgiumWVA+1:50
7 Edward THEUNS BelgiumTFS+1:54
8 Pim LIGTHART NetherlandsRNL+2:10
9 Boy VAN POPPEL NetherlandsTFS+2:24
10 Jasper DE BUYST BelgiumLTS+2:46
11 Luke DURBRIDGE AustraliaORS+2:50
12 Guillaume VAN KEIRSBULCK BelgiumWGG+3:32
13 Simone CONSONNI ItalyUAD+4:15
14 Sacha MODOLO ItalyUAD+4:51
15 Marco MARCATO ItalyUAD+4:57
16 Rob RUIJGH NetherlandsTIS+5:02
17 Alexandre PICHOT FranceDEN+5:10
18 Alexander EDMONSON AustraliaORS+6:35
19 Nils POLITT GermanyKAT+6:36
20 Jens DEBUSSCHERE BelgiumLTS+6:50
21 Reto HOLLENSTEIN SwitzerlandKAT+6:51
22 Christoph PFINGSTEN GermanyBOH+6:58
23 Andrea PASQUALON ItalyWGG+7:09
24 Marcel KITTEL GermanyQST+7:32
25 Gaetan BILLE BelgiumVWC+7:35
26 Joeri STALLAERT BelgiumCIB+8:15
27 Rüdiger SELIG GermanyBOH+8:19
28 Mathias DE WITTE BelgiumCIB+8:25
29 Marco CANOLA ItalyNIP+8:53
30 Adam BLYTHE Great BritainABS+9:06
31 Jonas RICKAERT BelgiumSVB+10:38
32 Brian VAN GOETHEM NetherlandsRNL+10:38
33 Piet ALLEGAERT BelgiumSVB+11:39
34 Fabio SABATINI ItalyQST+11:56
35 Peter KONING NetherlandsABS+11:58
36 Pascal ACKERMANN GermanyBOH+12:02
37 Iuri FILOSI ItalyNIP+12:08
38 Adrien PETIT FranceDEN+12:14
39 Dries DEVENYNS BelgiumQST+12:31
40 Coen VERMELTFOORT NetherlandsRNL+12:46
P.JménoTýmČas/Body
1 Piet ALLEGAERT BelgiumSVB25
2 Brice FEILLU FranceFVC16
3 Philippe GILBERT BelgiumQST15
4 Luke DURBRIDGE AustraliaORS12
5 Dries DEVENYNS BelgiumQST11
6 Jasper DE BUYST BelgiumLTS8
7 Bjorn Tore HOEM NorwayTJI8
8 Alexander EDMONSON AustraliaORS7
9 Joeri STALLAERT BelgiumCIB3
10 Matthias BRÄNDLE AustriaTFS2
P.JménoTýmČas/Body
1 Alexander KRISTOFF NorwayKAT46
2 Marcel KITTEL GermanyQST33
3 Edward THEUNS BelgiumTFS32
4 Philippe GILBERT BelgiumQST28
5 Luke DURBRIDGE AustraliaORS28
6 Matthias BRÄNDLE AustriaTFS19
7 Simone CONSONNI ItalyUAD16
8 Maxime VANTOMME BelgiumWVA14
9 Jasper DE BUYST BelgiumLTS14
10 Sacha MODOLO ItalyUAD14
P.JménoTýmČas/Body
1 Simone CONSONNI ItalyUAD12:13:12
2 Nils POLITT GermanyKAT+2:21
3 Jonas RICKAERT BelgiumSVB+6:23
4 Piet ALLEGAERT BelgiumSVB+7:24
5 Pascal ACKERMANN GermanyBOH+7:47
6 Federico ZURLO ItalyUAD+9:20
7 Anders SKAARSETH NorwayTJI+9:21
8 Krists NEILANDS LatviaICA+9:44
9 Benjamin DECLERCQ BelgiumSVB+9:46
10 Christophe Noppe BelgiumSVB+9:50

Sledujte nás!

