Coppi e Bartali 2017

Coppi e Bartali 2017 (celým názvem Settimana Internazionale Coppi e Bartali).

Oficiální stránky: www.gsemilia.it

Etapy

Etapa Datum Start > Cíl Délka Vítěz Lídr
1a 23.3.2017 Gatteo › Gatteo 98 km PICHON FRA PICHON FRA
1b 23.3.2017 Gatteo a mare › Gatteo 13 km CCC SPRANDI POLKOWICE CALMEJANE FRA
2 24.3.2017 Riccione › Sogliano sul Rubicone 130 km
3 25.3.2017 Crevalcore › Crevalcore 171 km
4 26.3.2017 Fiorano modenese › Sassuolo 160 km

Články

Nejnovější

Laurent Pichon

Vedoucím mužem po prvním dnu závodu Coppi e Bartali je Lilian...

První den závodu Settimana Internazionale Coppi e Bartali byl rozdělen do dvou etap - jedné zvlněné etapy a třináctikilometrové týmové časovky. V úvodní etapě 1a...

Výsledky etap

Coppi e Bartali 2017, pořadí 1a. etapy

|
|
|
|
|
P.JménoTýmČas/Body
1 Laurent PICHON FRAFVC2:08:34
2 Lilian CALMEJANE FRADEN+0
3 Elia VIVIANI ITASKY+19
4 Matteo MALUCELLI ITAANS+19
5 Marco CANOLA ITANIP+19
6 FrantišEk SISR CZECCC+19
7 Ryan GIBBONS RSADDD+19
8 Filippo FORTIN ITATIR+19
9 Armindo FONSECA FRAFVC+19
10 Toms SKUJINS LATCDT+19
P.JménoTýmČas/Body
1 Laurent PICHON FRAFVC2:08:34
2 Lilian CALMEJANE FRADEN+0
3 Elia VIVIANI ITASKY+19
4 Matteo MALUCELLI ITAANS+19
5 Marco CANOLA ITANIP+19
6 FrantišEk SISR CZECCC+19
7 Ryan GIBBONS RSADDD+19
8 Filippo FORTIN ITATIR+19
9 Armindo FONSECA FRAFVC+19
10 Toms SKUJINS LATCDT+19
11 Adrian KUREK POLCCC+19
12 Eduard VORGANOV RUSMCC+19
13 Nicola GENOVESE ITAAZT+19
14 Dmitrii STRAKHOV RUSLOK+19
15 Fabio TOMMASSINI ITAAZT+19
16 Jonathan LASTRA MARTINEZ ESPCJR+19
17 Dmitrii SOKOLOV RUSLOK+19
18 Jaime ROSON GARCIA ESPCJR+19
19 Florian VACHON FRAFVC+19
20 Tao GEOGHEGAN HART GBRSKY+19
21 THOMAS BOUDAT FRADEN+19
22 Davide ORRICO ITASAN+19
23 Alexander EVTUSHENKO RUSLOK+19
24 Arnold JEANNESSON FRAFVC+19
25 Jan TRATNIK SLOCCC+19
26 Angelo TULIK FRADEN+19
27 Mauro FINETTO ITAITA+19
28 Egan Arley BERNAL GOMEZ COLANS+19
29 Michele GAZZARRA ITASAN+19
30 Omar FRAILE MATARRANZ ESPDDD+19
31 Sebastian SCHÖNBERGER AUTTIR+19
32 Manuel SENNI ITAITA+19
33 Ivan ROVNY RUSGAZ+19
34 Brice FEILLU FRAFVC+19
35 Vitaliy BUTS UKRKLS+19
36 Nicola GAFFURINI ITASAN+19
37 Jonathan HIVERT FRADEN+19
38 Romain SICARD FRADEN+19
39 Josip RUMAC CROBCP+19
40 Filippo POZZATO ITAWIL+19
41 Francesco GAVAZZI ITAANS+19
42 Iuri FILOSI ITANIP+19
43 Ian BOSWELL USASKY+19
44 Daniel SAVINI ITAITA+19
45 Marco FRAPPORTI ITAANS+19
46 Torres agudelo RODOLFO COLANS+19
47 Merhawi KUDUS GHEBREMEDHIN ERIDDD+19
48 Alexander ARANBURU DEVA ESPCJR+19
49 Yonder GODOY VENWIL+19
50 Mattia CATTANEO ITAANS+19
51 Simone RAVANELLI ITAUNI+19
52 Jonas KOCH GERCCC+19
53 Antonio DI SANTE ITAGME+19
54 Giovanni CARBONI ITAITA+19
55 Ildar ARSLANOV RUSGAZ+19
56 Nikolay MIHAYLOV BULCCC+19
57 Lorenzo ROTA ITABRD+19
58 Stanislau BAZHKOU BLRMCC+19
59 Kenny ELISSONDE FRASKY+19
60 DANIEL FELIPE MARTINEZ POVEDA COLWIL+19
61 Paolo TOTÒ ITASAN+19
62 Francesco Manuel BONGIORNO ITASAN+19