2,284FanoušciLike

Celkové pořadí

Driedaagse De Panne-Koksijde 2017, celkové pořadí závodu

|
|
|
|
|
P.JménoTýmČas/Body
1 Luke DURBRIDGE AUSORS17:38
2 Sylvain CHAVANEL FRADEN+0
3 Alexander KRISTOFF NORKAT+2
4 Marcel KITTEL GERQST+3
5 Matthias BRÄNDLE AUTTFS+5
6 Alexander EDMONSON AUSORS+9
7 Philippe GILBERT BELQST+17
8 Nils POLITT GERKAT+31
9 Peter KONING NEDABS+36
10 Olivier PARDINI BELWVA+39
97 Erik BASKA SVKBOH+2:40
DNSDaniel TUREK CZEICA 
P.JménoTýmČas/Body
1 Luke DURBRIDGE AUSORS17:38
2 Sylvain CHAVANEL FRADEN+0
3 Alexander KRISTOFF NORKAT+2
4 Marcel KITTEL GERQST+3
5 Matthias BRÄNDLE AUTTFS+5
6 Alexander EDMONSON AUSORS+9
7 Philippe GILBERT BELQST+17
8 Nils POLITT GERKAT+31
9 Peter KONING NEDABS+36
10 Olivier PARDINI BELWVA+39
11 PIERRE LUC PERICHON FRAFVC+39
12 Jasper DE BUYST BELLTS+43
13 Reto HOLLENSTEIN SUIKAT+46
14 Maxime VANTOMME BELWVA+50
15 Kevin ISTA BELWVA+52
16 Gaetan BILLE BELVWC+54
17 David BOUCHER BELPSV+55
18 Alex KIRSCH LUXWVA+59
19 Guillaume VAN KEIRSBULCK BELWGG+1:00
20 Aaron GATE NZLABS+1:01
21 Frederik FRISON BELLTS+1:03
22 Simone CONSONNI ITAUAD+1:04
23 Edward THEUNS BELTFS+1:05
24 Jack BAUER NZLQST+1:05
25 Marco CANOLA ITANIP+1:05
26 Arnaud GERARD FRAFVC+1:06
27 Brian VAN GOETHEM NEDRNL+1:06
28 Jonas RICKAERT BELSVB+1:10
29 Pim LIGTHART NEDRNL+1:12
30 Bjorn Tore HOEM NORTJI+1:12
31 Remy MERTZ BELLTS+1:14
32 Marco MARCATO ITAUAD+1:14
33 Stijn DEVOLDER BELVWC+1:16
34 Pavel BRUTT RUSGAZ+1:16
35 Eugert ZHUPA ALBWIL+1:19
36 Sacha MODOLO ITAUAD+1:19
37 Boy VAN POPPEL NEDTFS+1:19
38 Gianni MARCHAND BELCIB+1:19
39 Elmar REINDERS NEDRNL+1:22
40 Federico ZURLO ITAUAD+1:23
41 Christoph PFINGSTEN GERBOH+1:25
42 Tony HUREL FRADEN+1:26
43 Liam BERTAZZO ITAWIL+1:27
44 Alexandre PICHOT FRADEN+1:27
45 Anders SKAARSETH NORTJI+1:27
46 Evgeny SHALUNOV RUSGAZ+1:30
47 Coen VERMELTFOORT NEDRNL+1:32
48 Brecht DHAENE BELPSV+1:32
49 Rob LEEMANS BELPSV+1:34
50 Jens DEBUSSCHERE BELLTS+1:36
51 Moreno HOFLAND NEDLTS+1:37
52 Dries DEVENYNS BELQST+1:37
53 Lawrence NAESEN BELWVA+1:44
54 Laurent DIDIER LUXTFS+1:45
55 Jelle MANNAERTS BELTIS+1:46
56 Timothy STEVENS BELPSV+1:47
57 Brice FEILLU FRAFVC+1:48
58 Rüdiger SELIG GERBOH+1:48
59 Benjamin DECLERCQ BELSVB+1:49
60 Ivan SAVITSKIY RUSGAZ+1:50
61 Andrea PASQUALON ITAWGG+1:50
62 Rob RUIJGH NEDTIS+1:50
63 Fabio SABATINI ITAQST+1:50
64 Nikolay TRUSOV RUSGAZ+1:54
65 Mirco MAESTRI ITABRD+1:54
66 Joeri STALLAERT BELCIB+1:54