63 Serge PAUWELS BELDDD+19
64 Maxime BOUET FRAFVC+19
65 Alessandro BISOLTI ITANIP+19
66 Ivan SANTAROMITA ITANIP+19
67 Lawson CRADDOCK USACDT+19
68 Paolo BACCIO ITAITA+19
69 Nicolas SAMPARISI ITAAZT+19
70 Artem NYCH RUSGAZ+19
71 Eduard Michael GROSU ROUNIP+19
72 Eduardo SEPULVEDA ARGFVC+19
73 Thomas VOECKLER FRADEN+19
74 Scott DAVIES GBRWGN+19
75 Tom-Jelte SLAGTER NEDCDT+19
76 DANIEL ANDRES ROZO VELEZ COLBSM+19
77 Nicola CONCI ITAITA+19
78 Marco BERNARDINETTI ITAAMO+33
79 Oleksandr PREVAR UKRKLS+34
80 Edoardo ZARDINI ITABRD+34
81 JONATHAN STIL MILLAN AYALA COLBSM+34
82 Giulio CICCONE ITABRD+34
83 STEVEN CALDERON PORRAS COLBSM+34
84 Reinardt JANSE VAN RENSBURG RSADDD+34
85 Andriy VASYLYUK UKRKLS+40
86 James KNOX GBRWGN+40
87 Pierpaolo FICARA ITAAMO+40
88 Jon IRISARRI RINCON ESPCJR+40
89 Joseph Lloyd DOMBROWSKI USACDT+40
90 Kanstantsin KLIMIANKOU BLRMCC+40
91 Kiryll POZDNYAKOV AZEBCP+40
92 Oscar Eduardo SANCHEZ GUARIN COLBSM+44
93 Fabricio FERRARI BARCELO URUCJR+49
94 Ettore CARLINI ITAAZT+1:00
95 Matteo BUSATO ITAWIL+1:12
96 Samir JABRAYILOV AZEBCP+1:13
97 Jaco VENTER RSADDD+1:30
98 Federico CANUTI ITAAZT+1:42
99 Juan Sebastian TAMAYO MARTINEZ COLBSM+2:16
100 Matthias KRIZEK AUTTIR+3:23
101 Giacomo BERLATO ITANIP+3:23
102 Jonathan Klever CAICEDO CEPEDA ECUBSM+3:23
103 Massimo ROSA ITAITA+3:23
104 Marco MOLTENI ITAUNI+3:23
105 Mattia FRAPPORTI ITAANS+3:23
106 Patrick GAMPER AUTTIR+3:37
107 Josu ZABALA LOPEZ ESPCJR+3:37
108 Adrien NIYONSHUTI RWADDD+3:37
109 Abderrahim ZAHIRI MARUNI+3:37
110 Justin OIEN USACJR+3:37
111 Rafael REIS PORCJR+3:37
112 Dylan KERFOOT-ROBSON GBRWGN+3:37
113 Jonathan DIEBBEN GBRSKY+3:37
114 Sebastian Orlando CARO MONROY COLAZT+3:37
115 Brian NAULEAU FRADEN+3:37
116 Christopher LATHAM GBRWGN+3:37
117 Marco TIZZA ITAGME+3:37
118 Perrig QUEMENEUR FRADEN+3:37
119 Romain HARDY FRAFVC+3:37
120 Igor ANTON HERNANDEZ ESPDDD+3:37
121 Julen AMEZQUETA ESPWIL+3:37
122 Stefano PIRAZZI ITABRD+3:37
123 Aristóbulo CALA COLBSM+3:37
124 Alan BANASZEK POLCCC+3:37
125 Matteo ROTONDI ITAGME+4:53
126 Mattia VIEL ITAUNI+4:53
127 Oleksandr GOLOVASH UKRMCC+4:53
128 Hideto NAKANE JPNNIP+4:53
129 Branislau SAMOILAU BLRCCC+4:53
130 Siarhei PAPOK BLRMCC+4:53
131 Mihail MIHAILOV BULUNI+4:53
132 Andrea RUSCETTA ITAGME+4:53
133 Llibert SENDROS JUVE ESPKLS+4:53
134 Adriano BROGI ITAGME+4:53
135 Antonio PARRINELLO ITAGME+4:53
136 Vincenzo ALBANESE ITABRD+4:53
137 ARTEM SAMOLENKOV RUSLOK+4:53
138 Angelo RAFFAELE ITAAZT+4:53
139 Artur ERSHOV RUSGAZ+4:53
140 Marco ZAMPARELLA ITAAMO+4:53
141 Alexander VDOVIN RUSLOK+4:53
142 Yauhen SOBAL BLRMCC+4:53
143 Vasyl MALYNIVSKYI UKRKLS+4:53
144 Elgun ALIZADA AZEBCP+4:53
145 Danilo CELANO ITAAMO+4:53
146 Benjamin BRKIC AUTTIR+4:53
147 Redi HALILAJ ALBAMO+4:53
148 Maximilian KUEN AUTTIR+4:53
149 Oleksandr POLIVODA UKRKLS+4:53
150 Ilia KOSHEVOY BLRWIL+4:53
151 Simone BERNARDINI ITASAN+4:53
152 Manuel BELLETTI ITAWIL+4:53
153 Marco MARONESE ITABRD+4:53
154 Alexander FOLIFOROV RUSGAZ+4:53
155 Sergey VDOVIN RUSLOK+4:53
156 Davide PACCHIARDO ITAGME+4:53
157 David LOPEZ GARCIA ESPSKY+4:53
158 Davide BALLERINI ITAANS+4:53
159 Elchin ASADOV AZEBCP+6:13
160 Kanan GAHRAMANLI AZEBCP+6:34
161 Besmir BANUSHI ALBAMO+6:47
162 Michael THOMPSON GBRWGN+6:47
163 RAMAN RAMANAU BLRMCC+6:47
164 Aleh AHIYEVICH BLRMCC+6:47
165 Sergey FIRSANOV RUSGAZ+6:47
166 Enver ASANOV AZEBCP+6:47
167 German Nicolas TIVANI PEREZ ARGUNI+6:47
168 Yovcho YOVCHEV BULAMO+6:47
169 DIDIER ALEXANDER SASTOQUE PULIDO COLBSM+6:47
170 Uri MARTINS SANDOVAL MEXAMO+6:47
171 Clemens FANKHAUSER AUTTIR+6:47
172 Alexander WACHTER AUTTIR+6:47
173 Marcin BIALOBLOCKI POLCCC+6:47
174 Andrii BRATASHCHUK UKRKLS+6:47
175 Mamyr STASH RUSLOK+6:47
176 Mykhaylo KONONENKO UKRKLS+6:47
177 Michael O'LOUGHLIN IRLWGN+6:47
178 Nathan BROWN USACDT+6:47
179 William CLARKE AUSCDT+6:47
180 Niccolo' SALVIETTI ITASAN+6:47
181 Sergio VEGA MERODIO ESPUNI+6:47
182 Jose Daniel VIEJO REDONDO ESPUNI+6:47
183 Michele SCARTEZZINI ITASAN+6:47
184 Taylor PHINNEY USACDT+6:47
185 Angelo VITIELLO ITAAZT+8:15
186 Alessio BRUGNA ITAITA+8:15
187 Ismail ILIASOV AZEBCP+8:15
188 Jakub MARECZKO ITAWIL+8:15
189 Oliver WOOD GBRWGN+8:15
190 Anton VOROBYEV RUSGAZ+8:15
191 Simone STERBINI ITABRD+8:15
192 Sebastian LANDER DENGME+8:15
193 Leonardo FEDRIGO ITAWGN+8:15
OTLKirill SVESHNIKOV RUSGAZ+13:24
OTLPaolo SIMION ITABRD+13:30
DNFJulian David ARREDONDO MORENO COLNIP 
P.JménoTýmČas/Body
1 Laurent PICHON FranceFVC2:08:28
2 Lilian CALMEJANE FranceDEN+2
3 Elia VIVIANI ItalySKY+23
4 Matteo MALUCELLI ItalyANS+25
5 Marco CANOLA ItalyNIP+25
6 FrantišEk SISR Czech RepublicCCC+25
7 Ryan GIBBONS South AfricaDDD+25
8 Filippo FORTIN ItalyTIR+25
9 Armindo FONSECA FranceFVC+25
10 Toms SKUJINS LatviaCDT+25
11 Adrian KUREK PolandCCC+25
12 Eduard VORGANOV RussiaMCC+25
13 Nicola GENOVESE ItalyAZT+25
14 Dmitrii STRAKHOV RussiaLOK+25
15 Fabio TOMMASSINI ItalyAZT+25
16 Jonathan LASTRA MARTINEZ SpainCJR+25
17 Dmitrii SOKOLOV RussiaLOK+25
18 Jaime ROSON GARCIA SpainCJR+25
19 Florian VACHON FranceFVC+25
20 Tao GEOGHEGAN HART Great BritainSKY+25
21 THOMAS BOUDAT FranceDEN+25
22 Davide ORRICO ItalySAN+25
23 Alexander EVTUSHENKO RussiaLOK+25
24 Arnold JEANNESSON FranceFVC+25
25 Jan TRATNIK SloveniaCCC+25
26 Angelo TULIK FranceDEN+25
27 Mauro FINETTO ItalyITA+25
28 Egan Arley BERNAL GOMEZ ColombiaANS+25
29 Michele GAZZARRA ItalySAN+25
30 Omar FRAILE MATARRANZ SpainDDD+25
31 Sebastian SCHÖNBERGER AustriaTIR+25
32 Manuel SENNI ItalyITA+25
33 Ivan ROVNY RussiaGAZ+25
34 Brice FEILLU FranceFVC+25
35 Vitaliy BUTS UkraineKLS+25
36 Nicola GAFFURINI ItalySAN+25
37 Jonathan HIVERT FranceDEN+25
38 Romain SICARD FranceDEN+25
39 Josip RUMAC CroatiaBCP+25
40 Filippo POZZATO ItalyWIL+25
P.JménoTýmČas/Body
1 Sebastian SCHÖNBERGER AustriaTIR 
P.JménoTýmČas/Body
1 Laurent PICHON FranceFVC 
P.JménoTýmČas/Body
1 Ryan GIBBONS South AfricaDDD2:08:53