67 Romain CARDIS FRADEN+1:55
68 Christophe Noppe BELSVB+1:58
69 Mathias DE WITTE BELCIB+1:59
70 Kiel REIJNEN USATFS+2:01
71 Igor BOEV RUSGAZ+2:01
72 Markus HOELGAARD NORTJI+2:01
73 Yohann GENE FRADEN+2:02
74 Adam BLYTHE GBRABS+2:05
75 Seppe VERSCHUERE BELCIB+2:06
76 Tim DECLERCQ BELQST+2:07
77 Alex TURRIN ITAWIL+2:08
78 Kevin DELTOMBE BELSVB+2:10
79 Erwann CORBEL FRAFVC+2:10
80 Piet ALLEGAERT BELSVB+2:11
81 Adrien PETIT FRADEN+2:11
82 Nicola BAGIOLI ITANIP+2:11
83 Riccardo STACCHIOTTI ITANIP+2:12
84 Nicolas MARINI ITANIP+2:13
85 Franck BONNAMOUR FRAFVC+2:14
86 Pascal ACKERMANN GERBOH+2:14
87 Matteo DRAPERI ITAWIL+2:16
88 Alessandro TONELLI ITABRD+2:17
89 Julien STASSEN BELWVA+2:18
90 Jimmy DUQUENNOY BELWVA+2:26
91 Andreas SCHILLINGER GERBOH+2:29
92 Vincenzo ALBANESE ITABRD+2:30
93 Arjen LIVYNS BELPSV+2:31
94 Aleksei TCATEVICH RUSGAZ+2:31
95 Andrei SOLOMENNIKOV RUSGAZ+2:38
96 Michael GOOLAERTS BELVWC+2:39
97 Erik BASKA SVKBOH+2:40
98 Alexander COOLS BELCIB+2:47
99 Danilo NAPOLITANO ITAWGG+2:47
100 Dieter BOUVRY BELPSV+2:52
101 Yuma KOISHI JPNNIP+2:57
102 Marcel SIEBERG GERLTS+3:08
103 Krists NEILANDS LATICA+3:09
104 Benjamin PERRY CANICA+3:09
105 Maximiliano Ariel RICHEZE ARGQST+3:20
106 Enrico BARBIN ITABRD+3:25
107 Iuri FILOSI ITANIP+3:28
108 Eduard Michael GROSU ROUNIP+3:40
109 Rafael ANDRIATO BRAWIL+4:00
OTLOle FORFANG NORTJI+5:14
DNSMarco HALLER AUTKAT 
DNSBaptiste PLANCKAERT BELKAT 
DNSMads Würtz SCHMIDT DENKAT 
DNSRick ZABEL GERKAT 
DNSDavide MARTINELLI ITAQST 
DNSRoger KLUGE GERORS 
DNSLuka MEZGEC SLOORS 
DNSMatteo PELUCCHI ITABOH 
DNSAndrea GUARDINI ITAUAD 
DNSMarko KUMP SLOUAD 
DNSOliviero TROIA ITAUAD 
DNSPaolo SIMION ITABRD 
DNSMatthew BRAMMEIER IRLABS 
DNSMark CHRISTIAN GBRABS 
DNSConor DUNNE IRLABS 
DNSAndrew FENN GBRABS 
DNSJulien MORICE FRADEN 
DNSBoris VALLEE BELFVC 
DNSZakkari DEMPSTER AUSICA 
DNSDaniel TUREK CZEICA 
DNSHamish SCHREURS NZLICA 
DNSPier Paolo DE NEGRI ITANIP 
DNSRaymond KREDER NEDRNL 
DNSAndre LOOIJ NEDRNL 
DNSKenny DE KETELE BELSVB 
DNSRuben POLS BELSVB 
DNSElias VAN BREUSSEGEM BELVWC 
DNSKenny DEHAES BELWGG 
DNSFilippo POZZATO ITAWIL 
DNSRobby COBBAERT BELCIB 
DNSAlexander MAES BELCIB 
DNSVegard BREEN NORTJI 
DNSKristoffer SKJERPING NORTJI 
DNSAdriaan Aas STIEN NORTJI 
DNSGerry DRUYTS BELPSV 
DNSBarry MARKUS NEDPSV 
DNSJonathan BREYNE BELTIS 
DNSMichael COOLS BELTIS 
DNSNiels DE ROOZE BELTIS 
DNSLorenzo BLOMME BELTIS 
DNSKevin VERWAEST BELTIS 