Coppi e Bartali 2017, pořadí 1b. etapy

|
|
P.JménoČas/Body
1 CCC SPRANDI POLKOWICE POL14:57
2 TEAM SKY GBR+2
3 DIRECT ENERGIE FRA+13
4 TEAM DIMENSION DATA RSA+15
5 ANDRONI - SIDERMEC - BOTTECCHIA ITA+17
6 CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM USA+17
7 CCC SPRANDI POLKOWICE POL+23
8 SANGEMINI - MG. K VIS ITA+28
9 ANDRONI - SIDERMEC - BOTTECCHIA ITA+29
10 LOKOSPHINX RUS+29
P.JménoČas/Body
1 CCC SPRANDI POLKOWICE POL14:57
2 TEAM SKY GBR+2
3 DIRECT ENERGIE FRA+13
4 TEAM DIMENSION DATA RSA+15
5 ANDRONI - SIDERMEC - BOTTECCHIA ITA+17
6 CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM USA+17
7 CCC SPRANDI POLKOWICE POL+23
8 SANGEMINI - MG. K VIS ITA+28
9 ANDRONI - SIDERMEC - BOTTECCHIA ITA+29
10 LOKOSPHINX RUS+29
11 TEAM WIGGINS GBR+32
12 FORTUNEO - VITAL CONCEPT FRA+34
13 DIRECT ENERGIE FRA+36
14 NIPPO - VINI FANTINI ITA+36
15 CAJA RURAL - SEGUROS RGA ESP+37
16 TEAM DIMENSION DATA RSA+44
17 ITALY ITA+44
18 SANGEMINI - MG. K VIS ITA+45
19 CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM USA+46
20 TEAM SKY GBR+47
21 TIROL CYCLING TEAM AUT+51
22 GAZPROM - RUSVELO RUS+52
23 UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 BUL+53
24 MINSK CYCLING CLUB BLR+53
25 CAJA RURAL - SEGUROS RGA ESP+55
26 MINSK CYCLING CLUB BLR+55
27 FORTUNEO - VITAL CONCEPT FRA+58
28 SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT AZE+1:02
29 AMORE & VITA - SELLE SMP PRESENTED BY FONDRIEST ALB+1:03
30 ITALY ITA+1:03
31 BICICLETAS STRONGMAN COL+1:03
32 WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA ITA+1:04
33 LOKOSPHINX RUS+1:08
34 BARDIANI CSF ITA+1:09
35 NIPPO - VINI FANTINI ITA+1:10
36 WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA ITA+1:11
37 D'AMICO UTENSILNORD ITA+1:11
38 GM EUROPA OVINI ITA+1:12
39 KOLSS CYCLING TEAM UKR+1:13
40 UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 BUL+1:15
41 D'AMICO UTENSILNORD ITA+1:16
42 TEAM WIGGINS GBR+1:18
43 TIROL CYCLING TEAM AUT+1:20
44 BARDIANI CSF ITA+1:28
45 GAZPROM - RUSVELO RUS+1:34
46 AMORE & VITA - SELLE SMP PRESENTED BY FONDRIEST ALB+1:37
47 KOLSS CYCLING TEAM UKR+1:50
48 BICICLETAS STRONGMAN COL+1:57
49 GM EUROPA OVINI ITA+2:00
50 SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT AZE+2:31
P.JménoTýmČas/Body
1 Lilian CALMEJANE FranceDEN 
2 Elia VIVIANI ItalySKY 
3 Adrian KUREK PolandCCC 
Výsledky této etapy ještě nejsou známy.
Výsledky této etapy ještě nejsou známy.
Výsledky této etapy ještě nejsou známy.

Sledujte nás!

2,205FanoušciLike

Celkové pořadí

Výsledky této etapy ještě nejsou známy.