P.JménoTýmČas/Body
1 Philippe GILBERT BelgiumQST12:08:57
2 Matthias BRÄNDLE AustriaTFS+38
3 Alexander KRISTOFF NorwayKAT+43
4 Sylvain CHAVANEL FranceDEN+58
5 PIERRE LUC PERICHON FranceFVC+1:39
6 Maxime VANTOMME BelgiumWVA+1:50
7 Edward THEUNS BelgiumTFS+1:54
8 Pim LIGTHART NetherlandsRNL+2:10
9 Boy VAN POPPEL NetherlandsTFS+2:24
10 Jasper DE BUYST BelgiumLTS+2:46
11 Luke DURBRIDGE AustraliaORS+2:50
12 Guillaume VAN KEIRSBULCK BelgiumWGG+3:32
13 Simone CONSONNI ItalyUAD+4:15
14 Sacha MODOLO ItalyUAD+4:51
15 Marco MARCATO ItalyUAD+4:57
16 Rob RUIJGH NetherlandsTIS+5:02
17 Alexandre PICHOT FranceDEN+5:10
18 Alexander EDMONSON AustraliaORS+6:35
19 Nils POLITT GermanyKAT+6:36
20 Jens DEBUSSCHERE BelgiumLTS+6:50
21 Reto HOLLENSTEIN SwitzerlandKAT+6:51
22 Christoph PFINGSTEN GermanyBOH+6:58
23 Andrea PASQUALON ItalyWGG+7:09
24 Marcel KITTEL GermanyQST+7:32
25 Gaetan BILLE BelgiumVWC+7:35
26 Joeri STALLAERT BelgiumCIB+8:15
27 Rüdiger SELIG GermanyBOH+8:19
28 Mathias DE WITTE BelgiumCIB+8:25
29 Marco CANOLA ItalyNIP+8:53
30 Adam BLYTHE Great BritainABS+9:06
31 Jonas RICKAERT BelgiumSVB+10:38
32 Brian VAN GOETHEM NetherlandsRNL+10:38
33 Piet ALLEGAERT BelgiumSVB+11:39
34 Fabio SABATINI ItalyQST+11:56
35 Peter KONING NetherlandsABS+11:58
36 Pascal ACKERMANN GermanyBOH+12:02
37 Iuri FILOSI ItalyNIP+12:08
38 Adrien PETIT FranceDEN+12:14
39 Dries DEVENYNS BelgiumQST+12:31
40 Coen VERMELTFOORT NetherlandsRNL+12:46
P.JménoTýmČas/Body
1 Piet ALLEGAERT BelgiumSVB25
2 Brice FEILLU FranceFVC16
3 Philippe GILBERT BelgiumQST15
4 Luke DURBRIDGE AustraliaORS12
5 Dries DEVENYNS BelgiumQST11
6 Jasper DE BUYST BelgiumLTS8
7 Bjorn Tore HOEM NorwayTJI8
8 Alexander EDMONSON AustraliaORS7
9 Joeri STALLAERT BelgiumCIB3
10 Matthias BRÄNDLE AustriaTFS2
P.JménoTýmČas/Body
1 Alexander KRISTOFF NorwayKAT46
2 Marcel KITTEL GermanyQST33
3 Edward THEUNS BelgiumTFS32
4 Philippe GILBERT BelgiumQST28
5 Luke DURBRIDGE AustraliaORS28
6 Matthias BRÄNDLE AustriaTFS19
7 Simone CONSONNI ItalyUAD16
8 Maxime VANTOMME BelgiumWVA14
9 Jasper DE BUYST BelgiumLTS14
10 Sacha MODOLO ItalyUAD14
P.JménoTýmČas/Body
1 Simone CONSONNI ItalyUAD12:13:12
2 Nils POLITT GermanyKAT+2:21
3 Jonas RICKAERT BelgiumSVB+6:23
4 Piet ALLEGAERT BelgiumSVB+7:24
5 Pascal ACKERMANN GermanyBOH+7:47
6 Federico ZURLO ItalyUAD+9:20
7 Anders SKAARSETH NorwayTJI+9:21
8 Krists NEILANDS LatviaICA+9:44
9 Benjamin DECLERCQ BelgiumSVB+9:46
10 Christophe Noppe BelgiumSVB+9:50